مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی گرنیه در زنجان

نمایندگی لباسشویی گرنیه در زنجان | خدمات مرکزی

برند گرنیه (GORENJE) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر لباسشویی گرنیه در زنجان (GORENJE)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی های گرنیه باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی گرنیه برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی گرنیه در زنجان

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

(تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

 ۱۰– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار (این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 40000 تومان می باشد).

نمایندگی گرنیه در زنجان
نمایندگی تعمیرات لباسشویی گرنیه در زنجان

16 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی گرنیه در زنجان:

1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5 – تمیز نشستن لباس ها

6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 – باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12 – آبریزش آب از زیر ماشین لباسشویی

13 – عدم ورود آب به لباسشویی

14 – گرم نشدن آب به مقدار لازم

15 – پاره شدن تسمه موتور

16 – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات لباسشویی گرنیه در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی گرنیه در زنجان

سالیان زیادی است که تقریبا تمام مردم به جز مناطق محروم دارای لباسشویی با انواع مدل و برندهای مختلف در منازل خود هستند و بدین ترتیب از شر شست و شوی زمان بر لباسهای خود راحت شده اند اما موضوعی که امروزه ممکن است اعضای خانواده را اذیت کند خراب شدن بی موقع ماشین لباسشویی است. این موضوع یک راه حل درست داد و ان هم این است که به صورت دوره ای لباسشویی خود را به دست تعمیرکاران جهت سرویس کردن بسپارید و فقط در این صورت می توانید از شر هزینه های سرسام آور تعمیر لباسشویی گرنیه در زنجان در امان بمانید چرا که هزینه سرویس کردن ماشین لباسشویی بسیار کمتر از هزینه تعمیر ماشین لباسشویی است لذا پیشنهاد ما این است که این مهم را در نظر گرفته و رعایت کنید.

عیب یابی و تعمیر لباسشویی گرنیه در زنجان

زمانی می رسد که شما ماشین لباسشویی خود را به صورت دوره ای سرویس نکرده اید و قطعات ماشین لباسشویی شما به مرور زمان در اثر نگهداری نامناسب و سهل انگاری در تعمیر قطعه و یا اینکه اتمام طول عمر خود دچار خرابی شده است و احتیاج به تعمیر توسط نمایندگی لباسشویی گرنیه در زنجان دارد در این صورت شما به تنهایی نمی توانید از پس تعمیر و تعویض قطعات بر بیایید ولی ما در ادامه همین مطلب ترفندهایی را به شما آموزش خواهیم داد که حداقل بتوانید از پس تشخیص این خرابی ها بر بیایید و پس از تماس با متخصصین ما در زنجان سرویس بتوانید مشکلات پیش آمده برای دستگاه خود را به درستی بیان کنید و خدمات و مشاوره درستی را از تکنسین های ما دریافت کنید؛ پس با ما همراه باشید.

 نمایندگی گرنیه در زنجان

چرا ماشین لباسشویی لباس ها را خوب نمی شوید؟

برای اینکه بفهمیم علت اینکه ماشین لباسشویی شما چرا لباس ها را به درستی نمی شوید باید سه مورد را مورد بررسی قرار دهیم:

 • مورد اول این است که ممکن است ماشین لباسشویی شما بیش از حد ظرفیت خود از لباس پر شده است لذا با مراجعه به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی گرنیه از میزان ظرفیت ماشین لباسشویی خود مطلع شوید. در غیر این صورت دستگاه خود را جهت تعمیر به نمایندگی لباسشویی گرنیه در زنجان بسپارید.
 • مورد دوم مربوط به این می شود که ممکن است ماده شوینده ای که استفاده می کنید از کیفیت قابل قبولی برخوردار نباشد و استفاده از مواد شوینده نامرغوب کمکی به شست و شوی لباس ها نمی کند.
 • مورد سوم این است که در هنگام تنظیم برنامه حتما فراموش نکنید که این میزان را مطابق با کثیفی و ظرفیت البسه تنظیم کنید تا لباس هایتان به درستی و سهولت شسته شوند.
 • مورد چهارم این است که لباس ها را به صورت متعادل و باز شده داخل ماشین لباس شویی خود بگذارید تا به درستی لکه های رو آنها تمیز شود.

جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش نمایندگی لباسشویی گرنیه در زنجان با شماره تلفن های ۰۲۴۳۳۳۶۴۵۰۷تماس حاصل فرمایید.

