امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست

درخواست تعمیرات پکیج

دلایل انتخاب ما

نمایندگی تعمیرات پکیج در مشهد

دلایل انتخاب نمایندگی پکیج بوتان در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات پکیج

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

همینطور قطعات مورد استفاده در این مرکز، از قطعات درجه یک بازار می باشند که در بازدهی و طول عمر دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

۱۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمگن :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

تعمیر پکیج مشهد

هزینه خدمات تعمیرات پکیج

هزینه خدمات تعمیر پکیج

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اسید شویی پکیج۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
اجرت هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض پمپ۵۰.۰۰۰ تا ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعمیر برد پکیج۳۰۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن۷۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

بوتان از برندهای ایرانی موفق در زمینه تولید سیستم‌های گرمایشی می‌باشد که محصولات خود را به دو شکل آنالوگ و دیجیتال تولید و در بازار عرضه کرده است. در مدل‌های جدیدتر که فناوری به روزتری دارند از یک صفحه‌نمایش استفاده شده است که در صورت بروز ایراد در دستگاه کد خطایی را نشان می‌دهد. شما می‌توانید برای دریافت خدمات پس از فروش و رفع کدهای خطا از متخصصین تعمیر پکیج بوتان در زنجان کمک بخواهید.

تعمیر پکیج بوتان در زنجان

برای رفع ایرادهای نمودار شده در پکیج خود می‌توانید از نمایندگی پکیج بوتان در زنجان کمک بخواهید. در بسیاری از موارد کدهای خطا به شما در شناخت ایراد به وجود آمده و رفع آن کمک زیادی می‌کنند. ما در این مطلب برخی از رایج‌ترین کدهای خطا در پکیج بوتان را مورد بررسی قرار داده‌ایم. اما اگر احساس کردید با استفاده از این نکات نمی‌توانید مشکل پیش آمده در پکیج خود را برطرف نمایید از کارشناسان تعمیر پکیج در زنجان راهنمایی بخواهید.

تعمیر پکیج بوتان در زنجان

 علت نمایش کد خطای A01 در پکیج بوتان

اگر با چنین کد خطایی در پکیج خود مواجه شدید باید بدانید مشکلی در روشن کردن مشعل دستگاه به وجود آمده است و پکیج شما نمی‌تواند آب را برای مصرف ساختمان گرم کند. دلایل زیادی هستند که می‌توانند منجر به اختلال در روشن شدن پکیج شوند که یکی از آنها قطع شدن گاز شهری می‌باشد. سیستم گاز شهر ساختمان را بررسی کرده و اگر از دلیل قطعی آن مطمئن نیستید با متخصصین تعمیر پکیج بوتان در زنجان در تماس باشید. یکی از دلایل عدم تأمین گاز در پکیج خراب شدن شیر گاز این دستگاه می‌باشد. همچنین احتمال دارد به دنبال خرابی فندک دستگاه قادر به روشن کردن مشعل نباشد. پس از بررسی موارد گفته شده نوبت به چک کردن حسگر شعله در پکیج می‌رسد. این قطعه را بررسی نموده و در صورت نیاز تعمیر کنید. اگر بازهم مشکل پکیج شما ادامه داشت از کارشناسان تعمیر پکیج بوتان در زنجان راهنمایی بخواهید.  

علت نمایش کد خطای A02 در پکیج بوتان

 کد خطای A02 در صفحه نمایش پکیج بوتان نشان‌دهنده بروز مشکل در سیستم کلید حرارتی پکیج شما می‌باشد. اغلب برای رفع این کد خطا باید از نمایندگی پکیج بوتان در زنجان کمک بخواهید. یکی از دلایل بروز مشکل در سیستم کلید حرارتی قطع شدن کابلی است که به مدار گرمایش پکیج متصل شده می‌باشد. کابل مورد نظر را بررسی نموده و اگر در اتصال آن مشکل داشتید با متخصصین تعمیر پکیج بوتان در زنجان در تماس باشید. از دیگر دلایل نمایش این کد خطا در صفحه‌نمایش پکیج بوتان می‌توان به خرابی پمپ حرارتی دستگاه اشاره داشت. همچنین احتمال دارد به دنبال گرفتگی صافی برگشت چنین مشکلی را تجربه می‌کنید. پس از بررسی موارد گفته شده و با ادامه داشتن مشکل باید از نبود رسوب در مبدل ثانویه اطمینان پیدا کنید. پس از آن شیر موتور را بررسی نموده و از نبود اشکال در این قطعه مطمئن شوید. در نهایت می‌توانید برای بررسی‌های بیشتر با کارشناسان تعمیر پکیج بوتان در زنجان تماس بگیرید.  

نمایندگی پکیج بوتان در زنجان

عیب‌یابی کد خطای A11 توسط متخصصین تعمیر پکیج بوتان در زنجان

وجود پارازیت در شعله و تداخل امواج مغناطیسی در اطراف شعله را در پکیج بوتان با کد خطای A11 به شما نشان می‌دهند. در چنین حالتی باید بدانید قبل از صدور فرمان لازم از سمت برد، حسگر دمای سیستم وارد فعالیت شده و شعله خودبه‌خود روشن می‌گردد. بهتر است برای بررسی دلایل مربوطه با نمایندگی پکیج بوتان در زنجان تماس داشته باشید. یکی دلایل نمایش این کد خطا خراب بودن شیر گاز متصل به پکیج می‌باشد. همچنین احتمال دارد دنبال تنظیم نبودن فشار گاز این مشکل را در پکیج خود تجربه می‌کنید. در ادامه الکترود جرقه زن را بررسی نموده و از قرار داشتن آن در جای خود مطمئن شوید. در نهایت برای تعمیر برد باید از متخصصین تعمیر پکیج بوتان در زنجان کمک بخواهید.

نمایندگی پکیج بوتان در زنجان | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج دیواری برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.ارائه مشاوره رایگان برای خرید پکیج دیواری در مرکز زنجان سرویس به منظور بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید بالا، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان عزیز می باشد.ما بر این باور هستیم که همیشه حق با مشتری است لذا مشتری مداری، رضایت مشتری، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های گروه زنجان سرویس می باشد.

map

مناطق تحت پوشش

نمایندگی پکیج بوتان در زنجان به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

024-91011297

منتظر نظرات شما هستیم

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظر ها