امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست

درخواست تعمیرات پکیج

دلایل انتخاب ما

نمایندگی تعمیرات پکیج در مشهد

دلایل انتخاب نمایندگی پکیج لامبرت در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات پکیج ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

همینطور قطعات مورد استفاده در این مرکز، از قطعات درجه یک بازار می باشند که در بازدهی و طول عمر دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

۱۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمگن :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

تعمیر پکیج مشهد

هزینه خدمات تعمیرات پکیج

هزینه خدمات تعمیر پکیج

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اسید شویی پکیج۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
اجرت هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض پمپ۵۰.۰۰۰ تا ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعمیر برد پکیج۳۰۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن۷۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

برای خرید پکیج امکان انتخاب از بین برندهای زیادی را دارید که لامبرت یکی از آنها می‌باشد. شما می‌توانید با اطمینان خاطر از بابت کیفیت محصول و همچنین داشتن خدمات پس از فروش خوب به سراغ این برند بروید. مراکز بسیاری مانند مرکز تخصصی تعمیر پکیج لامبرت در زنجان برای رفع هرگونه ایراد در این دستگاه می‌توانند به شما کمک کنند.

تعمیر پکیج لامبرت در زنجان

هرگونه مشکل در کارکرد پکیج خود را می‌توانید با مراجعه به نمایندگی پکیج لامبرت در زنجان برطرف نمایید. همچنین در این مقاله نیز تلاش شده است با بررسی متداول‌ترین ایرادهایی که امکان برخورد با آنها در پکیج‌های خانگی وجود دارد در حل مشکلات این دستگاه به شما کمک کنیم. اگر استفاده از این نکات برای تعمیر پکیج برای شما کافی نبود از کارشناسان تعمیر پکیج در زنجان کمک بخواهید. تعمیر پکیج لامبرت در زنجان

بررسی علت خاموش شدن ناگهانی پکیج لامبرت

از رایج‌ترین ایرادهایی که امکان برخورد با آن در پکیج‌های دیواری لامبرت وجود دارد خاموش شدن ناگهانی دستگاه می‌باشد که می‌توانید بررسی آن را به نمایندگی پکیج لامبرت در زنجان بسپارید. احتمال تکرار مکرر این اتفاق در فواصل زمانی کوتاه و حتی پس از چند دقیقه وجود دارد و برای بررسی علت آن باید به بررسی احتمال افت فشار پکیج پرداخت. اگر نتوانستید عامل افت فشار این دستگاه را پیدا کنید از متخصصین تعمیر پکیج لامبرت در زنجان کمک بخواهید. از دیگر دلایل خاموش شدن پکیج لامبرت می‌توان به کمبود گاز در این دستگاه یا نبود کلی گاز در آن اشاره داشت که باید تمام عوامل مرتبط با این موضوع مورد بررسی قرار گیرند. در مرحله اول نیز لازم است از وصل بودن جریان گاز شهری مطمئن شوید. در مرحله بعد از باز بودن شیرهای آب اطمینان پیدا کرده و بعد از آن ترموستات را مورد بررسی قرار داده و بررسی کنید هیچ مشکلی در این قطعه نباشد. شاید مجبور به تعویض ترموستات شوید. اگر نیاز به راهنمایی‌های بیشتری داشتید با مراکز تخصصی تعمیر پکیج لامبرت در زنجان در تماس باشید.

بررسی دلیل نشتی در پکیج دیواری لامبرت

نشتی آب از ساده‌ترین مسائلی است که امکان بروز آن در پکیج‌های دیواری لامبرت وجود دارد و به احتمال زیاد خودتان می‌توانید این مشکل را برطرف نمایید. دقت داشته باشید بی‌توجهی به نشتی آب می‌تواند مشکلات و خسارت بیشتری را در دستگاه شما به وجود بیاورد و باید هرچه سریع‌تر عامل بروز آن را پیدا کنید. یکی از دلایل نشتی ایجاد ترک در مبدل حرارتی دستگاه می‌باشد که برای تعویض آن باید با کارشناسان تعمیر پکیج لامبرت در زنجان تماس بگیرید. اگر ایرادی در مبدل حرارتی مشاهده نکردید امکان دارد نشتی آب پکیج شما از پمپ این دستگاه اتفاق افتاده باشد. همچنین احتمال نشتی آب از اتصالات و در نتیجه شل شدن آنها وجود دارد. در ادامه دیافراگم منبع انبساط و شیر اطمینان پکیج خود را مورد بررسی قرار داده و اگر باز هم نشتی آب آن ادامه داشت با مراکز تخصصی تعمیر پکیج در زنجان در تماس باشید. نمایندگی پکیج لامبرت در زنجان

بررسی مشکل روشن نشدن پکیج توسط متخصصین تعمیر پکیج لامبرت در زنجان

از دیگر مشکلاتی که می‌توان در پکیج دیواری لامبرت به آن اشاره داشت روشن نشدن کلی دستگاه می‌باشد که می‌توانید بررسی این موضوع را به نمایندگی پکیج لامبرت در زنجان بسپارید. اصلی‌ترین دلیل روشن نشدن پکیج گرفتگی لوله‌های این دستگاه با هوا یا رسوب است. در ابتدا رادیاتورها را هواگیری کرده و اگر باز هم مشکل پکیج شما ادامه داشت فشار پکیج را مورد بررسی قرار داده و به تنظیم دوباره آن بپردازید. در صورت ادامه یافتن مشکل امکان دارد مشکل در شمعک و مشعل باعث روشن نشدن پکیج شما شده باشد. همچنین احتمال افزایش زیاد دمای آب وجود دارد که باید بررسی آن را به متخصصین تعمیر پکیج لامبرت در زنجان بسپارید.    

نمایندگی پکیج لامبرت در زنجان | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج دیواری برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.ارائه مشاوره رایگان برای خرید پکیج دیواری در مرکز زنجان سرویس به منظور بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید بالا، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان عزیز می باشد.ما بر این باور هستیم که همیشه حق با مشتری است لذا مشتری مداری، رضایت مشتری، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های گروه زنجان سرویس می باشد.

map

مناطق تحت پوشش

نمایندگی پکیج لامبرت در زنجان به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

024-91011297

منتظر نظرات شما هستیم

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظر ها