امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر مولینکس در زنجان | خدمات مرکزی

برند مولینکس (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر مولینکس در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر مولینکس (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای مولینکس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر مولینکس در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

 نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان

 مایکروفر مولینکس یکی از معتبرترین و بهترین برندها در تولید مایکروفر است. این دستگاه به طور معمول طول عمر بالایی دارد و کیفیت قطعات آن بالا است. به دلیل این که اغلب افراد استفاده درست و استاندارد از مایکروفر را به خوبی نمی دانند سبب صدمه رسیدن به برخی اجزای این وسیله می شوند. اما باید بدانید که در بیشتر موارد خرابی هایی که در مایکروفر به وجود می آید به راحتی توسط متخصصان نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  قابل برطرف شدن می باشد.

خدمات تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان

 خرابی های مرسوم در مایکروفر مولینکس و تعمیر آن

 در اغلب موارد اختلالاتی که برای دستگاه مایکروفر در هر بدنی پیش می آید بسیار رایج است. بنابراین تعمیرکاران حرفه ای به خوبی می دانند که در هنگام مواجهه با هر مشکلی در دستگاه مایکروفر چه راه حلی را در پیش بگیرند. در این جا به برخی از اشکالاتی که امکان دارد در مایکروفر رخ دهد اشاره می نماییم:

  • ماکروفر غذا را به خوبی گرم نمی کند و نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان

 بسیاری از افرادی که سالیان متمادی از دستگاه مایکروفر استفاده کرده اند معمولا با این مشکل رو به رو می شوند. در این جا لازم است که برخی از قطعه های مایکروفر مانند دیود و خازن چک شوند. زیرا این دو بخش از مهم ترین بخش های یک دستگاه مایکروفر هستند که در صورت خرابی سبب می شوند تا مایکروفر نتواند کار خود را به خوبی انجام دهد و غذا را داغ کند. در صورتی که ایراد از این دو قطعه نباشد لازم است که برد و لامپ دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد. شما می توانید در صورت بروز این مشکل با نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان تماس بگیرید.

مراکز تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان

  • از کار افتادن لامپ مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان

 در برخی از مواقع ممکن است لامپ مایکروفر به درستی کار نکند. این مساله سبب می شود تا دستگاه نتواند به خوبی عملکرد داشته باشد. اگر مشاهده کردید که لامپ مایکروفر سوخته است و یا نور آن کم است لازم است که حتما برای رفع این اشکال با کارشناسان نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان تماس بگیرید. در صورتی که لامپ مایکروفر به صورت چشمک زن درآمده است نیز باید بدانید که یک اختلال برای این قطعه ایجاد شده است. در هر صورت تعمیرکاران ابتدا لامپ دستگاه را مورد ارزیابی قرار می دهند و بهترین راهکار را برای رفع این مشکل ارائه می دهند.

  • مایکروفر در حین کار کردن خاموش می شود و نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان

 اگر مایکروفر در زمان کار ناگهان خاموش می شود لازم است که برخی از قطعات در دستگاه مورد بررسی قرار بگیرند. در این جا بایستی میکرو سوییچ های درب مایکروفر از لحاظ سلامت چک شوند. زیرا اگر این قطعه ها در دستگاه دچار خرابی شده باشند سبب می شوند تا به خوبی نتوانند باز و بسته شدن درب را تشخیص بدهند. در نتیجه مایکروفر نمی تواند کارکرد درستی داشته باشد. در این وضعیت امکان دارد تکنسین مربوطه در نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان به تعویض میکروسوییچ ها بپردازد تا ایراد برطرف شود.

مرکز تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان

  • گریل مایکروفر کار نمی کند

 در صورتی که گریل در مایکروفر کار نکند لازم است که برخی از اجزای دستگاه مانند ترموستات، برد و المنت توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان مورد بررسی قرار بگیرند تا عیب اصلی کشف شود.

 نتیجه گیری

 در این مقاله در مورد برخی از اختلالات رایجی که امکان دارد در دستگاه مایکروفر رخ دهد صحبت کردیم . لازم است در صورت بروز هر ایراد با نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان تماس بگیرید تا تعمیرکاران حرفه ای به محل مورد نظر شما اعزام شوند و مشکل اصلی دستگاه را رصد نمایند و در صدد رفع آن بر بیایند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر مولینکس در زنجان

تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر مولینکس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر مولینکس در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر مولینکس در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.