امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر دلفا در زنجان | خدمات مرکزی

برند دلفا (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر دلفا در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر دلفا (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای دلفا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلفا در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان

بعضی اوقات دستگاه شما هنگام روشن شدن فیوز آن می پرد و خاموش می شود. یک تکنسین بی‌تجربه فیوز مایکروفر را یکسره می کند و برای مدتی کوتاهی مشکل برطرف می‌شود. اما باید بدانید که امروزه فیوز دستگاه دیر خراب می‌شود و شاید این ایراد به خاطر معیوب بودن فیوز مایکروفر نبوده و مشکل دیگری در مایکروفر وجود دارد. با مراجعه به نمایندگی تعمیر ماکروفر دلفا در زنجان این مشکل تشخیص داده شده و در بازه زمانی کوتاه رفع خواهد شد. نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  تخصص بالایی دارد.

مرکز تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان

گرم نکردن غذا و نمایندگی تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان


هنگامی که غذا در مایکروفر گرم نمی‌شود بدون شک مشکل از لامپ اشعه مایکروفر است. لامپ اشعه یکی از قطعه های مهم دستگاه به حساب میاد که امواج را ساطع می کند. اگر لامپ اشعه معیوب باشد امواج را متساطع نکرده و غذا را گرم  نمی کند. معیوب بودن ترانس مایکروفر می تواند باعث گرم نکردن غذا شود. اما باید ذکر کنیم که بودن ترانس تا حدودی به لامپ اشعه مرتبط است. زیرا که اگر ترانس ولتاژ کافی را برای لامپ اشعه فراهم نکند امواجی از آن متساطع نمی شود.

یکی از مهمترین علت معیوب شدن مایکروفر استفاده از ظروف فلزی است ظروف فلزی در دستگاه اشعه ایجاد می کند. علت های دیگر معیوب بودن لامپ حشره به خاطر نداشتن فاصله مناسب میان پشت مایکروفر است این مسئله سبب برگشت هوای گرم به درون مایکروفر و وارد شدن به لامپ اشعه میشود. بنابر این برای رفع این مشکل باید با نمایندگی تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان تماس بگیرید. روشن نمودن دستگاه بدون اینکه غذایی داخل آن قرار داده شود این مشکل را ایجاد می کند. پس در اسرع وقت به نمایندگی تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان مراجعه کنید.

خاموش شدن مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان

یکی از مشکلاتی که حین کار با دستگاه انجام می شود خاموش شدن یکدفعه آن و پریدن فیوز است بعضی تکنسین ها برای رفع این مشکل فیوز را یکسره می‌کنند اما یک تعمیر کار از نمایندگی تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان می داند که فیوز دستگاه به این سادگی معیوب نمی شود و مشکل  باید در جای دیگری باشد. برای همچین مشکلی با ارزیابی کامل دستگاه بخش خراب شده مشخص می شود و مشکل آن را رفع می کنند. نمایندگی تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان قادر است به راحتی مشکلات مایکروفر را رفع کند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان

نچرخیدن سینی و نمایندگی تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان


دلیل مهم این مسئله خراب بودن سینی گردان دستگاه است. سینی های گردان دستگاه های موجود در داخل کشور ۱۲ و ۲۲۰ ولت هستند که بر اساس نوع برند تفاوت خواهند داشت. تکنسین کار از نمایندگی تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان باید موتور مناسب با برند دلفا را روی آن قرار دهد تا کارکرد سینی مانند قبل شود.

کار نکردن صفحه


خراب شدن صفحه در مایکروفر دلفا مشکل بزرگی است این مسئله اصولاً به معیوب بودن تاچ پنل ارتباط دارد .  تکنسین های بی‌تجربه برای اینکه بتوانند هزینه بیشتری از شما دریافت کنند راهکار این عیب را فقط عوض کردن پنل ذکر می کنند. معیوب بودن تاچ پنل دستگاه بیشترین علت را برای کار نکردن صفحه لمسی دستگاه دارد. با تعمیر تاچ پنل پیچ تحولی در نمای صفحه ایجاد نشده و تغییراتی در مدار الکترونیکی آن انجام می گردد. همچین تحولاتی سبب ماندگاری بیشتر مایکروفر می شود و مبالغ تعمیرات بعدی را کاهش می دهد. برای برطرف شدن مشکل صفحه لمسی دستگاه فقط به نمایندگی تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان تماس بگیرید.

خدمات تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان

سخن آخر

مردمان عزیز شهر زنجان هرگاه مایکروفر شما دچار مشکل شد خونسردی خود را حفظ کنید و با نمایندگی تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان تماس بگیرید. نمایندگی تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان سریعا مشکل دستگاه شما را برطرف می کند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر دلفا در زنجان

تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر دلفا | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر دلفا در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر دلفا در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.