چرا لباسشویی گرنیه لرزش دارد و آیا نیاز به نمایندگی لباسشویی گرنیه در زنجان داریم؟

 • ممکن است گاهی پیش بیاید در همان ابتدای کارکرد ماشین لباسشویی گرنیه خود متوجه این موضوع شوید که لباس شویی شما بیش از حد انتظار لرزش دارد؛ این موضوع چند علت بیش تر ندارد؛ در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت:
 • دلیل اول این است که لباس شویی شما در یک سطح صاف و بدون شیب و پستی و بلندی قرار نگرفته است؛ لذا برای رفع این مشکل می بایست ماشین لباس شویی خود را از نظر تراز بودن چک کنید بدین صورت که پس از قرار دادن ماشین لباسشویی در جای مخصوص خود با قرار دادن یک تراز بنایی روی آن می توانید سطح تراز آن را بررسی کنید. البته اگر خودتان قادر به انجام این امر نبودید می توانید از تکنسین های ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در زنجان کمک بگیرید.
 • دلیل بعدی می تواند این باشد که شما نباید بیش از حد تعیین شده لباس وارد ماشن لباسشویی خود بکنید یعنی لباس ها نه بیش از حد زیاد و نه بیش از حد کم باشند.
 • در مورد بعدی حتما قواره لباس ها چک شود به این معنی که لباس هایی که قواره بزرگ تر دارند مانند : حوله، ملحفه و روتختی و پرده با لباس هایی که دارای قواره ای کوچک هستند به هیچ وجه با هم شسته نشوند.

نکته: گاهی ممکن است لرزش ماشین لباس شویی فقط در هنگامی که ماشین شروع به چرخش می کند وجود داشته باشد و پس از بالا رفتن دور شست و شوی لباس ها کاملا قطع شود که باید بگوییم این یک امر طبیعی و اجتناب ناپذیر است که دلیل آن عدم تعادل می باشد و نیازی به نگرانی بابت این موضوع نیست.

ولی اگر مشکل شما ربطی به مواردی که ذکر شد نداشت حتما با یک متخصص در مرکز تعمیر لباسشویی در زنجان تماس بگیرید و مشکل لباس شویی گرنیه خود را جویا شوید؛ چرا که ممکن است با یک سرویس کوچ هم مشکل شما حل بشود.

2 7تعمیر کولر گازی گرنیه در زنجان

علت اینکه ماشین لباسشویی گرنیه عمل آب گیری را انجام نمی دهد چیست؟

 1. گاهی ممکن است پیش بیاید که ماشین لباسشویی شما لباس ها را پس از انجام عمل شست وشو آب گیری نکند که بهتر است نگران نباشید ما به شما خواهیم گفتنن چگونه بدون نیاز به تعمیر لباسشویی گرنیه در زنجان این مشکل را رفع کنید؛ با ما همراه باشید:
 2. دلیل اولی که ممکن است موجب بروز این مشکل شود این است که شیر آب را به درستی و با توجه به نیاز شست و شوی لباس های خود تنظیم نکرده باشید و اگر فشار آب ورودی کم باشد لباس شویی شما عمل آب گیری را انجام نخواهد داد.

علت بعدی می تواند خیلی ساده و دم دستی باشد؛ ممکن ایت شلنگ آب در پشت ماشین لباسشویی شما پیچ و یا تاب خورده باشد.

اگر مورد شما به هیچ کدام یک از موارد زیر مربوط نبود حتما با یک تکنسین در نمایندگی لباسشویی گرنیه تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی گرنیه عمل تخلیه را انجام نمی دهد و آیا برای حل آن نیازی به نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در زنجان داریم ؟

گاهی ممکن است ماشین لباسشویی گرنیه شما عمل تخلیه را به درستی انجام ندهد و این موصوع روند عملکرد طبیعی ماشین لباسشویی شما را مختل کندد اما بهتر است بدانید که برای اینکه علت این موضوع را بفهمید باید بسیار حوصله به خرج دهید چرا که بسیار مبحث تخصصی می باشد:

نمایندگی تعمیرات کولر گازی گرنیه در زنجان

 1. اولین علتی که می توانید آن را بررسی کنید این است که فیلتر پمپ تخلیه را چک کنید این قطعه در قسمت پایین دستگاه قرار دارد که باید از همان قسمت نیز باز و کاملا تمیز شود. اگر نیاز به کمک داشتید با نمایندگی لباسشویی گرنیه در زنجان تماس بگیرید.
 2. دومین قدم چک کردن این است که شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی گرنیه شما پیچ نخورده باشد و یا اینکه دچار گرفتگی با اشیائ کوچکی من جمله سکه و دکمه و …نشده باشد.
 3. در قدم سوم باید به بررسی محلی که آب لباسشویی تخلیه می شود بپردازید چرا که ممکن است دستگاه شما به درستی کار کند ولی محل تخلیه آن مسدودد شده باشد.
 4. مورد آخری که باید آنرا بررسی کنید این است که ارتفاع مجاز رعایت شده باشد؛ این ارتفاع معادل حداقل 60 سانتی متر و حداکثر یک متر می باشد.

در صورتی که مشکل از هیچ یک از  موارد بالا نبود و یا اینکه شما قادر به تشخیص آنها نبودید نگران نباشید؛ چرا که متخصصین ما در نمایندگی لباسشویی گرنیه در زنجان آماده تعمیر لباسشویی شما هستند لذا جهت استفاده از خدمات ما با شماره تلفن های ۰۲۴۳۳۳۶۴۵۰۷تماس حاصل فرمایید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی لباسشویی گرنیه در زنجان

تعمیر لباسشویی گرنیه در زنجان | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر لباسشویی گرنیه در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی گرنیه | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی گرنیه در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات لباسشویی گرنیه در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر لباسشویی در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.