امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر شارپ در زنجان | خدمات مرکزی

برند شارپ (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر شارپ در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر شارپ (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای شارپ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان

زنجانی های عزیزی که دستگاهشان و یا قطعه مایکروفر آن ها معیوب شده است و به دنبال نمایندگی هستند که تعمیرات مایکروفر را انجام دهند و یا قطعه خود را عوض کنند می توانند به نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان مراجعه کنند و مشکل خود را رفع نمایند. نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  با داشتن کادری با تجربه و تعمیرکاران حرفه ای در زمینه تعمیرات دستگاه آماده عرضه بهترین خدمات به شما زنجانی های عزیز است. در صورت معیوب شدن قطعه ها خودتان را نگران نکنید.

خدمات تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان

روشن نشدن دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان

در نخستین وهله مطمین شوید که سیم برق متصل است و اطمینان پیدا کنید که پریز و فیوز آن معیوب نیستند. نوسانات برق شهری امکان دارد سبب ایجاد بی نظمی در برد شود. استفاده مکرر بدون خنک شدن دماپا این مشکل را ایجاد می کند.  خراب بودن کلیدهای درب سبب کارنکردن مایکروفر می شود. در بعضی از مواقع معیوب بودن لامپ اشعه سبب ایجاد این مشکل می شود. در آخر باید فیوزهای مایکروفر توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان ارزیابی شود.

نچرخیدن سینی و نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان


نخستین وهله شما با بررسی کردن مکان قرار گیری سینی و موتور چرخان آغاز می شود. تحت هیچ شرایطی نباید اطراف ریل کثیف باشد. خراب بودن موتور گردشی دستگاه سبب ضعیف شدن حرکت و گردش دستگاه می شود. درصد کمی می توان گفت معیوب بودن برد این مشکل را ایجاد می کند. برای رفع این مشکل با نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان تماس بگیرید.

از کار افتادن گریل و نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان


گریل باعث می شود غذا در داخل دستگاه بپزد. اگر برد و دماپا معیوب شوند، گریل کارکردی نخواهد داشت. برای اینکه پی ببرید مشکل دستگاه چی است احتیاج به تجهیزات مناسبی و نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان خواهید داشت. اگر برد و دماپا خراب شده باشد باید آن ها را عوض کنید‌.

نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان

معیوب بودن فن


فن مایکروفر یکی از بخش های مهم در مایکروفر به حساب می آید. فن در دستگاه دود و بوی مواد غذایی را از دستگاه خارج می کند. اگر فن معیوب شده باشد مایکروفر از کار خواهد افتاد. فن مایکروفر به علت های گوناگونی مثل خراب بودن موتور آن و معیوب بودن موتور اصلی مایکروفر و غیره می تواند معیوب شود. برای تعمیر فن باید اول قطعه های موتور فن و دمپر ارزیابی شوند. اگرمعیوب بودن فن به خاطر قطعه های گفته شده باشد باید آن را به کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان تعمیر یا عوض کنید. نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان دستگاه را به خوبی عیب یابی خواهد کرد.

معیوب بودن سینی گردان


در دستگاه برای اینکه گرما به خوبی به همه ی بخش های غذا برسد، از موتور گردان بهره گیری شده است. موتور گردان توسط کوپولار به سنی چرخان مایکروفر وصل است. موتور گردان در حقیقت انرژی مورد نیاز را برای چرخیدن سنی مهیا می کند. موتور گردان اگر معیوب شود غذا در داخل مایکروفر پخته نمی شود. حتما باید برای تعمیر این بخش اقدام کنید و به نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان مراجعه نمایید.

مراکز خدمات تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان

سخن آخر

مایکروفر هم مانند هر دستگاه دیگری دچار مشکل می شود و با اولین نشانه خرابی آن باید به نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان مراجعه کنید تا مشکل دستگاه بیشتر نشود و مجبورنباشید مبلغ زیادی را پرداخت کنید. نمایندگی تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان با هزینه ای مقرون به صرفه و سطح کاری بالا و قطعه های با کیفیت دستگاه شما را تعمیر می کند و تمام سعیشان بر این است که مشتری رضایت کامل داشته باشد و مشکلات دستگاهش رفع گردد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر شارپ در زنجان

تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر شارپ | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر شارپ در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر شارپ در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.