5/5 - (1 امتیاز)
مرکز تعمیر لوازم خانگی در زنجان کجاست

مراحل ثبت درخواست

درخواست تعمیرات پکیج

دلایل انتخاب ما

نمایندگی تعمیرات پکیج در مشهد

دلایل انتخاب نمایندگی پکیج ایساتیس در زنجان:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات پکیج

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

همینطور قطعات مورد استفاده در این مرکز، از قطعات درجه یک بازار می باشند که در بازدهی و طول عمر دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

۱۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمگن :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

تعمیر پکیج مشهد

هزینه خدمات تعمیرات پکیج

هزینه خدمات تعمیر پکیج

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اسید شویی پکیج۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
اجرت هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض پمپ۵۰.۰۰۰ تا ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعمیر برد پکیج۳۰۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن۷۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

اگر در مورد برندهای تولیدکننده پکیج‌های زمینی و دیواری خانگی و صنعتی تحقیق کرده باشید حتماً برند ایساتیس به گوشتان خورده است. فروش بالای محصولات این برند نشان‌دهنده کیفیت خوب لوازم تولیدی آن می‌باشد و شما می‌توانید با اطمینان خاطر محصولات ایساتیس را برای خانه خود انتخاب نمایید. از بابت خرابی‌های احتمالی این دستگاه نیز نگران نباشید، تنها کافی است با کارشناسان حاضر در مرکز تخصصی تعمیر پکیج ایساتیس در زنجان تماس داشته باشید.

تعمیر پکیج ایساتیس در زنجان

مشکلات متعددی را ممکن است در پکیج دیواری ایساتیس تجربه کنید که تمام آنها را می‌توانید با کمک گرفتن از کارشناسان نمایندگی پکیج ایساتیس در زنجان برطرف نمایید. اگر خودتان به کارهای فنی علاقه‌مند هستید یا دوست دارید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به تعمیر دستگاه خود بپردازید می‌توانید از نکاتی که در ادامه این مطلب گردآوری شده است برای تعمیر دستگاه خود استفاده نمایید. اما اگر تخصصی در این کار ندارید با کارشناسان تعمیر پکیج ایساتیس در زنجان تماس بگیرید.

مشکلاتی که منجر به خاموش شدن ناگهانی پکیج ایساتیس می‌شوند

یکی از مشکلاتی که امکان برخورد با آن در پکیج‌های دیواری و زمینی ایساتیس وجود دارد خاموش شدن ناگهانی دستگاه می‌باشد که حتی امکان تکرار آن در فواصل زمانی کوتاه وجود دارد. می‌توانید بررسی علت این مشکل را به نمایندگی پکیج ایساتیس در زنجان سپرده و یا خودتان نسبت به بررسی آن اقدام نمایید. احتمال دارد افت فشار پکیج باعث این مشکل شده باشد که می‌توانید برای رفع این مشکل با متخصصین تعمیر پکیج در زنجان تماس بگیرید.

 

از دیگر مشکلاتی که می‌توانند روی خاموش شدن ناگهانی پکیج اثر بگذارد نشتی یا خرابی پمپ این دستگاه می‌باشد که باید به بررسی آن بپردازید. پس از چک کردن این مورد از باز بودن شیرهای آب دستگاه مطمئن شده و اطمینان یابید با مشکل کمبود یا نبود گاز در دستگاه برخورد ندارید. در ادامه ترموستات دستگاه را مورد بررسی قرار داده و اگر بازهم مشکل دستگاه شما ادامه داشت از متخصصین تعمیر پکیج ایساتیس در زنجان کمک بخواهید.

نمایندگی پکیج ایساتیس در زنجان

بررسی مشکلات روشن نشدن پکیج ایساتیس

از رایج‌ترین مشکلاتی که در پکیج‌های دیواری با آن برخورد می‌کنید روشن نشدن این دستگاه می‌باشد که دلایل متفاوتی دارد. اصلی‌ترین عاملی که می‌تواند باعث روشن نشدن پکیج ایساتیس شود گرفتگی لوله‌های این دستگاه می‌باشد که احتمال رسوب گرفتن در آنها وجود دارد. لوله‌های دستگاه را مورد بررسی قرار داده و اگر برای باز کردن مسیر آنها نیاز به کمک داشتید از کارشناسان تعمیر پکیج ایساتیس در زنجان کمک بخواهید.

اگر با تمیز کردن لوله‌ها بازهم مشکل روشن نشدن پکیج شما ادامه داشت لازم است فشار پکیج را مورد بررسی قرار دهید. گاهی اوقات عدم تنظیم فشار عامل روشن نماندن دستگاه شما می‌باشد. از دیگر مواردی که در روشن ماندن پکیج تأثیر دارند مشکل در شمعک و مشعل پکیج می‌باشد. احتمال افزایش زیاد دمای آب نیز وجود دارد که باید برای بررسی عوامل مرتبط با آن از متخصصین تعمیر پکیج ایساتیس در زنجان راهنمایی بخواهید.

تعمیر پکیج ایساتیس در زنجان

عیب‌یابی نشتی پکیج توسط متخصصین تعمیر پکیج ایساتیس در زنجان

نشتی پکیج از مشکلات متداولی می‌باشد که در بسیاری از برندها اتفاق می‌افتد و شما در پکیج‌های ایساتیس نیز ممکن است این مشکل را تجربه کرده باشید. اولین عاملی که در زمان برخورد با نشتی در پکیج باید به بررسی آن بپردازید مبدل حرارتی دستگاه است که احتمال ترک خوردن آن وجود دارد. اگر نیاز بود باید نسبت به تعویض مبدل حرارتی اقدام نمایید.

در صورت سالم بودن این مبدل احتمال دارد نشتی آب از پمپ پکیج اتفاق افتاده باشد. باید در ادامه اتصالات را مورد بررسی قرار داده و از نبود نشتی در آنها اطمینان پیدا کنید. احتمال ایراد در دیافراگم منبع انبساط نیز وجود دارد و همچنین ممکن است نشتی آب در شیر اطمینان پکیج شما باشد. اگر نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید با متخصصین تعمیر پکیج ایساتیس در زنجان تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج ایساتیس در زنجان سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج دیواری برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.ارائه مشاوره رایگان برای خرید پکیج دیواری در مرکز زنجان سرویس به منظور بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید بالا، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان عزیز می باشد.ما بر این باور هستیم که همیشه حق با مشتری است لذا مشتری مداری، رضایت مشتری، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های گروه زنجان سرویس می باشد.

map

مناطق تحت پوشش

نمایندگی پکیج ایساتیس در زنجان به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

024-91011297

منتظر نظرات شما هستیم

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظر ها