امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر زانوسی در زنجان | خدمات مرکزی

برند زانوسی (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر زانوسی در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر زانوسی (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای زانوسی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر زانوسی در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان

نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان با برخورداری از تکنسین های با تجربه و مبلغی به صرفه تجربه ای موفق در تعمیر مایکروفر زانوسی داشته است. این مجموعه ابتدا دستگاه شما را عیب یابی می کنند و مبلغ برآورد شده را اعلام می نمایند در صورتی که شما تایید کنید تعمیر انجام می شود.

خدمات تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان

معیوب بودن قفل و نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان


یکی دیگر از مشکلات دستگاه، معیوب بودن قفل های آن است. سولاردام ها اصولا ۳ قفل دارند که با کارکرد درست آن ها برد مایکروفر اجازه آغاز به کار مایکروفر را خواهد داد و اگر خوبی کار نکنند مایکروفر آغاز به کار نخواهد کرد. راحت ترین راه ارزیابی قفل دستگاه روشن ماندن چراغ آن بعد از بسته شدن درب آن است. برای پیشگیری از معیوب بودن این قفل ها از بستن محکم درب پرهیز کنید.  همچنین به مرور زمان این قفل‌ها پوسیده شده و احتیاج به عوض شدن دارد.  معیوب بودن قفل درب باعث به وجود آوردن مشکلات الکتریکی در دستگاه می شود توصیه می کنیم به نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  مراجعه کنید. هرچه زودتر برای رفع مشکل دستگاه خود به مرکز تعمیر رجوع کنید، مشکل دستگاه سریعا برطرف می شود.

کار نکردن لامپ نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان


بعد از مدت ها از کارکرد مایکروفر امکان دارد لامپ داخل آن ضعیف شده باشد. این موضوع چندان مهم نیست اما بعضی از افراد دوست دارند که در هنگام کار و گرم شدن غذا بتوانند داخل دستگاه را ببینند. اگر لامپ مایکروفر معیوب شده باشد در زمان باز نمودن درب، لامپ چشمک می زند یا بعد از مدتی از عملکرد دستگاه نور لامپ کم می شود.

حتما باید لامپ جدید بخرید و داخل دستگاه بگذارید. برای ارزیابی می توانید یک لیوان آب را داخل دستگاه بگذارید و مایکروفر را در توان بالا قرار دهید و چک کنید میزان روشنایی لامپ چگونه است. اگر جای قرار گرفتن لامپ کنار دیودها بود برای عوض کردن آن احتیاج به تکنسین از نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان خواهید داشت. نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.

نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان

دود کردن دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان


یکی از ایرادات شایع دستگاه دود کردن آن به خاطر تمیز نبودن و چرب بودن سطح داخل مایکروفر است  و بعد از نظافت کردن مشکل آن رفع می شود. برای مطمئن شدن بعد از تمیز نمودن سطح داخلی دستگاه یک لیوان آب در آن قرار دهید و آن را روشن نمایید.  اگر ایراد رفع نشد به نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان مراجعه کنید. بعضی مواقع معیوب بودن موتور گردان ونیم سوز بودن خازن ها سبب به وجود آوردن دود از دستگاه می شود. همیشه سطح داخل دستگاه را تمیز کنید. حتی اگر با تمیز بودن دستگاه بوی دود آمد فورا مایکروفر را خاموش کنید و از برق دربیاورید و به نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان مراجعه کنید.

خاموش شدن دستگاه در هنگام کار


از دلایلی که می‌تواند سبب شدن دستگاه در هنگام کار کردن باشد می‌توانیم این موارد را نام ببریم. معیوب بودن فن موتور، معیوب بودن قفل درب، معیوب بودن تاچ پد. برای ارزیابی موارد گفته شده که شما پیشنهاد میکنیم که خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان بسپارید تا تکنسین های با تجربه دستگاه شما را مورد ارزیابی قرار دهند و دلیل خراب شدن آن را مشخص کنند. نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان سال های زیادی است که در این زمینه تجربه دارد.

مراکز خدمات تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان

سخن پایانی

امروزه در هر خانه ای دستگاه مایکروفر را مشاهده خواهید کرد. زمانی که مایکروفر خراب شود تعمیر آن نیاز به تخصص دارد و دشوار می باشد. در این زمینه نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان تبحر زیادی دارد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر زانوسی در زنجان

تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر زانوسی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر زانوسی در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر زانوسی در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.