امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست

درخواست تعمیرات پکیج

دلایل انتخاب ما

نمایندگی تعمیرات پکیج در مشهد

دلایل انتخاب نمایندگی پکیج ویزمن در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات پکیج ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

همینطور قطعات مورد استفاده در این مرکز، از قطعات درجه یک بازار می باشند که در بازدهی و طول عمر دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

۱۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمگن :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

تعمیر پکیج مشهد

هزینه خدمات تعمیرات پکیج

هزینه خدمات تعمیر پکیج

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اسید شویی پکیج۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
اجرت هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض پمپ۵۰.۰۰۰ تا ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعمیر برد پکیج۳۰۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن۷۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

ویزمن یکی از بزرگ‌ترین سازندگان سیستم‌های گرمایشی در آلمان می‌باشد که فعالیت خود را در سال ۱۹۱۷ آغاز کرده است. در حال حاضر این مجموعه محصولات خود را در سطح جهان به فروش می‌رساند و سیستم‌های گرمایشی پربازده و کارآمدی را تولید و عرضه می‌نماید. در بسیاری از شهرهای ایران خدمات پس از فروش خوبی برای برند ویزمن وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به مرکز تخصصی تعمیر پکیج ویزمن در زنجان اشاره داشت.

تعمیر پکیج ویزمن در زنجان

با وجود کیفیت بالایی که در ساخت محصولات ویزمن شاهد آن هستیم امکان خرابی قطعات پکیج‌های این برند وجود دارد که می‌توانید با مراجعه به نمایندگی پکیج ویزمن در زنجان مشکلات مربوطه را برطرف نمایید. در ادامه این مطلب با برخی از رایج‌ترین مشکلاتی مواجه می‌شوید که در پکیج‌های ویزمن امکان برخورد با آنها وجود دارد. اگر برای عیب‌یابی ایرادهای پیش آمده در سیستم این دستگاه نیاز به کمک‌های تخصصی‌تری داشتید با کارشناسان تعمیر پکیج در زنجان در تماس باشید.

بررسی مشکل گرم نشدن آب مصرفی در پکیج ویزمن

یکی از مشکلاتی که امکان دارد برای رفع آن مجبور شوید از نمایندگی پکیج ویزمن در زنجان کمک بخواهید عدم گرم شدن آب مصرفی شما می‌باشد. در ابتدا باید مطمئن شوید مسیر ورودی آب سرد به پکیج باز بوده و صافی ورودی به آن بنا به هر دلیلی مسدود نشده باشد. در بسیاری از دستگاه‌های دیجیتال عکس یک شیر روی صفحه‌نمایش نشان داده شده و چشمک می‌زند. اگر این تصویر چشمک‌زن نیست می‌توانید از متخصصین تعمیر پکیج ویزمن در زنجان برای بررسی پروانه فلومتر کمک بخواهید. همچنین احتمال دارد رله بیرونی فلومتر دچار مشکل شده باشد. درصورتی‌که پس از باز شدن آب گرم عکس مورد نظر در صفحه‌نمایش دیجیتال چشمک‌زن می‌شود اما شعله روشن نمی‌گردد احتمال ایراد در NTC آب گرم مصرفی وجود دارد. همچنین ممکن است به دنبال تنظیم نبودن فشار گاز یا کم بودن آن و یا ایراد در مبدل اصلی آب گرم کافی در سیستم تأمین نمی‌شود. پس از چک کردن تمام موارد گفته شده برای بررسی‌های بیشتر با کارشناسان تعمیر پکیج ویزمن در زنجان در تماس باشید. نمایندگی پکیج ویزمن در زنجان

بررسی کد خطای مربوط به پرشر دود در پکیج ویزمن

از دیگر مشکلاتی که امکان دارد در پکیج‌های ویزمن با آن مواجه شوید اعلام نمایش کد خطای پرشر دود و فن می‌باشد که مربوط به عدم تخلیه محصولات احتراق در دستگاه است. این کد خطا ممکن است به دنبال نرسیدن جریان برق کافی به فن پکیج اتفاق افتاده باشد که باید به بررسی کامل آن بپردازید. اگر ایرادی در سیم‌کشی‌های متصل به فن مشاهده نمودید برای رفع آن از متخصصین تعمیر پکیج ویزمن در زنجان کمک بخواهید. با ادامه یافتن مشکل از سالم بودن فن و کارکرد صحیح آن اطمینان پیدا کنید و در ادامه مطمئن شوید پرشر فن در وضعیت مناسبی قرار دارد. چک کنید ونتوری‌ها باز باشند و شلنگ‌های متصل کننده پرشر به ونتوری که مسئول دهش و مکش هستند در جای خود قرار داشته و جا‌به‌جا نشده باشند. با ادامه یافتن مشکل مسیر دودکش را بررسی نموده و در نهایت برای بررسی برد کنترل با مرکز تخصصی تعمیر پکیج ویزمن در زنجان تماس داشته باشید.

بررسی افزایش دمای پکیج توسط مراکز تخصصی تعمیر پکیج ویزمن در زنجان

افزایش بیش‌ازحد دما از مشکلاتی است که می‌تواند باعث توقف کارکرد پکیج شما شود. برای بررسی این موضوع نیاز به چک کردن جریان برق در پمپ پکیج وجود دارد که بهتر است انجام آن را به نمایندگی پکیج ویزمن در زنجان بسپارید. سپس مطمئن شوید شلنگ‌های متصل کننده پکیج به دستگاه باز بوده و بنا به هر دلیلی دچار انسداد نشده باشند. تعمیر پکیج ویزمن در زنجان از دیگر موارد مرتبط با افزایش دما در پکیج ویزمن می‌توان به گیرپاژ کردن پمپ آن اشاره داشت. همچنین احتمال کیپ شدن یا باز بودن مبدل اصلی وجود دارد و حتی ممکن است باز بودن شیر رفت‌وبرگشت در زیر پکیج چنین مشکلی را ایجاد کرده باشد. بای پس دستگاه را چک کرده و از بازماندن آن مطمئن شوید. در نهایت مبدل ثانویه را بررسی نموده و برای چک کردن قطعات بیشتر با کارشناسان تعمیر پکیج ویزمن در زنجان تماس بگیرید.    

نمایندگی پکیج ویزمن در زنجان | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج دیواری برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.ارائه مشاوره رایگان برای خرید پکیج دیواری در مرکز زنجان سرویس به منظور بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید بالا، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان عزیز می باشد.ما بر این باور هستیم که همیشه حق با مشتری است لذا مشتری مداری، رضایت مشتری، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های گروه زنجان سرویس می باشد.

map

مناطق تحت پوشش

نمایندگی پکیج ویزمن در زنجان به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

024-91011297

منتظر نظرات شما هستیم

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظر ها