امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر مدیا در زنجان | خدمات مرکزی

برند مدیا (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر مدیا در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر مدیا (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای مدیا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر مدیا در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان

 مدیا از برندهای محبوب و معروف مایکروفر است که طرفداران زیادی دارد. مایکروفر مدیا ممکن است به علل متفاوتی خراب شود. لازم است برای تعمیر دستگاه خود به نمایندگی تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان مراجعه نمایید.

تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان

خرابی های مرسوم در دستگاه مایکروفر مدیا

 بعضی از اختلالاتی که در دستگاه مایکروفر پیش می آیند بسیار رایج هستند و تعمیر آن توسط فرد متخصص به سادگی انجام می شود . در این جا در مورد برخی از رایج ترین ایرادات در دستگاه مایکروفر توضیحاتی می دهیم:

  • روشن نشدن مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان

 اگر سینی مایکروفر مدیا نمی چرخد باید بدانید که علل گوناگونی می تواند این مساله را پیش بیاورد. برای مثال اختلال در قطع های مختلفی مانند فیوزها، دیود، مگنترون و میکرو سوییچ ها می تواند سبب پیش آمدن این موضوع شود. در این جا لازم است که قطعات مختلف ارزیابی شوند و قطعه معیوب کشف و تعمیر شود. اگر اجزای مایکروفر بسیار فرسوده باشند و نتوان آن ها را تعمیر کرد لازم است که قطعه خراب با قطعه نو جایگزین شود.

 در مرحله بعدی ممکن است بخش های درب دستگاه دچار مشکل شده باشند. در این جا لازم است که فنرها و قلاب های مایکروفر چک شوند و کار تعویض بر روی آن ها صورت گیرد.

خدمات مایکروفر مدیا در زنجان

  • نچرخیدن سینی مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان

اگر سینی مایکروفر نچرخد دستگاه نمی تواند کار خود را به خوبی ایفا نماید. لذا غذا به صورت یکنواخت گرم نمی شود؛ در این صورت قسمت هایی از غذا داغ می شود و بخش ها دیگر سرد می ماند. همچنین در کار پخت و پر غذا بخشی از غذا می سوزد و بخش دیگر به صورت نپخته و خام باقی می ماند. باید بدانید که قطعات مختلفی سبب چرخش صفحه گردان می شوند. اختلال در هر کدام از این اجزا می تواند سبب حرکت نکردن سینی دستگاه مایکروفر مدیا شود. برای مثال اگر کوپلینگ، سینی، موتور گردان، شفت، غلتک های پایین سینی، ریل های زیر سینی هر یک دچار اختلال شوند این مساله ایجاد می شود. لازم است که برای حل مشکل به صورت دقیق به نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان مراجعه نمایید.

  • داغ نشدن غذا به وسیله مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان

اگر دستگاه مایکروفر غذای شما را گرم نمی کند باید به موقع برای تعمیر آن از طریق نمایندگی تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان اقدام نمایید. برای مثال این امکان وجود دارد که برخی از بخش ها در دستگاه دچار صدمه شده باشند. قطعات مختلفی مانند مگنترون اگر خراب شوند سبب می شوند تا این اشکال برای مایکروفر رخ دهد. همچنین لازم است بدانید که اگر سرویس دستگاه را سر وقت انجام نداده باشبد و یا برنامه اشتباهی را برای مایکروفر انتخاب کرده باشید این موضوع برای مایکروفر شما پیش می آید. در گام آخر لازم است که برد الکترونیکی در دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد و تعمیر لازم بر روی آن انجام شود.

مراکز مایکروفر مدیا در زنجان

  • ایجاد صدا از مایکروفر مدیا

 اگر مایکروفر صداهای غیر عادی تولید می کند لازم است که برخی از قطعه ها مانند ریل ها، مگنترون، کوپلینگ ها و غلتک ها مورد ارزیابی قرار بگیرند. برای یافت عیب اصلی لازم است که به نمایندگی تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان رجوع نمایید.

نتیجه گیری

 در این مقاله در مورد برخی از اشکالاتی که امکان دارد برای مایکروفر مدیا به وجود بیاید مطالب را بیان کردیم . لازم است که در صورت وجود هر گونه اختلال هر چه سریع تر دستگاه خود را به تکنسین های نمایندگی تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان واگذار نمایید تا به بررسی تخصصی دستگاه مایکروفر مدیا بپردازند و بهترین راه حل را به شما ارائه بدهند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر مدیا در زنجان

تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر مدیا | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر مدیا در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر مدیا در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.