امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر پارادایس در زنجان | خدمات مرکزی

برند پارادایس (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر پارادایس در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر پارادایس (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای پارادایس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر پارادایس در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان

فن مایکروفر یکی از اجزای مهم این دستگاه است که نقش به سزایی در افزایش کیفیت پخت و پز مواد غذایی دارد. این قطعه کاربردی برخی مواقع ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. به طور کلی فن مایکروفر به دلایل مختلف مانند ایراد در موتور فن، ایراد در فیلتر روغن و فیلتر ذغالی دچار ایراداتی می‌شود که نیاز است توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان بررسی شود. به همین دلیل قصد داریم در این مطلب به بررسی ایرادات فن مایکروفر بپردازیم و روش‌های برطرف کردن مشکل را با شما در میان بگذاریم.

بررسی ایرادات فن مایکروفر طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان

فن مایکروفر یکی از قطعات مهم مایکروفر است که باعث خنک شدن دستگاه می‌شود. اگر فن دچار ایراد شود ممکن از مایکروفر ناگهان خاموش شود یا به قطعات آن آسیب وارد شود. به همین دلیل به محض وقوع هرگونه ایراد در فن مایکروفر باید آن را برطرف نمایید تا به سایر قطعات دستگاه آسیبی وارد نشود. تعمیر فن دستگاه یک کار تخصصی است و نیاز به حضور تکنسین نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  دارد.

خرابی فن به دلیل خرابی موتور مایکروفر پارادایس

موتور اصلی‌ترین قطعه مایکروفر است و و چنانچه ایرادی در آن به وجود بیاید می‌تواند منجر به آسیب دیدن سایر قطعات دستگاه شود. برای تعمیر فن مایکروفر به دلیل خرابی موتور باید به روش زیر عمل کنید:

در قدم اول دستگاه را از برق جدا کنید و موتور را که در پشت دستگاه قرار گرفته است پیدا کنید. پوشش موتور را خارج کرده و داخل آن را به خوبی بررسی کنید. سعی کنید قطعات معیوب را شناسایی کنید. چنانچه قطعه معیوبی مشاهده شد باید از نمایندگی تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان بخواهید آن را تعویض کند. به خاطر داشته باشید موتور نقش بسیار مهمی در گردش هوا درون مایکروفر دارد. بنابراین در صورت مشاهده هرگونه آسیب از تکنسین مجرب بخواهید که دستگاه را به سرعت بررسی و عیب یابی کند و در صورت نیاز قطعات آسیب دیده را تعویض نماید.

رفع مشکل خرابی فن به دلیل مسدود شدن فیلتر زغال چوب توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان

چنانچه خرابی فن به دلیل انسداد فیلتر زغال چوب اتفاق افتاده باشد لازم است برای عیب یابی مراحل زیر را دنبال کنید: فیلتر زغال چوب قطعی برای پاکسازی دستگاه از بوی بد غذا‌ها می‌باشد. بنابراین انسداد این فیلتر باعث ایجاد اختلال در عملکرد مایکروفر خواهد شد. فیلتر زغال چوب باید به طور منظم تعویض گردد. بنابراین چنانچه زمان زیادی است که این فیلتر تعویض نشده بهتر است هرچه زودتر از نمایندگی تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان بخواهید آن را تعویض کند.

خرابی فن به دلیل مسدود شدن فیلتر چربی مایکروفر پارادایس

فیلتر چربی در برخی مایکروفر‌ها وظیفه دارد که ذرات چربی درون مایکروفر را جذب و جمع آوری کند. انسداد این فیلم می‌تواند باعث از کار افتادن فن مایکروفر شود. برای عیب یابی این قطعه به به صورت زیر عمل کنید:

فیلتر چربی در قسمت زیرین مایکروفر شما قرار دارد. این فیلتر پس از گذشت زمان پر از چربی خواهد شد. بنابراین باید آن را به طور منظم تعویض کنید. چنانچه زمان زیادی از آخرین تعویض فیلتر چربی میگذرد باید برای تعویض آن اقدام کنید. برای تعویض فیلتر چربی بهتر است از نمایندگی تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان کمک بخواهید.

علاوه بر این موارد آسیب دیدگی مونتاژ دمپل فنی نیز می‌تواند دلیل خرابی فن مایکروفر باشد که در این صورت باید این قطعه نیز تعویض کنیم.

پیگیری و رفع مشکل طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان

در این مقاله به طور خلاصه به بررسی دلایل آسیب دیدن فن مایکروفر پرداختیم و روش‌های عیب یابی را با شما در میان گذاشتیم تا بتوانیم بدون نیاز به حضور تکنیسین مشکل خود را رفع کنید. چنانچه مشکل حل نشد در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید با نمایندگی تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان تماس بگیرید و درخواست کمک نمایید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر پارادایس در زنجان

تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر پارادایس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر پارادایس در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر پارادایس در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.