امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست

درخواست تعمیرات پکیج

دلایل انتخاب ما

نمایندگی تعمیرات پکیج در مشهد

دلایل انتخاب نمایندگی پکیج شاپه در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات پکیج ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

همینطور قطعات مورد استفاده در این مرکز، از قطعات درجه یک بازار می باشند که در بازدهی و طول عمر دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

۱۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمگن :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

تعمیر پکیج مشهد

هزینه خدمات تعمیرات پکیج

هزینه خدمات تعمیر پکیج

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اسید شویی پکیج۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
اجرت هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض پمپ۵۰.۰۰۰ تا ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعمیر برد پکیج۳۰۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن۷۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

شاپه یکی از برندهای تولیدکننده پکیج‌های خانگی می‌باشد که از برندهای مطرح ایرانی در زمینه تولید وسایل گرمایشی است. خرید محصولات شاپه علاوه بر کیفیت بالای خود شما را از بابت دریافت خدمات پس از فروش راحت ساخته و در هر شهری می‌توانید به مراکز تخصصی ارائه‌دهنده خدمات تعمیرات این برند مراجعه داشته باشید. مرکز تخصصی تعمیر پکیج شاپه در زنجان از مراکزی است که کار عیب‌یابی و تعمیر تخصصی پکیج‌های این برند را انجام می‌دهد.

تعمیر پکیج شاپه در زنجان

با وجود کیفیت بالایی که در محصولات برند شاپه مشاهده می‌شود احتمال دارد برای تعمیر این محصول مجبور شوید به نمایندگی پکیج شاپه در زنجان مراجعه داشته باشید. ایراد در وسایل برقی در هر برندی طبیعی بوده و به نوعی غیرقابل اجتناب است. اگر خودتان به کارهای فنی علاقه‌مند هستید می‌توانید از نکات ارائه شده در این مطلب برای عیب یابی و تعمیر پکیج خود استفاده نمایید. همچنین کارشناسان حاضر در مرکز تخصصی تعمیر پکیج در زنجان نیز آماده ارائه خدمات به شما هستند و می‌توانید در صورت نیاز با آن‌ها در تماس باشید. تعمیر تخصصی پکیج شاپه در زنجان

علت نمایش کد خطای e01 در پکیج شاپه

اگر متوجه نمایش کد خطای e01 در پکیج شاپه شدید باید بدانید ایرادی در قسمت جرقه زن پکیج شما به وجود آمده است که بهتر است بررسی آن را به نمایندگی پکیج شاپه در زنجان بسپارید. از دلایل بروز چنین کد خطایی می‌توان به عدم تشکیل شعله در دستگاه اشاره داشت که باید برای بررسی عوامل مرتبط با آن با متخصصین تعمیر پکیج شاپه در زنجان مشورت داشته باشید. ممکن است برعکس بودن دو شاخه برق یا قطع بودن جریان گاز باعث نمایش این کد خطا در دستگاه شما شده باشد. همچنین گاهی اوقات کوتاه بودن شعله یا خراب بودن جرقه و حسگر چنین وضعیتی را ایجاد می‌کند. در نهایت از خراب نبودن شیر گاز مطمئن شده و برای بررسی برد با کارشناسان تعمیر پکیج شاپه در زنجان تماس بگیرید.

 علت نمایش کد خطای E02 در پکیچ شاپه

با بالا رفتن بیش از اندازه دما در پکیج و فعال شدن ترموستات کد خطای E02 نشان داده می‌شود. احتمال دارد به دنبال افزایش زیاد دما فیوز حد در پکیج شما فعال شده باشد که باید به بررسی این موضوع بپردازید. سپس پمپ دستگاه را مورد بررسی قرار داده و از سالم بودن آن مطمئن شوید. اگر نیاز به تعویض پمپ بود با متخصصین تعمیر پکیج شاپه در زنجان تماس داشته باشید. از دیگر دلایل نمایش این کد خطا در پکیج شاپه رسوب داشتن مبدل می‌باشد که باید به بررسی آن بپردازید. همچنین از باز بودن شیرها مطمئن شوید. آخرین بخشی که باید به بررسی آن پرداخت فیوز حد می‌باشد که احتمال خرابی آن وجود دارد. در نهایت می‌توانید از کارشناسان تعمیر پکیج شاپه در زنجان کمک بخواهید. نمایندگی پکیج شاپه در زنجان

بررسی کد خطای E03 در مرکز تخصصی تعمیر پکیج شاپه در زنجان

این کد خطا در صورتی در پکیج شما نمایش داده می‌شود که سیستم با مشکلی در فشار برخورد داشته باشد. احتمال دارد ایرادی در تخلیه دود به وجود آمده و گرفتگی در دودکش دیده می‌شود. می‌توانید بررسی این موضوع را به نمایندگی پکیج شاپه در زنجان بسپارید. ممکن است اشکال در پرشر فن و یا سنسور دود چنین مشکلی را ایجاد کرده باشد. پس از بررسی ان دو مورد لازم است در ادامه شلنگ‌های پرشر را مورد بررسی قرار دهید و از نبود ایراد در فن دستگاه اطمینان پیدا کنید. در نظر داشته باشید از دیگر مشکلاتی که احتمال آن وجود دارد ایراد در برد دستگاه می‌باشد. از آنجایی که تعمیرات برد کار ساده‌ای نبوده و نیاز به تخصص بالایی دارد باید بررسی آن را به متخصصین تعمیر پکیج شاپه در زنجان ارجاع دهید.    

نمایندگی پکیج شاپه در زنجان | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج دیواری برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.ارائه مشاوره رایگان برای خرید پکیج دیواری در مرکز زنجان سرویس به منظور بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید بالا، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان عزیز می باشد.ما بر این باور هستیم که همیشه حق با مشتری است لذا مشتری مداری، رضایت مشتری، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های گروه زنجان سرویس می باشد.

map

مناطق تحت پوشش

نمایندگی پکیج شاپه در زنجان به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

024-91011297

منتظر نظرات شما هستیم

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظر ها