امتیاز دهید page
مرکز تعمیر لوازم خانگی در زنجان کجاست

مراحل ثبت درخواست

درخواست تعمیرات پکیج

دلایل انتخاب ما

نمایندگی تعمیرات پکیج در مشهد

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات پکیج جهت تعمیر و سرویس :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات پکیج

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

همینطور قطعات مورد استفاده در این مرکز، از قطعات درجه یک بازار می باشند که در بازدهی و طول عمر دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

۱۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمگن :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

تعمیر پکیج مشهد

هزینه خدمات تعمیرات پکیج

هزینه خدمات تعمیر پکیج

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اسید شویی پکیج۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
اجرت هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض پمپ۵۰.۰۰۰ تا ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعمیر برد پکیج۳۰۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن۷۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

پکیج‌ها از آن دسته وسایل خانگی هستند که وجود آنها در خانه اهمیت زیادی دارد و شما در فصل سرما برای تأمین گرمایش فضای خانه خود به آن‌ها نیاز دارید. پکیج استانبول یکی از برندهایی است که می‌توانید در خانه خود داشته باشید. در این پکیج علاوه بر کیفیت قطعات به خدمات پس از فروش نیز توجه شده است و مراکز تعمیراتی معتبری را برای برند استانبول می‌توانید در بسیاری از شهرها مشاهده نمایید. مرکز تخصصی تعمیر پکیج استانبول در زنجان یکی از مراکز عیب یابی و تعمیر تخصصی و مجاز این برند می‌باشد.

تعمیر پکیج استانبول در زنجان

امکان برخورد با مشکلات متعددی در پکیج‌های دیواری وجود دارد که در برند استانبول می‌توانید هرگونه از این مشکلات را با کمک گرفتن از نمایندگی پکیج استانبول در زنجان برطرف نمایید. در ادامه این مطلب نیز تلاش شده است برخی از متداول‌ترین ایرادهایی که امکان برخورد با آن در برند استانبول وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر متخصصین تعمیر پکیج در زنجان آماده ارائه خدمات به شما هستند.

عیب‌یابی مشکل خاموش شدن ناگهانی پکیج استانبول

از مشکلاتی که احتمال دارد در برند استانبول در پکیج دیواری خود با آن برخورد داشته باشید خاموش شدن ناگهانی دستگاه است که ممکن است در فواصل زمانی کوتاهی اتفاق بیفتد. در چنین شرایطی قبل از تماس با نمایندگی پکیج استانبول در زنجان بهتر است به بررسی فشار آب و گاز در این دستگاه بپردازید. پس از چک کردن این موارد و اطمینان از درست بودن آنها می‌توانید برای بررسی قطعات دیگر با متخصصین تعمیر پکیج استانبول در زنجان در تماس باشید.

تعمیر پکیج استانبول در زنجان

از دیگر مشکلاتی که منجر به خاموش شدن ناگهانی پکیج می‌شود مشکل در جریان گاز در دستگاه می‌باشد. جریان گاز پکیج را بررسی نموده و در صورت نیاز شارژ گاز آن را مجدداً انجام دهید. در ادامه لازم است از باز بودن شیر آب متصل به دستگاه مطمئن شوید. در نهایت می‌توانید با کارشناسان تعمیر پکیج استانبول در زنجان تماس داشته باشید.

عیب‌یابی مشکل روشن نشدن پکیج استانبول

اگر پکیج شما به طور کلی روشن نمی‌شود باید به بررسی چند مورد بپردازید که اولین آن فشار گاز موجود در دستگاه می‌باشد. لازم است سطح گاز موجود در پکیج خود را مورد بررسی قرار داده و اگر در سرویس‌های دوره‌ای نسبت به این موضوع بی‌توجه بوده‌اید برای شارژ مجدد آن اقدام نمایید. برای بررسی میزان فشار گاز در دستگاه می‌توانید از متخصصین تعمیر پکیج استانبول در زنجان کمک بخواهید.

در صورت ادامه یافتن مشکل باید به بررسی مدار گرمایشی پکیج پرداخت و از نبود هیچ‌گونه انسداد و گرفتگی در مسیر آن اطمینان پیدا کنید. هر جایی که در مسیر لوله‌ها و در مدار گرمایشی با گرفتگی مواجه شدید آن را برطرف نموده و ببینید مشکل پکیج شما ادامه دارد یا نه. در نظر داشته باشید احتمال دارد نیاز به هواگیری پکیج و رادیاتورها وجود داشته باشد که می‌توانید این کار را به کارشناسان تعمیر پکیج استانبول در زنجان بسپارید.

نمایندگی پکیج استانبول در زنجان

بررسی نشتی آب توسط کارشناسان تعمیر پکیج استانبول در زنجان

نشتی آب در پکیج از مشکلات متداولی است که عیب‌یابی و تعمیر آن تقریباً ساده می‌باشد. برای پیدا کردن دقیق محل نشتی باید به بررسی تمامی اتصالات دستگاه پرداخته و مطمئن شوید هیچگونه نشتی در آن وجود ندارد. برای بررسی دقیق این موضوع می‌توانید از نمایندگی پکیج استانبول در زنجان کمک بخواهید.

پس از چک کردن اتصالات نوبت به اطمینان از آب‌بندی کامل قطعات می‌رسد. در صورت ادامه دادن نشتی آب شیر اطمینان دستگاه خود را مورد بررسی قرار داده و اگر نیاز بود این قطعه را تعویض نمایید. از دیگر مواردی که باید در نظر داشته باشید مبدل پکیج می‌باشد که اگر نیاز بود باید آن را عوض کرده و در غیر این صورت با کارشناسان تعمیر پکیج استانبول در زنجان در تماس باشید.

نمایندگی پکیج استانبول در زنجان سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج دیواری برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.ارائه مشاوره رایگان برای خرید پکیج دیواری در مرکز زنجان سرویس به منظور بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید بالا، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان عزیز می باشد.ما بر این باور هستیم که همیشه حق با مشتری است لذا مشتری مداری، رضایت مشتری، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های گروه زنجان سرویس می باشد.

map

مناطق تحت پوشش

نمایندگی پکیج استانبول در زنجان در مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

024-91011297

منتظر نظرات شما هستیم

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظر ها