امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر گرنیه در زنجان | خدمات مرکزی

برند گرنیه (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر گرنیه در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر گرنیه (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای گرنیه باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان

مایکروفر یکی از تجهیزات آشپزخانه است که نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارد. همه ما در طول روز از این دستگاه برای گرم کردن نان و انواع غذاها، یخ زدایی و پخت پز استفاده می‌کنبم. بنابراین خراب شدن این وسیله کاربردی می‌تواند زندگی ما را مختل کند. البته چنان چه مایکروفر شما با ایرادی روبرو شد نیازی به نگرانی نیست زیرا نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان به صورت شبانه روزی در خدمت شماست تا با اعزام فوری تکنسین‌های مجرب به رفع مشکل کمک کند. در این مطلب قصد داریم به بررسی چند مورد از مهم‌ترین ایرادات مایکروفر گرنیه می‌پردازیم تا به شما در رفع مشکل کمک کنیم.

خدمات تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان

بررسی ایرادات مایکروفر طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان

عیب یابی و تعمیرات مایکروفر گرنیه باید حتماً توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان انجام شود تا از گسترش آسیب و خسارت جلوگیری شود. تعمیر مایکروفر گرنیه توسط تیم ما در کمترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد تا خاطر شما از بابت تعمیر مایکروفر راحت باشد. همچنین می‌توانید با مطالعه ادامه این مطلب با مشکلات مایکروفر گرنیه و روش‌های رفع آن آشنا شوید.

جرقه زدن مایکروفر گرنیه

اگر هنگامی که مایکروفر خود را روشن می‌کنید دستگاه شروع به جرقه زدن می‌کند ممکن است که میکای مایکروفر گرنیه آسیب دیده باشد که لازم است از نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان بخواهید آن را تعویض کند. همچنین ممکن است لامپ مگنترون مایکروفر سوخته باشد یا آنتن مگنترون آسیب دیده باشد. در کنار این موارد باید دقت کنید که استفاده از ظروف فلزی یا چینی‌های دور طلایی درون دستگاه موجب ایجاد جرقه می‌شود. بنابراین برای گرم کردن غذا درون مایکروفر باید از ظروف مخصوص مایکروفر استفاده کنید.

گرم نشدن غذا در مایکروفر گرنیه

یکی از مشکلات رایج که ممکن است برای مایکروفر شما به وجود بیاید این است که مواد غذایی داخل دستگاه گرم نمی‌شود. برای رفع این مشکل موارد زیر را بررسی کنید میکروسوئیچ درب مایکروفر گرم را بررسی کنید که آیا سالم است یا خیر. زیرا اگر میکروسوئیچ معیوب شده باشد پیام بسته شدن درب به دستگاه نخواهد رسید و دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. در مرحله بعدی خازن و اتصالات آن را بررسی کنید و اگر دچار ایراد شده است از نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان بخواهید آن را تعویض کند. دیود یکسو‌کننده و ترانس‌های ولتاژ را نیز بررسی کنید. همچنین مگنترون را بررسی کنید که آیا سالم است یا خیر. در صورت خرابی هر یک از این قطعات برای تعمیر و تعویض از تکنسین مجرب کمک بخواهید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان

نچرخیدن سینی مایکروفر گرنیه

اگر سیم مایکروفر شما نمی‌چرخد ابتدا دستگاه را از برق کشیده و سپس موارد زیر را بررسی کنید:

شفت و ریل سینی مایکروفر را بررسی کنید که آیا سالم هستند یا خیر. هم چنین شکستگی سینی مایکروفر می‌تواند دلیل نچرخیدن آن باشد. موتور کوپلینگ برد الکترونیک و میکروسوئیچ‌های درب نیز باید توسط تکنسین مجرب نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض شود.

رفع ایراد خاموش شدن مایکروفر گرنیه با کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان

چنانچه مایکروفر شما در حین کار دائم خاموش می‌شود برای عیب یابی باید بررسی کنید که آیا دو شاخه برق سالم است یا خیر. همچنین بررسی کنید که پریز برق و فیوز ورودی برد سالم باشند. اتصالات داخلی ترموستات حرارتی و برد الکترونیکی مایکروفر نیز باید حتماً توسط تکنسین نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان بررسی و در صورت نیاز تعویض شود.

پریدن فیوز ساختمان حین کار کردن مایکروفر گرنیه

اگر هنگام روشن کردن مایکروفر فیوز ساختمان شما می‌پرد ممکن است برد اینورتر دستگاه دچار آسیب شده باشد. همچنین ممکن است مگنترون سوخته باشد یا ترانس خازن دستگاه دچار ایراداتی شده باشند. معیوب بودن دیودها و خرابی میکروسوئیچ می‌تواند دلایل دیگر این موضوع باشد. در کنار این موارد بهتر است اتصال کابل برق ورودی را چک کنید و از سلامت آن مطمئن شوید. اگر مشکل رفع نشد از تکنسین نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان بخواهید برد اصلی دستگاه را بررسی و در صورت نیاز هر یک از قطعات گفته شده را تعمیر یا تعویض نماید.

خدمات تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان

نتیجه‌گیری و رفع مشکل طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان

در این مطلب به بررسی ایرادات مایکروفر گرنیه پرداختی و روش‌های برطرف کردن هر ایراد را به شما آموختیم در صورتی که دستگاه مایکروفر شما با ایراد مواجه شده و به نیاز به حضور یک تکنسین مجرب دارید می‌توانید از روش‌های زیر سفارش خود را ثبت کنید:

  • تماس با نمایندگی تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان
  • ثبت سفارش آنلاین از طریق لینک ثبت سفارش درج شده در صفحه اول همین وب سایت
  • مراجعه حضوری به مرکز نمایندگی تعمیرات مایکروفر گرنیه در زنجان

 

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر گرنیه در زنجان

تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر گرنیه | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر گرنیه در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر گرنیه در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.