3.7/5 - (3 امتیاز)
مرکز تعمیر لوازم خانگی در زنجان کجاست

مراحل ثبت درخواست

درخواست تعمیرات پکیج

دلایل انتخاب ما

نمایندگی تعمیرات پکیج در مشهد

 دلایل انتخاب نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات پکیج

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

همینطور قطعات مورد استفاده در این مرکز، از قطعات درجه یک بازار می باشند که در بازدهی و طول عمر دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

۱۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمگن :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

تعمیر پکیج مشهد

هزینه خدمات تعمیرات پکیج

هزینه خدمات تعمیر پکیج

خدمات پیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اسید شویی پکیج۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
اجرت هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض پمپ۵۰.۰۰۰ تا ۱۷۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعمیر برد پکیج۳۰۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن۷۰.۰۰۰ تا ۱۵۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

ایران رادیاتور یکی از بزرگ‌ترین واحدهای تولیدی کشور ما می‌باشد که بیش از ۴۰ سال سابقه فعالیت دارد و از شهرت و کیفیت بالایی برخوردار است. شما می‌توانید انواع رادیاتور و پکیج‌های دیواری و زمینی را با اطمینان خاطر از برند ایران رادیاتور خریداری نمایید. با توجه به داخلی بودن این برند امکان دریافت خدمات پس از فروش آن در تمام شهرهای ایران وجود دارد. مرکز تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در زنجان از جمله مراکز مجازی است که در صورت نیاز می‌توانید با کارشناسان آن تماس داشته باشید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در زنجان

کوچک‌ترین مشکل در ساختار پکیج می‌تواند روی کارکرد این دستگاه اثر گذاشته و شما را با مشکل مواجه سازد. نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در زنجان می‌تواند گزینه خوبی برای حل مشکلات دستگاه در کمترین زمان ممکن باشد. اگر فکر می‌کنید خودتان تخصص کافی برای رفع مشکلات پیدا شده در پکیج خود را دارید می‌توانید از نکاتی که در ادامه این مطلب برای عیب‌یابی و تعمیر این دستگاه مطرح شده است کمک بگیرید. اما اگر اطلاعات و دانش شما در زمینه کارهای فنی و تعمیر پکیج در زنجان زیاد نیست با مراکز تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در زنجان تماس داشته باشید.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در زنجان

عیب‌یابی مشکل داغ شدن بیش‌ازاندازه آب در پکیج ایران رادیاتور

دمای آب در پکیج لازم است تا حد خاصی افزایش داشته باشد و افزایش بیش‌ازحد آن نشان‌دهنده مشکلی در کارکرد دستگاه می‌باشد که می‌توانید بررسی آن را به نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در زنجان بسپارید. در بسیاری از موارد داغ شدن بیش‌ازاندازه آب نشان‌دهنده نیاز به هواگیری پکیج می‌باشد که باید نسبت به انجام این کار اقدام نمایید. اگر لازم بود برای هواگیری این دستگاه از مراکز تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در زنجان کمک بخواهید.

 

 اما اگر با هواگیری دستگاه بازهم مشکل افزایش دمای آب ادامه داشت باید به بررسی لوله‌های دستگاه خود بپردازید. هرگونه انسداد و گرفتگی را در مسیر لوله‌ها برطرف نموده و بررسی کنید مشکل شما در پکیج برطرف شده است یا نه. اگر مشکل گرم شدن آب ادامه داشت شیر پرکن این دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر با متخصصین تعمیر پکیج ایران رادیاتور در زنجان در تماس باشید.

عیب‌یابی مشکل روشن مانند فن پکیج ایران رادیاتور

فن پکیج نباید همیشه روشن باشد و اگر متوجه شدید این قطعه روشن می‌ماند باید به بررسی عوامل مرتبط با آن بپردازید. اولین بخشی که باید در نظر داشته باشید دودکش پکیج است که لازم است از نبود انسداد و گرفتگی در طول مسیر دودکش مطمئن شوید. اگر کوچک‌ترین انسدادی وجود داشت آن را برطرف نموده و در غیر این صورت برای بررسی قطعات دیگر از متخصصین تعمیر پکیج ایران رادیاتور در زنجان کمک بخواهید.

از دیگر قطعاتی که می‌توانند با مشکل روشن ماندن فن پکیج در ارتباط باشند جرقه زن دستگاه است. این قطعه را تعویض نموده و اگر بازهم مشکل فن پکیج شما برطرف نشد نوبت به بررسی برد دستگاه می‌رسد. ازآنجایی‌که تخصص زیادی برای تعمیر برد نیاز دارید بهتر است بررسی و عیب‌یابی این قطعه را به کارشناسان تعمیر پکیج ایران رادیاتور در زنجان بسپارید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در زنجان

عیب‌یابی سرد بودن شوفاژ‌ها توسط متخصصین تعمیر پکیج ایران رادیاتور در زنجان

در فصل زمستان از پکیج برای گرم کردن شوفاژ و تأمین گرمای خانه استفاده می‌شود. اما گاهی متوجه می‌شوید با وجود روشن بودن پکیج شوفاژ‌ها و رادیاتورهای شما سرد هستند. برای برطرف نمودن این مشکل در پکیج خود نیاز است قبل از اینکه با نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در زنجان تماس داشته باشید به هواگیری شوفاژ‌ها بپردازید.

به احتمال زیاد پس از هواگیری شوفاژها متوجه تغییر دما در آنها خواهید شد و مشکل شما برطرف می‌شود. اما اگر این اتفاق نیفتاد احتمال دارد نیاز به رسوب‌زدایی رادیاتور وجود داشته باشد. البته قبل از اینکه بخواهید برای رسوب‌زدایی دستگاه از مرکز تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در زنجان کمک بخواهید بهتر است یک‌بار بار تنظیمات دمای پکیج را چک کنید.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در زنجان سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج دیواری برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.ارائه مشاوره رایگان برای خرید پکیج دیواری در مرکز زنجان سرویس به منظور بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش هزینه برق مصرفی و انتخاب دستگاه با راندمان و طول عمر مفید بالا، یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان عزیز می باشد.ما بر این باور هستیم که همیشه حق با مشتری است لذا مشتری مداری، رضایت مشتری، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت خدمات از اولویت های گروه زنجان سرویس می باشد.

map

مناطق تحت پوشش

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در زنجان در مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

024-91011297

منتظر نظرات شما هستیم

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظر ها