امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست

درخواست تعمیرات پکیج

دلایل انتخاب ما

نمایندگی تعمیرات پکیج در مشهد

دلایل انتخاب نمایندگی پکیج آریستون در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات پکیج

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

همینطور قطعات مورد استفاده در این مرکز، از قطعات درجه یک بازار می باشند که در بازدهی و طول عمر دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

۱۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمگن :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

تعمیر پکیج مشهد

هزینه خدمات تعمیرات پکیج

هزینه خدمات تعمیر پکیج

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اسید شویی پکیج۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
اجرت هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض پمپ۵۰.۰۰۰ تا ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعمیر برد پکیج۳۰۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن۷۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

   خیلی از افراد برای تهیه لوازم برقی خانگی به برند محصول اهمیت زیادی می‌دهند و در این مورد تحقیق بسیاری می‌کنند. اگر شما نیز از آن دسته افراد هستید به احتمال زیاد نام برند آریستون در پکیج‌های دیواری به گوشتان خورده است. برند آریستون در سال ۱۹۱۱ در کشور ایتالیا فعالیت خود را آغاز کرد و محصولات خود را با توجه به نیاز خریداران طراحی و به بازار عرضه کرده است. در ایران نیز شما می‌توانید از محصولات این برند استفاده داشته باشید و در بسیاری از شهرها خدمات پس از فروش خوبی نیز برای آن وجود دارد. در صورت نیاز می‌توانید به مراکز تخصصی تعمیر پکیج در زنجان مراجعه داشته باشید.

تعمیر پکیج آریستون در زنجان

خراب شدن پکیج دردسرهای زیادی را به دنبال دارد و باعث قطع شدن آب گرم مصرفی خانه شما می‌شود. می‌توانید هرگونه مشکل در این دستگاه را با مراجعه به نمایندگی پکیج آریستون در زنجان برطرف نمایید. برای رفع مشکلات ساده‌تر و عیب‌یابی سریع‌تر این دستگاه نیز می‌توانید از نکاتی که در ادامه این مطلب مطرح شده‌اند کمک بگیرید. تعمیرات غیرتخصصی پکیج می‌تواند باعث آسیب به بخش‌های دیگر این دستگاه شود و به همین دلیل توصیه می‌کنیم در صورت نیاز حتماً از متخصصین تعمیر پکیج آریستون در زنجان کمک بخواهید.

بررسی علت نشتی در پکیج آریستون

نشتی در پکیج از ساده‌ترین مواردی است که در تمام برندها احتمال برخورد با آن وجود دارد و خوشبختانه این مشکل را می‌توانید به‌سادگی در نمایندگی پکیج آریستون در زنجان برطرف نمایید. در نظر داشته باشید عدم توجه به نشتی در پکیج و تعمیر نکردن به موقع این ایراد می‌تواند مشکلات و خسارت‌های بیشتری را در پکیج شما به وجود بیاورد و باید هرچه سریع‌تر برای رفع این موضوع از متخصصین تعمیر پکیج آریستون در زنجان کمک بخواهید.

تعمیر پکیج آریستون در زنجان

یکی از دلایل دیده شدن نشتی در پکیج ایجاد ترک در مبدل حرارتی این دستگاه می‌باشد. همچنین در نظر داشته باشید احتمال نشتی آب از پمپ نیز وجود دارد. بعد از اطمینان از سالم بودن موارد گفته شده اتصالات موجود در پکیج را مورد بررسی قرار داده و از شل نشدن آن‌ها مطمئن می‌شویم. امکان ایراد در دیافراگم منبع انبساط یا خرابی شیر اطمینان نیز وجود دارد. اگر نتوانستید محل نشتی را تشخیص دهید از کارشناسان تعمیر پکیج آریستون در زنجان راهنمایی بخواهید.

بررسی علت خاموش شدن ناگهانی پکیج آریستون

از دیگر مشکلاتی که احتمال برخورد با آن در پکیج‌ها وجود دارد خاموش شدن ناگهانی دستگاه می‌باشد که احتمال دارد این قضیه هر چند دقیقه یک‌بار تکرار شده و شما را با دردسرهای زیادی مواجه سازد. اگر با چنین وضعیتی در پکیج آریستون برخورد کرده‌اید باید قبل از هر کار نسبت به جریان مناسب گاز در پکیج اطمینان پیدا کنید. برای این موضوع می‌توانید از کارشناسان تعمیر پکیج آریستون در زنجان کمک بخواهید.

در مرحله بعد لازم است مطمئن شوید شیر آب پکیج شما باز باشد. گاهی اوقات عدم نبود آب در دستگاه باعث اختلال در کارکرد و فعال شدن سوئیچ‌های ایمنی آن می‌شود و در نتیجه پکیج خاموش خواهد شد. پس از چک کردن موارد گفته شده فشار آب و گاز را در پکیج خود مورد بررسی قرار دهید. از کافی بودن سطح گاز در دستگاه مطمئن شده و در صورت ادامه یافتن مشکل با مراکز تخصصی تعمیر پکیج آریستون در زنجان تماس داشته باشید.

 

نمایندگی پکیج آریستون در زنجان

عیب‌یابی روشن نشدن پکیج توسط کارشناسان تعمیر پکیج آریستون در زنجان

اگر پکیج آریستون اصلاً روشن نمی‌شود احتمال دارد فشار گاز این دستگاه دچار مشکل شده باشد که برای بررسی این موضوع می‌توانید از نمایندگی پکیج آریستون در زنجان کمک بخواهید. اگر با شارژ مجدد گاز و تنظیم فشار آن بازهم مشکل روشن نشدن دستگاه شما ادامه داشت لازم است مدار گرمایشی پکیج مورد بررسی قرار گیرد.

پس از چک کردن مدار گرمایشی لازم است مطمئن شوید هیچ‌گونه انسداد و گرفتگی در دستگاه شما به چشم نمی‌خورد. در صورت مشاهده هرگونه گرفتگی در پکیج نسبت به رفع آن اقدام نموده و ببینید مشکل شما برطرف شده است یا نه. با ادامه داشتن مشکل لازم است نسبت به هواگیری پکیج و رادیاتورها اقدام نمایید. اگر نیاز به راهنمایی‌های بیشتری داشتید با کارشناسان تعمیر پکیج آریستون در زنجان تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج آریستون در زنجان سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج دیواری برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.ارائه مشاوره رایگان برای خرید پکیج دیواری در مرکز زنجان سرویس به منظور بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید بالا، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان عزیز می باشد.ما بر این باور هستیم که همیشه حق با مشتری است لذا مشتری مداری، رضایت مشتری، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های گروه زنجان سرویس می باشد.

map

مناطق تحت پوشش

تعمیرات پکیج در زنجان در مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

024-91011297

منتظر نظرات شما هستیم

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظر ها