امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر مای تگ در زنجان | خدمات مرکزی

برند مای تگ (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر مای تگ در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر مای تگ (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای مای تگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر مای تگ در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان

مایکروفر‌ها دارای یک سینی هستند که غذا بر روی آن قرار می‌گیرد و پس از روشن شدن دستگاه سینی می‌چرخد تا گرما به طور یکنواخت در سرتاسر غذا پخش شود. بنابراین چنانچه سینی معیوب گردد ممکن است غذا به صورت یکنواخت پخته یا‌ گرم نشود. گاهی ممکن است برخی موارد باعث شود که سینی مایکروفر نچرخد. بنابر این در این مطلب قصد داریم به بررسی دلیل نچرخیدن سینی مایکروفر و نحوه رفع این مشکل بپردازیم.

تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان

دلایل نچرخیدن سینی طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان

اگر سینی مایکروفر شما نمی‌چرخد در ابتدا باید ببینید که علت این امر چیست؟ به طور کلی نچرخیدن سینی می‌تواند به دلیل موارد زیر باشد:

  • ایراد در موتور گرداننده سینی
  • ایراد در شفت یا کوپلینگ
  • کثیف بودن ریل‌های سینی
  • شکستگی چرخ‌های ریل زیر سینی
  • ایراد در میکرو سوئیچ‌های درب دستگاه
  • شکستگی زبانه درب مایکروفر
  • چفت نشدن سینی شیشه‌ای بر روی کوپلینگ
  • ایراد در برد اصلی دستگاه

در ادامه به بررسی هر کدام از این موارد طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان خواهیم پرداخت.

ایراد در موتور گرداننده سینی مایکروفر مای تگ

یکی از دلایل نچرخیدن سینی می‌تواند خرابی موتور کف مایکروفر باشد. بدین صورت که چرخ دنده‌های پلاستیکی این موتور به مرور زمان دچار خوردگی می‌شود و بیش از این توانایی چرخاندن سینی را نخواهند داشت. همچنین ممکن است موتور کف مایکروفر سوخته باشد که در این حالت نیز سینی قادر به چرخیدن نخواهد بود. بنابراین بهتر است از نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان بخواهید که موتور را تعویض کند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان

رفع ایراد شکستگی کوپلینگ یا شفت زیر سینی با کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان

دلیل دیگر نچرخیدن سینی می‌تواند شکستگی شفت باشد. همچنین آسیب دیدن کوپلینگ پلاستیکی نیز ممکن است باعث جلوگیری از چرخیدن سینی ‌شود. در صورتی که تشخیص دادید ایراد از شفت یا کوپلینگ است بهتر است از نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان بخواهید که آن را تعویض کند.

کثیف بودن چرخ‌های ریل زیر سینی

در زیر سینی یک ریل دایره‌ای شکل وجود دارد که سه چرخ پلاستیکی دارد. اگر این ریل شکسته باشد یا هر کدام از چرخ های پلاستیکی آن دچار شکستگی شده باشد یا جرم گرفته باشد سینی مایکروفر نخواهد چرخید. بنابراین بهتر است از نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  بخواهید که ریل را تعویض نماید.

ایراد در میکرو سوئیچ‌های درب مایکروفر مای تگ

سوختن میکروسوئیچ‌های درب دستگاه می‌تواند باعث نچرخیدن سینی مایکروفر شود. زیرا دستگاه بسته شدن درب مایکروفر را تشخیص نخواهد داد بنابراین شروع به کار نیز نخواهد کرد. در این حالت باید با استفاده از یک مولتی متر جریان میکروسوئیچ‌های درب بررسی شود و اگر جریان وجود نداشت از نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان بخواهید که میکروسوئیچ‌ها را تعمیر یا تعویض کند.

شکستگی زبانه درب مایکروفر مای تگ

مایکروفر‌ها معمولاً دارای دو عدد زبانه بر روی درب می‌باشند که از جنس پلاستیک است و ممکن است دچار شکستگی شود. این امر باعث می‌شود که مایکروفر بسته شدن درب دستگاه را تشخیص ندهد. بنابراین با استارت کردن دستگاه سینی شروع به چرخیدن نخواهد کرد. برای رفع مشکل از نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان بخواهید که زبانه درب دستگاه را تعویض نماید.

مراکز تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان

نتیجه‌گیری و رفع مشکل طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان

در این مطلب به بررسی دلایل نچرخیدن سینی گردان مایکروفر مای تگ پرداختیم. چنانچه مایکروفر شما به دلیلی دچار ایراد شده که نمی‌توانید خودتان آن را رفع کنید بهتر است از دستکاری‌های خودسرانه پرهیز نموده و هر چه سریعتر با نمایندگی تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از انجام مشاوره‌های لازم تکنسین مجرب را به محل شما اعزام خواهند کرد تا مشکل شما را برطرف کنند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر مای تگ در زنجان

تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر مای تگ | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر مای تگ در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر مای تگ در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.