امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر گاسونیک در زنجان | خدمات مرکزی

برند گاسونیک (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر گاسونیک در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر گاسونیک (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای گاسونیک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر گاسونیک در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان

نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تمامی ایام سال حتی روزهای تعطیل به صورت ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان محترم می‌باشد. خدمات این مجموعه تماماً توسط باتجربه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین تکنسین‌های تعمیر مایکروفر گاسونیک در سر تا سر شهر زنجان انجام می‌پذیرد.. به دلیل افزایش هزینه تعمیرات شاید ترجیح بدهید که خودتان ایرادات جزئی مایکروفر را برطرف نمایید و از تکنسین کمک نخواهید بنابراین در این مطلب قصد داریم تجربیات تیم تعمیر مایکروفر را در اختیار شما قرار بدهیم تا بتوانید از پس رفع مشکلات جزئی مایکروفر خود بر بیاید.

خدمات تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان

نکات ایمنی توصیه شده توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان برای کاهش خرابی مایکروفر

تکنسین‌های با تجربه نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان عقیده دارند که برای افزایش عمر مفید مایکروفر گاسونیک بهترین گزینه رعایت نکات ایمنی به شرح زیر است:

  • هرگز ظروف فلزی را در مایکروفر قرار ندهید. زیرا قرار دادن ظروف فلزی در مایکروفر می‌تواند موجب جرقه زدن و آسیب دیدن قطعات داخلی مایکروفر شود. البته چنانچه به هر دلیلی مایکروفر شما جرقه می‌زند می‌توانید با یک تماس از کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان بهره‌مند شوید.
  • برای گرم کردن غذا از ظروف مخصوص مایکروفر استفاده کنید.
  • از قرار دادن اجسام آهنربایی بر روی بدنه مایکروفر خودداری کنید.
  • از جوشاندن آب در مایکروفر خودداری کنید.
  • سرویس سالیانه مایکروفر را به صورت منظم انجام بدهید.

در ادامه به بررسی چند مورد از مهمترین دلایل تماس کاربران با تیم تعمیر مایکروفر گاسونیک خواهیم پرداخت.

نچرخیدن سینی مایکروفر گاسونیک

اگر سینی گردان مایکروفر شما به درستی نمی‌چرخد ممکن است که کوپل پلاستیکی شکسته باشد. بنابراین از تکنسین نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان بخواهید پایه و پره های کوپل را بررسی کند. همچنین ریل زیر سینی ممکن است معیوب شده باشد که باید با یک ریل جدید تعویض گردد. از تکنسین بخواهید موتور کف مایکروفر و برد الکترونیکی را نیز بررسی کند و در صورتی که هر کدام از این قطعات ایراد دارد آنها را با قطعه‌های نو تعویض کند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان

رفع ایراد در صفحه تاچ مایکروفر طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان

اگر تاچ پد مایکروفر شما به درستی کار نمی‌کند ممکن است میکروسوئیچ‌های پنل خراب شده باشند. بنابراین با استفاده از تست بیزر امتحان کنید که پای پایه‌های تاچ پد سالم هستند یا خیر. همچنین ممکن است کلید زبانه درب شکسته باشد که لازم است توسط تکنسین نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان تعمیر یا تعویض گردد. مورد بعدی که باید چک شود صفحه تاچ است. بررسی کنید که آیا تمامی دکمه‌های تاچ پد خراب شده‌اند یا فقط تعدادی از آنها کار نمی‌کند. در صورتی که تمام دکمه‌های تاچ پد خراب شده است از تکنسین بخواهید که آن را تعویض کند.

ایجاد صدای غیر عادی حین کار مایکروفر گاسونیک

اگر حین کار از مایکروفر صدای نامتعارفی به گوش می‌رسد ابتدا موتور فن دستگاه را بررسی کنید و اگر این موتور خشک کار می‌کند از تکنسین مجرب بخواهید که آن را سرویس کند. همچنین بلبرینگ‌های مایکروفر ممکن است آسیب دیده باشند که باید تعویض گردد. ترانس ولتاژ نیز ممکن است معیوب شده باشد یا سیم کشی‌های آن دچار ایراد شده باشد که در این صورت باید توسط تکنسین نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان تعویض گردد.

استشمام بوی سوختگی حین کار مایکروفر گاسونیک

چنانچه حین کار از مایکروفر بوی سوختگی به مشام می‌رسد ممکن است ترانس‌های ولتاژ معیوب شده باشد که باید توسط تکنسین نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان تعویض گردد. همچنین خازن مایکروفر یا دیود یکسو‌ کننده ممکن است دچار ایراد شده باشند که لازم است تکنسین آنها را تعویض کند.

مراکز تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان

نتیجه‌گیری و رفع مشکل طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان

در این مطلب به بررسی ایرادات مایکروفر گاسونیک پرداختیم و روش‌های رفع هر مشکل را به شما آموختیم تا بتوانید به راحتی از پس از برطرف کردن هر مشکل بر بیاید. اما چنانچه در این راه موفق نشدید یا با مشکلی مواجه شدید بهتر است هرچه سریعتر با نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان تماس گرفته و درخواست کمک نمایید.

 

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر گاسونیک در زنجان

تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر گاسونیک | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر گاسونیک در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر گاسونیک در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.