امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر ناسیونال در زنجان | خدمات مرکزی

برند ناسیونال (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر ناسیونال در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر ناسیونال (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای ناسیونال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر ناسیونال در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

 نمایندگی تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان

مایکروفر ناسیونال از جمله برندهای محبوبی است که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند. با این که این برند سعی کرده از برترین قطعه ها در ساخت دستگاه بهره برد اما همواره امکان خرابی برای برخی از اجزا وجود دارد. در نظر داشته باشید که بیشترین علت خرابی ها می تواند مربوط به استفاده غیر استاندارد از دستگاه باشد. بنابراین لازم است بعد از خرید دستگاه مایکروفر ابتدا دفترچه راهنما را با دقت مطالعه نمایید. در صورت هر گونه ایراد در مایکروفر لازم است که با نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان

خرابی های متداول در دستگاه مایکروفر ناسیونال و تعمیرات آن ها

 برخی از اشکالات در مایکروفر ناسیونال بسیار مرسوم هستند. در زیر به برخی از این مشکلات اشاره می نماییم:

  • خراب شدن مایکروفر در زمان انجام کار و نمایندگی تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان

چنان چه این ایراد برای دستگاه شما پیش آمده است لازم است که ابتدا چند قطعه در دستگاه به لحاظ سالم بودن چک شوند. باید بدانید نخستین بخشی که لازم است بررسی شود درب دستگاه است. زیرا امکان این که میکرو سوییچ ها در دستگاه دچار اختلال شده باشند زیاد است. بنابراین مایکروفر نمی تواند به درستی تشخیص دهد که درب دستگاه باز مانده یا بسته است. در صورتی که این قطعه خراب است لازم است که توسط تعمیرکار متخصص در نمایندگی تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان تعویض شود. در مرحله بعدی باید برد دستگاه چک شود. در صورتی که این بخش دچار عیب شده است باید با روشی اصولی تعمیر شود. در بسیاری از موارد برد معیوب بایستی با برد سالم تعویض شود.

  • مایکروفر غذا را گرم نمی کند و نمایندگی تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان

مهم ترین کاری که مایکروفر انجام می هد این است که غذا را به خوبی داغ نماید. در صورتی که این کار را انجام نمی دهد باید قطعاتی مانند خازن و دیود چک شوند. اگر این اجزا سالم بودند لازم است که برد مایکروفر که یکی از اساسی ترین بخش ها در دستگاه است مورد بررسی قرار بگیرد. در این جا لازم است که به نمایندگی تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان مراجعه نمایید.

  • خراب شدن لامپ دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان

 اگر لامپ دستگاه مایکروفر شما دچار ایرادات مختلفی شده است لازم است که به تعویض آن بپردارید. رایج ترین اشکالاتی که ممکن است برای لامپ پیش بیاید این است که کم نور شود و یا این که کاملا بسوزد. در صورتی که لامپ به صورت چشمک زن در آمده است نیز باید توسط تعمیرکار عوض شود تا مشکل دستگاه از بین برود.

خدمات تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان

  • فیوز در مایکروفر به صورت مکرر بسوزد و نمایندگی تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان

 اگر فیوز به صورت مداوم می پرد لازم است که برخی از بخش ها در دستگاه مورد بررسی قرار بگیرند. در ابتدا لازم است که کلید های دستگاه را بررسی نمایید تا اطمینان بیابید که همه آن ها کار خود را به درستی ایفا می کنند. در گام بعدی لازم است که دیود و خازن چک شوند. باید بدانید به دلیل این که این بخش ها از مهم ترین قسمت های دستگاه مایکروفر هستند و باز کردن آن ها تخصص خاصی را می طلبد بنابراین حتما لازم است که با نمایندگی تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان تماس بگیرید تا تعمیرکاران به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

 چنان چه این قطعات ایراد نداشته باشند لازم است که قطعه مگنترون بررسی شود و در صورت خرابی تعویض شود.

نتیجه گیری

 در این مقاله درباره برخی از خرابی های مرسوم در دستگاه مایکروفر توضیحاتی را ارائه دادیم. لازم است در صورت مواجهه با هر گونه ایراد فنی با نمایندگی تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان تماس بگیرید تا نقص فنی مایکروفر برطرف شود.

مرکز خدمات تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر ناسیونال در زنجان

تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر ناسیونال | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر ناسیونال در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر ناسیونال در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.