امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر دلونگی در زنجان | خدمات مرکزی

برند دلونگی (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر دلونگی در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر دلونگی (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای دلونگی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان

مایکروفر یکی از پرمصرف ترین وسیله های خانگی است که  معیوب شدن آن افراد زیادی را ناراحت می‌کند و برای آشپزی باید روش‌های زیادی را انجام داد. خراب شدن مایکروفر مانند نچرخیدن سینی، ایجاد شدن صدا، جرقه زدن آن و خیلی از مشکلات مایکروفر را برای شما توضیح خواهیم داد و راه هایی برای برطرف شدن این مشکلات شرح میدهیم.

پیش از اینکه به عیب های مایکروفر بپردازید باید بگوییم که تعمیر این دستگاه بسیار خطرناک است لذا که این وسیله حتی پس از اینکه برق آن را از پریز بکشید هزاران ولت برق را در انباره هایش ذخیره می کند و خطر مرگ را برای شما به دنبال خواهد شد. برای تعمیر مایکروفر باید از نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان کمک بخواهید. اگر در ارتباط با تعمیر مایکروفر هیچ دانشی ندارید نباید مشکلات آن را به تنهایی بر طرف کنید. در عوض با نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان

بوی ناخوشایند و نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان


از اصلی ترین علائم های معیوب بودن مایکروفر آمدن بوی نامطبوع است. اگر این علائم را در مایکروفر خود احساس کردید سریعا دستگاه را از برق بکشید و تا هنگامی که آن را تعمیر نکرده اید از دستگاه استفاده نکنید. آمدن بوی نامطبوع از دستگاه می تواند به خاطر سوختگی هر یک از قطعه های مایکروفر باشد که اگر سریعا تعمیر نشود قطعه های دیگر مایکروفر هم دچار مشکل می شود. پس هرچه زودتر برای تعمیر مایکروفر خود به نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  مراجعه کنید تا تعمیرات دستگاه برای شما پرهزینه تر نشود.

روشن نشدن و نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان


در همه مایکروفر ها با هر برندی همچین مشکلی پیش می آید و دلایل آن هم اصولاً از بخش های گوناگون نشأت می گیرد. بعضی مواقع دلیل روشن نشدن دستگاه ساده است، به عنوان نمونه ممکن است صفحه کلید آن معیوب شده و یا امکان دارد به خاطر معیوب بودن موتور همچین مشکلی ایجاد شود. عیب یابی این مشکل و تعمیرات دستگاه را باید به نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان بسپارید. نمایندگیتعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان از صفر تا صد مشکلات دستگاه را برطرف می کند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان

کار نکردن صفحه لمسی و نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان

در دنیای امروزی بیشتر سولاردام ها با با صفحه لمسی تولید می‌شوند که امکان دارد به خاطر استفاده غلط  معیوب شوند. به غیر از آن در صفحه کلید های غیر لمسی به خاطر استفاده مکرر دستگاه دچار مشکل شود که دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید. به خاطر خراب بودن صفحه لمسی امکان دارد موتور دستگاه روشن نشود و کلاً از کار بیفتد. پس بهتر است در این شرایط دستگاه را به نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان بسپارید. افراد عادی نمی توانند دستگاه را عیب یابی کنند. مشخص کردن ایراد و تعمیر دستگاه را به نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان واگذار کنید.

باز نشدن درب بعد از تمام شدن کار


به وجود آمدن همچین مشکلی در دستگاه دلیل ساده‌ای دارد و مبلغ تعمیر آن اندک است. اصولا دلیل باز نشدن درب دستگاه بعد از کار کردن مایکروفر معیوب بودن قفل آن می باشد که احتیاج به بررسی نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان دارد. اگر ایراد از قفل مایکروفر باشد احتمالاً قبل از قرار دادن غذا داخل دستگاه و کارکردن هم درب مشکل دارد و به دشوار باز می شود. اگر از این مشکل مایکروفر خود در عذاب هستید باید هرچه زودتر برای تعمیر مایکروفر خود دستگاه را به نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان بسپارید تا مشکل آن سریع رفع شود.

خدمات تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان

سخن پایانی

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان با چندین سال سابقه درخشان می تواند تمامی مشکلات دستگاه برطرف کند. پس با خیالی آسوده و بدون نگرانی دستگاه خود را بسپارید و دیر به دیر تعمیر کنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر دلونگی در زنجان

تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر دلونگی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر دلونگی در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر دلونگی در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.