امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست

درخواست تعمیرات پکیج

دلایل انتخاب ما

نمایندگی تعمیرات پکیج در مشهد

دلایل انتخاب نمایندگی پکیج شوفاژکار در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات پکیج ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

همینطور قطعات مورد استفاده در این مرکز، از قطعات درجه یک بازار می باشند که در بازدهی و طول عمر دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

۱۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمگن :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

تعمیر پکیج مشهد

هزینه خدمات تعمیرات پکیج

هزینه خدمات تعمیر پکیج

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اسید شویی پکیج۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
اجرت هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض پمپ۵۰.۰۰۰ تا ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعمیر برد پکیج۳۰۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن۷۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

در سال ۱۳۴۰ برند شوفاژکار که یکی از برترین تولیدکنندگان تجهیزات گرمایشی در ایران است فعالیت خود را آغاز کرد. با توجه به رضایت مشتریان از محصولات این برند روزبه‌روز بر تعداد مشتریان آن اضافه شد و امروزه یکی از شناخته‌شده‌ترین برندها به حساب می‌آید. شما می‌توانید از خدمات پس از فروش برند شوفاژکار برای پکیج‌های خانگی خود استفاده داشته باشید. یکی از این مراکز مرکز تخصصی تعمیر پکیج شوفاژکار در زنجان می‌باشد که آماده ارائه خدمات به شما در تمام ساعات است.

تعمیر پکیج شوفاژکار در زنجان

از آنجایی که احتمال خرابی قطعات در تمام پکیج‌ها و از جمله در برند شوفاژکار وجود دارد بهتر است اطلاعات کاملی در مورد نحوه تماس با نمایندگی پکیج شوفاژکار در زنجان داشته باشید. در ادامه این مطلب نیز می‌توانید برخی از نکاتی که به شما در عیب‌یابی و تعمیر این دستگاه کمک می‌کنند را مشاهده کنید. اگر نیاز به کمک‌های تخصصی‌تری داشتید تنها کافی است با کارشناسان تعمیر پکیج شوفاژکار در زنجان تماس داشته باشید.

بررسی علت نمایش کد خطا E1 در پکیج شوفاژکار

مشکل در جرقه زن و عدم ایجاد شعله از جمله مواردی است که باعث روشن شدن کد خطای E1 در پکیج شوفاژکار می‌شود. بررسی علت این موضوع را می‌توانید به کارشناسان حاضر در نمایندگی پکیج شوفاژکار در زنجان بسپارید. احتمال دارد بسته بودن شیر گاز یا گرفتگی در مجرای لوله‌های گاز باعث چنین مشکلی شده باشد که اگر برای بررسی آن نیاز به کمک داشتید می‌توانید با متخصصین تعمیر پکیج شوفاژکار در زنجان تماس داشته باشید. به طور کلی برای رفع این کد خطا لازم است از باز بودن شیر گاز متصل به پکیج اطمینان پیدا کنید. همچنین از نبود گرفتگی در مسیر لوله مطمئن شده و اگر فکر می‌کنید نیاز است از لوله گاز بزرگ‌تری برای آن استفاده کنید. لازم است فشار گاز حداقل 180 میلی‌متر باشد. در صورت ادامه یافتن مشکل کابل جرقه زن را تعویض کرده و اگر بازهم مشکل شما رفع نشد از کارشناسان تعمیر پکیج در زنجان کمک بخواهید. نمایندگی پکیج شوفاژکار در زنجان

 بررسی علت نمایش کد خطای E4 در پکیج شوفاژکار

وجود یک مشکل در مسیر دودکش و یا عدم اتصال صحیح سنسور هوا باعث نمایش این کد خطا در پکیج شوفاژ کار می‌شود. اولین کاری که برای رفع مشکل پیش آمده و از بین بردن کد خطا در پکیج خود باید انجام دهید چک کردن خروجی دودکش می‌باشد. هرگونه انسداد و گرفتگی در مسیر دودکش را برطرف نموده و اگر نتوانستید این کار را انجام دهید از کارشناسان تعمیر پکیج شوفاژکار در زنجان کمک بخواهید. اگر مسیر دودکش باز بود احتمال ایراد در سنسور فشار پکیج وجود دارد. پس از بررسی این مشکل نوبت به چک کردن لوله سنسور فشار می‌رسد. باید مطمئن شوید لوله سنسور در جای خود قرار دارد. اگر تمام موارد گفته شده را بررسی نموده و باز هم مشکل نمایش کد خطا ادامه دارد با مرکز تخصصی تعمیر پکیج شوفاژکار در زنجان تماس بگیرید. تعمیرات تخصصی پکیج شوفاژکار در زنجان

بررسی کد خطای EF توسط کارشناسان تعمیر پکیج شوفاژکار در زنجان

اگر بنا به هر دلیل دمای آب مصرفی در پکیج شوفاژ کار به بیش از ۸۰ درجه سانتیگراد برسد شما با کد خطای EF در صفحه نمایش این دستگاه برخورد خواهید کرد. این موضوع دلایل متفاوتی دارد که می‌توانید برای بررسی آنها از نمایندگی پکیج شوفاژکار در زنجان راهنمایی بخواهید. اولین احتمال ایراد در سنسور دمای آب گرم مصرفی می‌باشد. اگر لازم بود نسبت به تعویض سنسور دمای آب اقدام نموده و در صورت سالم بودن این قطعه مطمئن شوید نصب سنسور به درستی صورت گرفته باشد. پس از اطمینان از این دو مورد نوبت به چک کردن سوئیچ حرارتی پکیج می‌رسد. در صورت نیاز به راهنمایی‌های تخصصی‌تر با کارشناسان تعمیر پکیج شوفاژکار در زنجان تماس داشته باشید.      

نمایندگی پکیج شوفاژکار در زنجان | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج دیواری برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.ارائه مشاوره رایگان برای خرید پکیج دیواری در مرکز زنجان سرویس به منظور بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید بالا، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان عزیز می باشد.ما بر این باور هستیم که همیشه حق با مشتری است لذا مشتری مداری، رضایت مشتری، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های گروه زنجان سرویس می باشد.

map

مناطق تحت پوشش

نمایندگی پکیج شوفاژکار در زنجان به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

024-91011297

منتظر نظرات شما هستیم

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظر ها