1/5 - (1 امتیاز)

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر ویداس در زنجان | خدمات مرکزی

برند ویداس (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر ویداس در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر ویداس (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای ویداس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویداس در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان

 مایکروفر از جمله وسایل ضروری در هر آشپزخانه ای است که خرابی آن می تواند کار پخت یا گرم کردن غذا را با مشکل رو به رو سازد. مایکروفر ویداس از برندهای معروفی است که استفاده از آن در بین کاربران رایج است. اگر این مدل از مایکروفر خراب شود لازم است که برای تعمیر آن دست به کار شوید و با نمایندگی تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان تماس بگیرید.

خدمات تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان

 مشکلات رایج در مایکروفر ویداس و تعمیر آن ها

 اگر مایکروفر ویداس دچار عیب شود لازم است که برای تعمیر آن از طریق متخصص اقدام نمایید. در زیر به برخی از مرسوم ترین این اختلالات اشاره می نماییم:

  • گرم نشدن غذا توسط مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان

 یکی از مشکلات رایجی که برای اغلب مایکروفرها رخ می دهد این است که غذا را داغ نکنند. این امر می تواند به دلیل خرابی در قطعات مختلفی مانند مگنترون یا دیود باشد. همچنین اگر خازن دستگاه نیز دچار عیب شده باشد این اشکال ایجاد می شود. برای رفع تخصصی ایرادات لازم است که با نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  تماس بگیرید.

  • خاموش شدن مایکروفر در زمان کار و نمایندگی تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان

ممکن است مایکروفر را پس از آن که روشن کردید بعد از مدتی خاموش به صورت خود به خودی خاموش شود بدون این که کار خود را به اتمام رسانده باشد. این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برای مثال امکان دارد که قفل درب تخریب شده باشد. در نظر داشته باشید چنان چه ایراد از قفل درب باشد مایکروفر بعد از گذشت چند ثانیه خاموش می شود.

 در گام بعدی ایراد می تواند به واسطه عیب در برخی از قطعه ها مانند تاچ پد یا فن موتور باشد. توجه داشته باشید که اختلال در خازن، سوییچ ها و ترانسفورمر نیز می تواند سبب بروز این اشکال شود.

 برای این که این مساله به صورت اساسی برطرف شود لازم است که با یک تکنسین از نمایندگی تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان تماس بگیرید تا همه این موارد به صورت تک به تک مورد ارزیابی قرار بگیرند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان

  • مایکروفر کار می کند ولی غذا داغ نمی شود و نمایندگی تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان

اگر مایکروفر روشن می شود و غذا را داغ نمی کند می تواند به علت نقص در محافظ حرارتی باشد. در مرحله بعدی امکان دارد که فیوز دچار مشکل شده باشد. همچنین اگر تنظیمات پاور به درستی انجام نشده باشد این مساله رخ می دهد.

  • خازن خراب در مایکروفر ویداس

 اگر خازن در دستگاه خراب شود در زمان کار کردن با مایکروفر صدای نویز می شنوید. باید بدانید در صورتی که خازن فرسوده است می تواند سبب صدمه رساندن به بقسه اجزای مایکروفر شود و در کل دستگاه را از کار بیندازد. بنابراین لازم است که هر چه زودتر برای تعمیر یا تعویص خازن دستگاه خود اقدام نمایید.

 در نظر داشته باشید که خازن می تواند در اثر گذشت زمان طولانی خراب شود. باید بدانید که تنها یک متخصص حرفه ای می تواند خازن مایکروفر را عوض کند. بنابراین لازم است که با نمایندگی تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان تماس بگیرید.

  • از کار افتادن دکمه های مایکروفر

 اگر دکمه های مایکروفر از کار افتاده اند و به درستی کار نمی کنند امکان دارد که صفحه لمسی که در عقب پنل برای کنترل دکمه ها است خراب شده باشد. در این صورت لازم است که این بخش توسط تعمیرکار بررسی شود.

مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان

 نتیجه گیری

 در این مقاله در مورد برخی از اشکالات رایج در دستگاه مایکروفر ویداس مطالبی مهم را ارائه کردیم. لازم است که در صورت برخورد با هر گونه ایراد ابتدا با نمایندگی تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان تماس بگیرید تا مشکلات دستگاه به صورت تخصصی و اساسی برطرف شوند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر ویداس در زنجان

تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر ویداس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر ویداس در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر ویداس در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.