امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر تکنو در زنجان | خدمات مرکزی

برند تکنو (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر تکنو در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر تکنو (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای تکنو باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر تکنو در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان

دلایل خرابی مایکروویو با اهمیت به نوع مشکل و علائم های آن متعدد بوده و برای هریک باید قطعه های به خصوصی را ارزیابی نمود‌‌. با توجه به سوالات شایعی که برای خیلی از اشخاص در ارتباط با شیوه عیب یابی دستگاه و راه کارهای برطرف شدن آن ها به وجود می آید. در این محتوا به خیلی از آن ها و تعمیر آن توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان  اشاره خواهیم کرد. پس از مشاهده علائم خرابی با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان

کارنکردن دکمه و نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان


بعضی مواقع دکمه های دستکاه دردسر ساز می شوند. هنگامی که شما تلاش می کنید آن ها را فشار دهید اما تنظیمات طبق خواسته شما انجام نمی شود. بعضی اوقات تمامی دکمه ها باهم از کار می افتند و برخی وقت ها فقط چند دکمه کار نخواهند کرد. اگر پنل لمسی معیوب شده باشد دکمه ها کار نخواهند کرد. پنل کنترل اصلی هم اگر خراب شده باشد سبب از کار افتادن دکمه ها می شود. نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان می تواند پنلی که معیوب شده است را ارزیابی کند. یا هر علت دیگری که این مشکل را در مایکروفر به وجود آورده باشد، نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان آن را بررسی خواهد کرد.

خراب بودن خازن و نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان


خراب بودن خازن یکی از شایع ترین مشکلات مایکروفر به حساب می آید. اگر هنگام کار با دستگاه احساس کردید صدایی مانند نویز می آید بدون شک خازن معیوب شده است. خازن معیوب شده سبب خدشه وارد کردن به دستگاه می شود و موجب می شود که خوب کار نکند. یک خازن خراب باید سریع توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان تعمیر یا عوض شود. فقط یک تکنسین با تجربه از نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان می تواند خازن را عوض کند، تعویض خازن کاملا سخت و خطرناک است.

مرکز تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان

معیوب بودن قفل درب و نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان


معیوب بودن قفل درب هم یکی از ایرادهای شایع در مایکروفر به حساب می آید. اگر پی برده اید که ایراد از کجا است به آسانی می توانید آن را تعمیر کنید، اشخاص زیادی هستند که نمی دانند چگونه باید ایراد مربوط به ابزارهای برقی را یافت کنند در نهایت دچار مشکل می شوند. اگر هریک از قفل های مایکروفر خراب باشد دیگر قادر به کارکردن نخواهد بود. باید از نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان درخواست کمک کنید. عوض کردن قفل درب بسیار راحت است می توانید به تنهایی آن را انجام دهید. در صورتی که مشکل دستگاهتان رفع نشد با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان تماس حاصل کنید.

خاموش شدن هنگار کار


مهم ترین علت مرتبط با این مشکل قفل درب است که معیوب شده است. قفل درب اگر خراب باشد می تواند سبب خاموش شدن یکدفعه ای دستگاه شود. از طرفی فن موتور و تاچ پد اگر خراب شده باشند این مشکل را در دستگاه ایجاد می کنند. اگر خازن مصرفش زیاد باشد سبب خاموش شدن یکدفعه ای دستگاه می شود. برای رفع این مشکل با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان تماس بگیرید تا قفل درب را تعمیر کنند.

سخن آخر

در این مقاله دلایل خرابی دستگاه را بیان کردیم و برای هر یک راهکارهایی عرضه شد. اما ایرادات و مشکل های  مایکروفر با اهمیت به نوع مارک بیشتر خواهند بود و مشخص کردن عیب مایکروفر با ذکر چند علت ممکن نخواهد بود. در نهایت بهتر است در صورتی که با مشکل و ایراد های گوناگون روبه رو شدید با نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان تماس بگیرید تا هرچه سریع تر دستگاه شما را تعمیر کنند.

خدمات تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر تکنو در زنجان

تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر تکنو | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر تکنو در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر تکنو در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.