امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر دلمونتی در زنجان | خدمات مرکزی

برند دلمونتی (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر دلمونتی در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر دلمونتی (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای دلمونتی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلمونتی در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان

در دنیای امروزی مایکروفر یکی از لوازم هایی است که در همه ی منازل مشاهده می شود. نبود مایکروفر می تواند هر منزلی را با مشکل رو به رو کند. هر کدام از ابزارهای خانگی امکان دارد با مشکلاتی مواجه شوند و به تعمیر احتیاج داشته باشند. اگر مایکروفر شما خراب شده است و به تعمیرکار احتیاج دارید می توانید به نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان برای تعمیر دستگاه خود اعتماد کنید. به شما تضمین می کنیم دستگاهتان توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  به خوبی تعمیر خواهد شد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان

کار نکردن چراغ و نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان


چراغ در مایکروفر با اینکه یکی از قطعه های ساده ای به حساب می آید اما از آن زیاد استفاده می شود. دلیل استفاده پی در پی از لامپ این است که به طور خودکار در هنگام روشن بودن مایکروفر بالای دستگاه روشن می شود لازم به ذکر است که سوختگی چراغ دستگاه شاید در قدم اول زیاد مهم نباشد اما نشان دهنده استفاده غلط از مایکروفر و خدشه وارد شدن به اتصالات داخلی است. پس باید مایکروفر شما توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان بررسی گردد  تا دستگاه دچار مشکلات بیشتری نشود .

نچرخیدن سینی و نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان


چرخش نداشتن سینی مایکروفر از مشکلات شایعی است که بارها توسط کاربران گزارش می شود. لازم به ذکر است که این مشکل فقط به سینی مایکروفر ارتباط ندارد بلکه در خیلی از ابزارهایی که از سیخ گردان بهره مند هستند همچین مشکلی پیش می آید. شاید در وهله نخست ساده به نظر بیاید اما به خاطر همچین مشکلی غذا گرم نمی شود و باید از دستگاه استفاده زیاد شود تا غذا را گرم کند.

در نهایت استفاده فراتر از حد از مایکروفر سبب کم شدن عمر موتور می شود. تعمیر مایکروفر و سینی آن کار دشواری نیست. دستگاه شما باید توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان محیط دور سینی آن ارزیابی شود تا ببینند مشکل از چه می باشد. اما شما پیش از مراجعه به تعمیرکار باید همیشه دور سینی مایکروفر را تمیز کنید. اگر مشکل نچرخیدن سینی دستگاه برطرف نشد حتماً از نمایندگی تعمیر ماکروفر دلمونتی در زنجان بخواهید دستگاه را تعمیر کند‌.

مراکز تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان

گرم نشدن غذا و نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان


یکی از مهمترین کاربردهای مایکروفر گرم کردن غذا است و اگر گرم کردن غذا به خوبی انجام نشود بدون شک مایکروفر شما معیوب شده است و به تعمیرات نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان احتیاج دارد. بعضی مواقع غذا بعد از استفاده گرم نیست و کاملا سرد است. بعضی مواقع غذا در داخل دستگاه خیلی کند گرم می شود و باید بازه زمانی زیادی صرف شود تا غذا گرم گردد. دستگاه به طور کلی دچار مشکل شده است و به تعمیرات نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان احتیاج دارد. این مشکل اصولاً به خاطر معیوب بودن هیتر ایجاد می شود. حتی اگر برد الکتریکی دستگاه هم نقصی در آن باشد غذا گرم نخواهد شد.

بسته نشدن درب


بسته نشدن درب مایکروفر مشکلی نیست که خودتان را نگران کنید‌. این مشکل به آسانی و با پرداختن هزینه‌ برطرف می‌شود. اما لازم به ذکر است که معیوب شدن آن استفاده از مایکروفر را برای شما امکان پذیر نخواهد بود. بعضی مواقع مایکروفر چفت می شود و گاهی شاید ظاهرا بسته شده باشد اما دستگاه تشخیص می‌دهد که درب بسته نشده. در نهایت بسته نشدن درب دستگاه شما ممکن است به خاطر اختلال در رگلاژ باشد و احتیاج باشد تا نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان آن را تعمیر کنند.

خدمات تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان

سخن آخر

خیلی از افراد هستند که در زندگی خود مشغله کاری بسیاری دارند و داشتن مایکروفر برایشان ضروری است. اگر دستگاه خراب شود وقت زیادی از افراد می گیرد در اولین فرصت برای تعمیر دستگاه باید به نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان مراجعه کنند. نمایندگی تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان هر مشکلی در دستگاه را برطرف خواهند کرد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر دلمونتی در زنجان

تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر دلمونتی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر دلمونتی در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر دلمونتی در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.