امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر کنوود در زنجان | خدمات مرکزی

برند کنوود (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر کنوود در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر کنوود (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای کنوود باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر کنوود در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان

 مایکروفر کنوود از جمله برندهای محبوب و پرآوازه در بین کاربران ایرانی است. این مدل مایکروفر به دلیل استفاده آسان و بهره گیری از با کیفیت ترین قطعات در ساخت و دارا بودن انواع برنامه های پخت یکی از پرطرفدارترین برندهای مایکروفر است. باید بدانید در صورتی که این مدل مایکروفر به هر علتی خراب شود تعمیر آن توسط متخصصان راحت است. شما می توانید برای رفع ایراد به صورت تخصصی به نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان رجوع نمایید.

خدمات تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان

اختلالات رایج در دستگاه مایکروفر کنوود

 بسیاری از اشکالاتی که در دستگاه های مایکروفر رخ می دهند بسیار رایج هستند و تعمیر آن ها نیاز به تجربه و تخصص بالا دارد. در زیر بهبرخی از این ایرادات در دستگاه مایکروفر کنوود اشاره می کنیم:

  • مایکروفر کنوود روشن نمی شود و نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان

 در صورتی که مایکروفر شما روشن نمی شود لازم است که قطعه های مختلفی در دستگاه مورد ارزیابی قرار بگیرند. بعضا ممکن است که برق رسانی دچار اشکال شده باشد و بر روی سیم یا پریز برق تاثیر گذاشته باشد. بنابراین در ابتدا لازم است که این موارد چک شوند و در صورتی که ایراد از این بخش ها نبود برخی از قطعه های دستگاه به لحاظ خرابی مورد بررسی قرار بگیرند. در نظر داشته باشید اگر میکروسوییچ ها و یا فیوز ایراد داشته باشند می توانند سبب شوند تا دستگاه مایکروفر روشن نشود. باید بدانید به دلیل این که این نقص فنی می تواند خطرناک باشد لازم است که حتما برای رفع این اختلال با نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  تماس بگیرید.

مراکز تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان

  • خاموش نشدن مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان

 اگر دستگاه خاموش نمی شود در بیشتر موارد این خرابی می تواند مربوط به سوییچ درب مایکروفر باشد. باید بدانید که این قطعه نفش قطع و وصل کردن جریانات برق را بر عهده دارد و در صورتی که آسیب ببیند دیگر شما قادر نخواهید بود که درب مایکروفر را ببندید. از طرفی امکان دارد که پنل مایکروفر خراب باشد که لازم است برای برطرف کردن این اشکال از یک کارشناس ماهر کمک بگیرید.

  • سینی مایکروفر نمی چرخد

 اگر سینی مایکروفر نچرخد دستگاه نمی تواند غذا را داغ کند. بنابراین لازم است که هر چه سریع تر برای تعمیر آن دست به کار شوید. در ابتدا باید بررسی کنید که در زیر سینی هیچ گونه کثیفی نباشد. چون این امر نیز می تواند در کار چرخش سینی در مایکروفر اختلال ایجاد نماید. در مرحله بعدی باید موتور و برخی از اجزای مایکروفر چک شوند تا ایراد اصلی مشخص شود و تعمیر تخصصی بر روی دستگاه توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان صورت پذیرد.

مرکز تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان

  • سر و صداهای بسیار زیاد و نابهنجار از دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان

 اگر دستگاه مایکروفر شما بیش از اندازه صدا تولید می کند باید بدانید که این صداها عادی نیست و باید علت اصلی را کشف نمایید. در این جا امکان دارد که قطعات مختلفی مانند موتور، مگنترون، فن و یا سیستم برق رساننده دچار ایراد شده باشند. برای این که همه این موارد به درستی ارزیابی شوند و بهترین راهکار برای برطرف کردن ایراد اصلی در نظر گرفته شود لازم است که به تعمیرکاران نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان رجوع نمایید.

نتیجه گیری

 در این مقاله در مورد مایکروفر کنوود و برخی از خرابی های رایجی که ممکن است برای این مایکروفر پیش بیاید مطالبی را بیان کردیم. لازم است در صورت وجود هر گونه نقص ابتدا با تکنسین های نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان تماس بگیرید تا مساله دستگاه مایکروفر کنوود به صورت تخصصی و دقیق مورد ارزیابی قرار بگیرد و بهترین روش برای رفع ایراد آن اعمال شود.

نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر کنوود در زنجان

تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر کنوود | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر کنوود در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر کنوود در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.