امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان | خدمات مرکزی

برند جنرال آدمیرال (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای جنرال آدمیرال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان

پخت و پز در این دستگاه ها به قدری سریع و راحت است که خیلی از اشخاص کم پیش می آید بخواهند از گاز استفاده کنند. اما خراب شدن مایکروفر کمی وقت گیر است و باعث می شود برنامه ی روزانه شما مختل شود. در اولین زمان باید به نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان تماس بگیرید. بر اساس اینکه مایکروفر شما چه مشکلی دارد، نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان تعمیر را در مکان مورد نظر انجام می دهد. پس تا دستگاه مشکلات آن بیشتر نشده سریعا پیگیری شوید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان

نچرخیدن سینی و نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان


برای بیشتر شدن راندمان مایکروفر، سینی گردان قرار داده شده است تا پخت و پز خیلی راحت انجام می شود‌. اگر سینی مایکروفر چرخشی نداشت برای برطرف شدن عیب آن موتور کف را ارزیابی کنید و اگر معیوب بود آن را عوض کنید. حتما ولتاژی را برای راه انداختن موتور گردان اندازه بگیرید. اگر ولتاژ خوب نبود قطعا مشکل از برد کنترل است. پس هرچه سریع تر برای رفع مشکل با نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان تماس بگیرید.

خاموش شدن و نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان


 یک دلیل مهم می تواند باعث معیوب شدن درب و کلید باشد. با کمک یک مولتی سنج جریان میکروسوئیچ را تست کنید پس از ارزیابی اگر احتیاج بود آن را عوض کنید. معیوب بودن صفحه کلید هم روی این مشکل بی تاثیر نیست. اما علت هایی مثل نیم سوز شدن محافظ حرارتی و معیوب بودن دماپا می تواند سبب خاموش شدن دستگاه پس از مدت کوتاهی شود. اگر با بررسی این موارد مشکلتان حل نشد با نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان تماس بگیرید. حتما برد دستگاه را بررسی کنید، امکان دارد مشکل از برد دستگاه باشد. برای ارزیابی برد و قطعات دیگر حتما از نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان کمک بگیرید.

مراکز تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان

صدای زیاد و نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان


اگر هنگام استفاده از دستگاه خود احساس کردید از آن صدای غیر طبیعی می آید، سریع مایکروویو را خاموش کنید و فعلا استفاده نکنید. در کل صدای لامپ اشعه، ترانس در حالت عادی نرمال است. اما اگر صدای دستگاه در زمان کار کردن فراتر از اندازه و غیر عادی بود، باید تمامی قطعات توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان ارزیابی شوند. بعضی مواقع امکان دارد صدای زیاد از دستگاه به خاطر جرقه  در داخل محفظه ی دستگاه باشد، به طور کلی این مشکل باید توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان بررسی گردد.

خود به خود روشن شدن دستگاه


شاید با رو به رو شدن همچین مشکلی کمی متعجب شوید. علت به وجود آمدن این مشکل به خاطر صفحه کلید است که به دلیل نداشتن مقاومت حرارتی دچار مشکل می شود. علت دیگر می تواند به خاطر تمیز نبودن یا معیوب بودن سوئیچ درب باشد. امکان دارد پلاتین سوئیچ درب خود به خود عمل کنند. بعضی مواقع مشکل در برد الکترونیک می تواند سبب اعمال ولتاژهای ناگهانی به قطعه هایی مثل لامپ اشعه و موتور گردان می شود. سریعا برای رفع این مشکل با نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان تماس بگیرید. نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان به سرعت مشکل دستگاه را حل می کنند.

خدمات تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان

سخن پایانی


نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان سال های زیادی است که در این زمینه تجربه دارد و دستگاه شما هر مشکلی که داشته باشد به سرعت برطرف می کنند. فقط با این نمایندگی تماس بگیرید نیروهای با تجربه ی خود در مکان مورد نظر شما اعزام می کنند و تمام تلاششان بر این خاطر است که رضایت تمامی مخاطبان به دست بیاید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان

تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر جنرال آدمیرال | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر جنرال آدمیرال در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.