امتیاز دهید page
مرکز تعمیر لوازم خانگی در زنجان کجاست

مراحل ثبت درخواست

درخواست تعمیرات پکیج

دلایل انتخاب ما

نمایندگی تعمیرات پکیج در مشهد

دلایل انتخاب نمایندگی پکیج سامسونگ در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات پکیج ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

همینطور قطعات مورد استفاده در این مرکز، از قطعات درجه یک بازار می باشند که در بازدهی و طول عمر دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

۱۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمگن :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

تعمیر پکیج مشهد

هزینه خدمات تعمیرات پکیج

هزینه خدمات تعمیر پکیج

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اسید شویی پکیج۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
اجرت هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض پمپ۵۰.۰۰۰ تا ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعمیر برد پکیج۳۰۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن۷۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۷ فعالیت خود را آغاز کرد و امروزه یکی از ۱۰ شرکت بزرگ فعال در سطح جهان است که در کشور کره قرار دارد. این شرکت محصولات خود را به بازار جهانی صادر می‌کند و به دنبال کیفیت بالای تمامی محصولات برقی برند سامسونگ طرفداران زیادی را در تمام دنیا دارد. شما می‌توانید از خدمات پس از فروش این برند نیز در کشور ایران استفاده داشته باشید. از جمله این مراکز می‌توان به مرکز تخصصی تعمیر پکیج سامسونگ در زنجان اشاره داشت.

تعمیر پکیج سامسونگ در زنجان

اگر متوجه مشکل در کارکرد پکیج سامسونگ شدید می‌توانید از نمایندگی پکیج سامسونگ در زنجان درخواست کمک داشته باشید. در این مطلب تلاش شده است برخی از رایج‌ترین مشکلاتی که احتمال دارد در پکیج‌های سامسونگ با آن برخورد داشته باشید را نگاهی داشته باشیم. استفاده از این مطالب می‌تواند در حل برخی از مشکلات ساده و ابتدایی در پکیج‌های سامسونگ به شما کمک کند. اگر احساس کردید برای حل ایراد پیش‌آمده در پکیج خود نیاز به راهنمایی‌های بیشتری دارید با کارشناسان تعمیر پکیج سامسونگ در زنجان تماس داشته باشید.

نمایندگی و تعمیرات تخصصی پکیج سامسونگ در زنجان

عیب‌یابی علت مشکل افزایش دما در پکیج سامسونگ

یکی از مشکلات مطرح در پکیج‌ها و از جمله در برند سامسونگ افزایش زیاد دما در پکیج می‌باشد که می‌توانید بررسی دلایل مرتبط با آن را به نمایندگی پکیج سامسونگ در زنجان بسپارید. یکی از دلایل افزایش دما در پکیج از کار افتادن پمپ پکیج و نرسیدن برق شهری به آن می‌باشد. همچنین گاهی به دنبال گریپاژ کردن پمپ چنین وضعیتی را در پکیج مشاهده می‌کنید که برای رفع آن بهتر است از متخصصین تعمیر پکیج در زنجان کمک بخواهید.

اگر هیچ‌کدام از موارد گفته شده وجود نداشت ممکن است به دلیل کیپ شدن مبدل اصلی و یا باز بودن آن افزایش دما را در پکیج داریم. همچنین احتمال باز بودن شیر رفت‌وبرگشت در زیر پکیج وجود دارد. لازم است تمامی شلنگ‌های اتصال پکیج به دستگاه را مورد بررسی قرار داده و از بسته نشدن آنها اطمینان پیدا نمایید. در نهایت می‌توانید از کارشناسان تعمیر پکیج سامسونگ در زنجان راهنمایی بخواهید.

علت نمایش کد خطای مربوط به پرشر دود و فن در پکیج سامسونگ

عوامل متعددی می‌توانند منجر به نمایش کد خطای پرشر دود و فن در دستگاه شوند که این کد خطا در واقع مربوط به عدم تخلیه محصولات احتراق در پکیج شما می‌باشد. برای بررسی عوامل مربوطه ابتدا باید مطمئن شوید جریان برق مشکلی نداشته و برق کافی به فن دستگاه شما می‌رسد. همچنین برای اطمینان از کارکرد مناسب فن تمام سیم‌های متصل به آن را مورد بررسی قرار داده و از قطع نبودن آنها اطمینان پیدا کنید. می‌توانید برای اتصال سیم‌های فن از کارشناسان تعمیر پکیج سامسونگ در زنجان کمک بخواهید.

با ادامه یافتن مشکل و نمایش کد خطا لازم است از سالم بودن خود فن مطمئن شد. همچنین بررسی کنید ونتوری‌ها باز نباشند و به وضعیت شلنگ‌های اتصال پرشر به ونتوری نگاهی انداخته و ببینید جا‌به‌جا نشده باشند. پرشر فن را بررسی کرده و از سالم بودن آن اطمینان پیدا کنید و در صورت ادامه یافتن مشکل با متخصصین تعمیر پکیج سامسونگ در زنجان تماس بگیرید.

تعمیرات پکیج سامسونگ در زنجان | نمایندگی پکیج سامسونگ در زنجان

 بررسی علت نبود آب در مدار توسط کارشناسان تعمیر پکیج سامسونگ در زنجان

یکی از مشکلاتی که احتمال دارد به دنبال برخورد با آن کد خطایی را در پکیج سامسونگ مشاهده کنید نبود آب در مدار بسته دستگاه می‌باشد. در چنین حالتی به احتمال زیاد آب در مدار بسته به کمتر از حداقل میزان ممکن رسیده است و چنین کد خطایی را مشاهده می‌کنید. احتمال دارد سیم‌های پرشر آب دچار مشکل شده و قطعی داشته باشند که برای اطمینان از این موضوع می‌توانید با نمایندگی پکیج سامسونگ در زنجان تماس داشته باشید.

از دیگر دلایل نمایش کد خطای مربوط به نبود آب در مدار بسته می‌توان به ایراد در خود پرشر آب دستگاه اشاره داشت. همچنین گاهی اوقات به علت ایجاد گرفتگی در گیج فشار کاذبی را در دستگاه مشاهده می‌کنید، درحالی‌که سیستم مدار بی‌آب نیست و این یعنی ایراد از سوی گیج فشار می‌باشد. در نهایت برای بررسی برد کنترل با متخصصین تعمیر پکیج سامسونگ در زنجان تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج سامسونگ در زنجان سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج دیواری برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.ارائه مشاوره رایگان برای خرید پکیج دیواری در مرکز زنجان سرویس به منظور بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید بالا، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان عزیز می باشد.ما بر این باور هستیم که همیشه حق با مشتری است لذا مشتری مداری، رضایت مشتری، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های گروه زنجان سرویس می باشد.

map

مناطق تحت پوشش

نمایندگی پکیج سامسونگ در زنجان به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

024-91011297

منتظر نظرات شما هستیم

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظر ها