امتیاز دهید page
مرکز تعمیر لوازم خانگی در زنجان کجاست

مراحل ثبت درخواست

درخواست تعمیرات پکیج

دلایل انتخاب ما

نمایندگی تعمیرات پکیج در مشهد

دلایل انتخاب نمایندگی پکیج مکس الیت در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات پکیج ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

همینطور قطعات مورد استفاده در این مرکز، از قطعات درجه یک بازار می باشند که در بازدهی و طول عمر دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

۱۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمگن :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

تعمیر پکیج مشهد

هزینه خدمات تعمیرات پکیج

هزینه خدمات تعمیر پکیج

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اسید شویی پکیج۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
اجرت هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض پمپ۵۰.۰۰۰ تا ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعمیر برد پکیج۳۰۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن۷۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

اگر به دنبال خرید پکیج و نصب آن برای خانه خود هستید برند مکس الیت انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. پکیج‌های این برند یکی از محصولات متنوع برند گلدیران هستند که در آنها قطعات و تکنولوژی اروپایی به کار گرفته شده و با کیفیت بالا در بازار عرضه می‌شوند. خدمات پس از فروش برای هر دو مدل پکیج‌های فن‌دار و بدون فن برند مکس الیت وجود دارد. مرکز تخصصی تعمیر پکیج مکس الیت در زنجان یکی از مراکز تخصصی برای عیب‌یابی و تعمیر پکیج‌های این برند می‌باشد.

تعمیر پکیج مکس الیت در زنجان

با مراجعه به نمایندگی پکیج مکس الیت در زنجان می‌توانید مشکلات نمودار شده در پکیج خود را زیر نظر افراد متخصص و با کمترین هزینه ممکن برطرف سازید. ما نیز تلاش داریم در این مقاله شما را با برخی از مشکلات متداول در این پکیج‌ها و روش عیب‌یابی و تعمیر آنها آشنا سازیم. درصورتی‌که تخصص و مهارتی در کارهای فنی ندارید حتماً با کارشناسان تعمیر پکیج در زنجان تماس داشته باشید. تعمیر پکیچ مکس الیت در زنجان

علت نمایش اخطار قطع گاز در پکیج مکس الیت

از مشکلاتی که امکان نمایش آن در پکیج وجود دارد اخطار قطع گاز یا نقص در احتراق می‌باشد که می‌توانید بررسی آن را به نمایندگی پکیج مکس الیت در زنجان بسپارید. از دلایل بروز این مشکل قطع بودن جریان گاز ساختمان می‌باشد که احتمال دارد به علت بسته بودن شیر گاز متصل به پکیج چنین وضعیتی را تجربه می‌کنید. همچنین احتمال گرفتگی سرشلنگی گاز به وسیله یک جسم خارجی وجود دارد. پس از بررسی آن می‌توانید با متخصصین تعمیر پکیج مکس الیت در زنجان تماس داشته باشید. گاهی اوقات ولتاژ ورودی به شیر گاز از حدی که برای آن مشخص شده است کمتر می‌باشد. همچنین احتمال دارد به دنبال ایراد در جرقه زن اصلاً جرقه تولید نمی‌شود. در ادامه مطمئن شوید یک فاصله ۳ تا ۵ میلی‌متری بین جرقه زن با مشعل وجود دارد. پس از اطمینان از درست بودن تمام موارد ذکر شده برای بررسی برد فرمان و برد کنترل با کارشناسان تعمیر پکیج مکس الیت در زنجان تماس بگیرید.

بررسی دلایل افزایش دما در پکیج مکس الیت

یکی از دیگر مشکلاتی که در پکیج‌های مکس الیت امکان برخورد با آن وجود دارد افزایش زیاد دما می‌باشد. برای حل این مشکل ابتدا مطمئن شوید شیرهای رفت‌وبرگشت قرار گرفته در زیر پکیج باز هستند. در واقع دسته این شیرها باید در امتداد شیر قرار داشته باشند و نه عمود بر آن. سپس از باز بودن شیرهای بالا و پایین رادیاتورها مطمئن شده و در صورت ادامه داشتن مشکل با مراکز تخصصی تعمیر پکیج مکس الیت در زنجان در تماس باشید. با ادامه داشتن مشکل افزایش دما لازم است از توری صافی برگشت بازدید شده و تمام جرم و آشغال‌های مانده در آن به خوبی تمیز شوند. همچنین در صورت بیشتر بودن فشار بار پکیج از عدد ۱ به محض روشن شدن شعله کد خطای افزایش دما را در دستگاه مشاهده خواهید کرد که به احتمال زیاد ایراد در پمپ آن را نشان می‌دهد. برای تعویض این قطعه از کارشناسان تعمیر پکیج مکس الیت در زنجان کمک بخواهید. نمایندگی پکیج مکس الیت در زنجان

بررسی مشکل تأمین آب گرم توسط کارشناسان تعمیر پکیج مکس الیت در زنجان

از مشکلاتی که می‌توانید بررسی و تعمیر آن را به نمایندگی پکیج مکس الیت در زنجان بسپارید عدم تأمین آب گرم در ساختمان می‌باشد. از آنجایی که برای تأمین آب گرم لازم است آب سرد به دستگاه وارد شود اول مطمئن شوید شیر آب سرد ورودی باز بوده و صافی آب سرد ورودی به پکیج بسته نشده باشد. اگر دستگاه شما دیجیتال است و عکس شیر روی صفحه‌نمایش آن چشمک نمی‌زند احتمال خراب بودن پروانه فلومتر وجود دارد. درصورتی‌که مدتی بعد از باز شدن آب گرم عکس شیر را به صورت چشمک‌زن مشاهده می‌کنید یعنی شعله روشن نمی‌شود و احتمال مشکل در NTC آبگرم مصرفی وجود دارد. درصورتی‌که دستگاه شما روشن می‌شود ولی کیفیت خوبی را در آب گرم آن مشاهده نمی‌کنید ممکن است فشار گاز تنظیم نبوده و یا احتمال جرم گرفتگی مبدل اصلی دستگاه وجود دارد. در نهایت برای بررسی قطعات بیشتر می‌توانید با مراکز تخصصی تعمیر پکیج مکس الیت در زنجان تماس داشته باشید.    

نمایندگی پکیج مکس الیت در زنجان سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج دیواری برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.ارائه مشاوره رایگان برای خرید پکیج دیواری در مرکز زنجان سرویس به منظور بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید بالا، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان عزیز می باشد.ما بر این باور هستیم که همیشه حق با مشتری است لذا مشتری مداری، رضایت مشتری، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های گروه زنجان سرویس می باشد.

map

مناطق تحت پوشش

نمایندگی پکیج مکس الیت در زنجان به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

024-91011297

منتظر نظرات شما هستیم

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظر ها