امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست

درخواست تعمیرات پکیج

دلایل انتخاب ما

نمایندگی تعمیرات پکیج در مشهد

دلایل انتخاب نمایندگی پکیج بوش در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات پکیج

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

همینطور قطعات مورد استفاده در این مرکز، از قطعات درجه یک بازار می باشند که در بازدهی و طول عمر دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

۱۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمگن :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

تعمیر پکیج مشهد

هزینه خدمات تعمیرات پکیج

هزینه خدمات تعمیر پکیج

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اسید شویی پکیج۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
اجرت هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض پمپ۵۰.۰۰۰ تا ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعمیر برد پکیج۳۰۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن۷۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

برند بوش از شناخته‌شده‌ترین برندها است و کمتر کسی را می‌شناسیم که نام این برند را نشنیده باشد. لوازم خانگی برقی و سیستم‌های گرمایش برند بوش با آخرین تکنولوژی روز دنیا و بالاترین کیفیت ممکن طراحی و ساخته می‌شوند و به همین دلیل انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهند بود. با توجه به وجود مراکز تخصصی تعمیر محصولات بوش از جمله مرکز تعمیر پکیج بوش در زنجان بدون نیاز به نگرانی از بابت خرابی‌های دستگاه می‌توانید محصولات این برند را برای خود خریداری نمایید.

تعمیر پکیج بوش در زنجان

اگر با ایرادی در کارکرد پکیج بوش مواجه شدید می‌توانید با نمایندگی پکیج بوش در زنجان در تماس بوده و درخواست کمک داشته باشید. در مدل‌های جدید این پکیج کدهای خطا به شما در عیب‌یابی و تشخیص عوامل مرتبط با خطای پیش آمده کمک می‌کنند. درصورتی‌که استفاده از این نکات در حل مشکل به شما کمکی نکرد بهتر است برای بررسی‌های دقیق‌تر با متخصصین تعمیر پکیج در زنجان تماس داشته باشید.

تعمیر پکیج بوش در زنجان

چرا با کد خطای A4/60 در پکیج بوش مواجه می‌شویم

هر زمان با کد خطای A4/60 در پکیج بوش مواجه شدید باید بدانید بنا به علتی نشتی دود از دودکش دستگاه را داریم و به دنبال آن سنسور دود وارد مدار نمی‌شود. بهتر است با نمایندگی پکیج بوش در زنجان در تماس بوده و از کارشناسان این مرکز درخواست کمک داشته باشید. اما اگر خودتان قصد دارید عیب‌یابی دستگاه را انجام دهید باید ابتدا مطمئن شوید امکان خروج دود از دودکش دستگاه وجود دارد یا نه. اگر کلاً دود خارج نمی‌شد از متخصصین تعمیر پکیج بوش در زنجان برای راهنمایی‌های بیشتر درخواست کمک داشته باشید.

می‌توانید برای بررسی علت این موضوع میزان دمای اطراف دودکش را با استفاده از یک دماسنج اندازه‌گیری نمایید. درصورتی‌که دمای محیط اطراف دودکش از ۷۰ درجه بیشتر نشده باشد لازم است وضعیت سنسور دود مورد بررسی قرار گیرد. در ادامه از شما می‌خواهیم دودکش خود را کاملاً تمیز کرده و مطمئن شوید هیچگونه جسم خارجی درون آن قرار ندارد. با ادامه داشتن مشکل از کارشناسان تعمیر پکیج بوش در زنجان کمک بخواهید.

چرا با کد خطای E9/40 در پکیج بوش برخورد می‌کنیم

به محض نمایش چنین کد خطایی در صفحه‌نمایش پکیج بوش باید متوجه شوید گرمای دستگاه از حد استاندارد فراتر رفته و در نتیجه آن ترموستات وارد عمل شده است. برای رفع این مشکل از شما می‌خواهیم ابتدا میزان فشار آب در سیستم شوفاژ را بررسی نمایید. لازم است این فشار در بین یک تا دو بار باشد. اگر اینطور نبود برای رفع این مشکل از متخصصین تعمیر پکیج بوش در زنجان کمک بخواهید.

اگر مشکل پکیج شما رفع نشده و همچنان کد خطا را در صفحه‌نمایش آن مشاهده کردید باید پمپ سیرکولاسیون آن را بررسی نموده و از سالم بودن، نسوختن و گریپاژ نکردن این پمپ اطمینان پیدا کنید. در ادامه لازم است تمامی اتصالات ترموستات به دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. اگر بازهم مشکل پکیج شما ادامه داشت برای اطمینان از سالم بودن برد دستگاه با متخصصین تعمیر پکیج بوش در زنجان تماس داشته باشید.

نمایندگی پکیج بوش در زنجان

بررسی کد خطای A4/70 خطا توسط کارشناسان تعمیر پکیج بوش در زنجان

این کد خطا به شما اعلام می‌کند که سنسور دود پکیج از کار افتاده است. بررسی علت این موضوع را می‌توانید به نمایندگی پکیج بوش در زنجان بسپارید و یا خودتان میزان دمای اطراف سنسور دود را مورد بررسی قرار دهید. اگر دمای اطراف سنسور دود از ۸ درجه کمتر است لازم است از ورود هوای سرد به این محیط جلوگیری نمایید.

اگر دماسنج دمای اطراف سنسور دود را بین صفر تا ۵ درجه سانتیگراد نشان می‌داد باید تمامی اتصالات سیم‌ها و کابل‌های پکیج را از نظر زنگ‌زدگی و پارگی مورد بررسی قرار دهید. درصورتی‌که از سالم بودن تمام موارد فوق مطمئن هستید و بازهم کد خطای پکیج شما نشان داده می‌شود احتمال ایراد در برد دستگاه وجود دارد. بررسی این قطعه را به متخصصین تعمیر پکیج بوش در زنجان بسپارید.

 

 

نمایندگی تعمیرات پکیج زنجان سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج دیواری برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.ارائه مشاوره رایگان برای خرید پکیج دیواری در مرکز زنجان سرویس به منظور بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید بالا، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان عزیز می باشد.ما بر این باور هستیم که همیشه حق با مشتری است لذا مشتری مداری، رضایت مشتری، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های گروه زنجان سرویس می باشد.

map

مناطق تحت پوشش

نمایندگی پکیج بوش در زنجان به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

024-91011297

منتظر نظرات شما هستیم

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظر ها