امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست

درخواست تعمیرات پکیج

دلایل انتخاب ما

نمایندگی تعمیرات پکیج در مشهد

دلایل انتخاب نمایندگی پکیج مارس در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات پکیج ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

همینطور قطعات مورد استفاده در این مرکز، از قطعات درجه یک بازار می باشند که در بازدهی و طول عمر دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

۱۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمگن :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

تعمیر پکیج مشهد

هزینه خدمات تعمیرات پکیج

هزینه خدمات تعمیر پکیج

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اسید شویی پکیج۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
اجرت هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض پمپ۵۰.۰۰۰ تا ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعمیر برد پکیج۳۰۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن۷۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

پکیج از جمله وسایل گرمایشی می‌باشد که این روزها به مرور جایگزین موتورخانه‌ها شده است و در بسیاری از خانه‌های مسکونی و تجاری از این دستگاه برای تأمین آب گرم و گرمایش محیط استفاده می‌شود. برند مارس یکی از برندهایی است که در حوزه تولید لوازم گرمایشی فعالیت دارد و شما می‌توانید پکیج‌های آن را برای خانه خود انتخاب نمایید. خدمات پس از فروش این برند در بسیاری از شهرها وجود دارد و از جمله آنها می‌توان به مرکز تخصصی تعمیر پکیج مارس در زنجان اشاره داشت.

تعمیر پکیج مارس در زنجان

یکی از مراکزی که برای رفع ایراد پکیج خود می‌توانید به آن مراجعه داشته باشید نمایندگی پکیج مارس در زنجان می‌باشد. در ادامه این مطلب نیز تلاش شده است به برخی از رایج‌ترین مشکلاتی که احتمال برخورد با آن در پکیج‌های مارس وجود دارد اشاره‌ای داشته باشیم. اگر احساس کردید برای رفع مشکلات این دستگاه نیاز به کمک‌های تخصصی‌تری دارید با کارشناسان تعمیر پکیج در زنجان تماس داشته باشید. نمایندگی پکیج مارس در زنجان

بررسی علت خاموش بودن صفحه نمایشگر در پکیج مارس

به احتمال زیاد ایراد در برق دستگاه باعث خاموش شدن صفحه نمایشگر آن شده است که بهتر است تعمیر این مشکل را به نمایندگی پکیج مارس در زنجان بسپارید. اگر خودتان تخصص و مهارت کافی در کار با برق را دارید می‌توانید به بررسی این مشکل بپردازید. برای شروع کافی است دو شاخه پکیج را به پریز برق دیگری متصل کرده و اگر دستگاه روشن شد وضعیت پریز برق خود را با فازمتر مورد بررسی قرار دهید. اگر نیاز به تعمیر پریز برق بود با متخصصین تعمیر پکیج مارس در زنجان تماس داشته باشید و یا از افراد ماهر در کارهای برقی کمک بخواهید. در صورتی که دستگاه شما همچنان روشن نشد احتمال سوختن فیوز برد وجود دارد. لازم است علت سوختن این قطعه را پیدا کرده و بعد آن را تعویض نمایید. احتمال دارد سوختن فیوز به دنبال ایراد در قطعاتی مانند شیر موتوری، شیر برقی، پمپ یا فن ایجاد شده باشد. در برخی موارد نیز احتمال خراب بودن برد الکترونیکی وجود دارد که باید برای بررسی آن با متخصصین تعمیر پکیج مارس در زنجان تماس بگیرید.

علت از کار افتادن پکیج مارس چه می‌تواند باشد

یکی از دلایلی که منجر به از کار افتادن پکیج مارس می‌شود کاهش فشار بار به کمتر از 0.5 بار است. در چنین شرایطی لازم است شیر پرکن آب را دستگاه را باز کنید و منتظر بمانید تا فشار آب وارد ناحیه سبز شده و در همان جا بماند. برای کارکرد پکیج فشار مناسب چیزی در حدود ۱ تا 1.5 بار خواهد بود. اگر نتوانستید این کار را انجام دهید از مراکز تخصصی تعمیر پکیج مارس در زنجان کمک بخواهید. برای انجام این کار لازم است به زیر پکیج نگاه کنید و شیر پرکن که یک ولوم پلاستیکی گرد می‌باشد و معمولاً رنگ مشکی دارد را پیدا کنید. حالا کافی است این ولوم را در جهت خلاف عقربه‌های ساعت چندین دور بچرخانید و بعد منتظر بمانید تا عقربه فشار وارد محدوده استاندارد گردد. اگر متوجه حرکت خیلی کند عقربه فشار شدید آن را ببندید و با کارشناسان تعمیر پکیج مارس در زنجان تماس بگیرید. تعمییرات تخصصی پکیج مارس در زنجان

بررسی عملکرد جرقه زن توسط متخصصین تعمیر پکیج مارس در زنجان

یکی از مشکلاتی که احتمال برخورد با آن در پکیج‌های مارس وجود دارد عملکرد نامطلوب جرقه زن می‌باشد که منجر به عدم برقراری شعله درون دستگاه می‌شود. در چنین حالتی همان ابتدا شیر ورودی گاز پکیج و گاز اصلی ساختمان را بررسی کرده و از باز بودن آنها مطمئن شوید. همچنین بررسی کنید که فشار گاز حداقل ۱۸۰ میلی‌متر ستون آب شده باشد. اگر این موارد درست هستند با نمایندگی پکیج مارس در زنجان تماس بگیرید. اگر به مدت طولانی از پکیج شما استفاده نشده است احتمال گرفتگی در مسیر هوا وجود دارد و باید برای تخلیه آن چندین بار پکیج را ریست کنید. اگر دستگاه وارد مرحله جرقه‌زنی نمی‌شود احتمال خرابی برد است. اما اگر پس از جرقه زدن شعله تشکیل نمی‌شود باید موارد دیگری را مورد بررسی قرار داد که بهتر است انجام آن را به مراکز تخصصی تعمیر پکیج مارس در زنجان بسپارید.    

نمایندگی پکیج مارس در زنجان | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج دیواری برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.ارائه مشاوره رایگان برای خرید پکیج دیواری در مرکز زنجان سرویس به منظور بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید بالا، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان عزیز می باشد.ما بر این باور هستیم که همیشه حق با مشتری است لذا مشتری مداری، رضایت مشتری، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های گروه زنجان سرویس می باشد.

map

مناطق تحت پوشش

نمایندگی پکیج مارس در زنجان به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

024-91011297

منتظر نظرات شما هستیم

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظر ها