امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر میله در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر میله در زنجان | خدمات مرکزی

برند میله (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر میله در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر میله (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای میله باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر میله در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر میله در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر میله در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در زنجان

 مایکروفر میله از جمله برندهای محبوب در بین برخی از کاربران است. این برند تولید مایکروفر از بهترین قطعات در تولید دستگاه بهره می برد. لازم است بدانید که مایکروفر میله در صورت استفاده درست می تواند تا سالیان دراز بدون نقص برای شما کار کند. در صورتی که با هر گونه اختلال در دستگاه مایکروفر میله رو به رو شدید لازم است که برای رفع عیب آن از طریق نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در زنجان اقدام نمایید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در زنجان

برخی از ایرادات مرسوم در دستگاه مایکروفر میله و تعمیر آن

 در نظر داشته باشید بعضی از مشکلاتی که برای دستگاه مایکروفر میله پیش می آیند به راحتی قابل برطرف شدن هستند. اما باید بدانید که برای رفع هر عیب لازم است که به متخصصان نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  رجوع نمایید.

  • داغ نکردن غذا و نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در زنجان

اگر مایکروفر نمی تواند غذای شما را به خوبی گرم کند لازم است که هر چه سریع تر برای رفع این اشکال اقدام نمایید. در ابتدا لازم است که برخی از قطعات دستگاه چک شوند. خازن و دیود از مهم ترین بخش هایی هستند که در صورت بروز این ایراد مورد بررسی قرار می گیرند. در مراحل بعدی تعمیر برد و لامپ مایکروفر مورد اریابی قرار می گیرند.

  • خاموش شدن ناگهانی مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در زنجان

اگر مایکروفر میله در حین انجام کار به طور ناگهانی خاموش می شود باید بدانید که با مشکل جدی رو به رو هستید. در این جا بایستی که مدار دستگاه چک شود که دچار اتصالی نباشد. در گام بعدی لازم است که تاچ پد یا همان صفحه کلید مایکروفر مورد ارزیابی قرار بگیرد؛ زیرا اگر این بخش دچار ایراد شد باشد می تواند سبب شود تا دستگاه مایکروفر در زمان کار کردن خاموش شود.

باید بدانید که هر گونه خرابی و فرسودگی در قفل درب دستگاه نیز می تواند سبب رخداد این مساله شود. اگر فن موتور در دستگاه مایکروفر نیز دچار ایراد باشد سبب بروز این اختلال می شود. همچنین چنان چه خازن های برد یا سوییچ ها خراب باشند باید به درستی تعمیر شوند. در نظر داشته باشید که برخی از قطعه های معیوب لازم است که تعویض شوند؛ این در حالی است که برخی دیگر از قسمت ها را می توان تعمیر کرد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در زنجان

  • حرکت نکردن سینی مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در زنجان

 یکی از مشکلات رایجی که برای بسیاری از کاربران پیش می آید این است که سینی مایکروفر حرکت نمی کند. در این جا لازم است که چک کنید که آیا سینی بر روی غلتک به درستی قرار داده شده است یا خیر. چنان چه سینی ثابت است و دارای چرخش نمی باشد لازم است که کثیفی یا جرم در بخش زیرین سینی را چک نمایید. همچنین امکان دارد که این ایراد از موتور گردان باشد. برای بررسی تخصصی لازم است که با نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در زنجان تماس بگیرید.

  • کار نکردن گریل مایکروفر

 اگر گریل در دستگاه به درستی کار نمی کند لازم است که به تعمیرکار در نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در زنجان

 مراجعه نمایید. باید بدانید که خرابی ممکن است در اتصال های درونی دستگاه، ترموستات و یا برد مایکروفر باشد.

 لازم است که هر یک از این بخش ها با دقت بررسی شوند و عیب اصلی در دستگاه تشخیص داده شود.

مرکز خدمات تعمیر مایکروفر میله در زنجان

نتیجه گیری

 در این مقاله در مورد برخی از ایراداتی که امکان دارد در دستگاه مایکروفر به وقوع بپیوندد مطالبی را ارئه دادیم. در صورت بروز هر گونه مشکل برای دستگاه شما لازم است که به متخصصین نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در زنجان مراجعه نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن نقص دستگاه برطرف شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر میله در زنجان

تعمیر مایکروفر میله در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر میله در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر میله | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر میله در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر میله در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.