امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر تکنوگاز در زنجان | خدمات مرکزی

برند تکنوگاز (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر تکنوگاز در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر تکنوگاز (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای تکنوگاز باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر تکنوگاز در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان

معیوب شدن مایکروفر یکی از مشکلاتی است که هنگام پخت و پز، گرم نمودن غذا و یخ زدایی آن با مشکل مواجه خواهید شد و وقت زیادی از شما خواهد گرفت. خیلی از مشکلات دستگاه کوچک هستند و تخصصی نمی باشند. اگر قطعه هایی مثل برد خراب شوند، باید برای مشخص کردن عیب آن ها و برطرف شدن مشکلات دستگاه با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان

روشن نشدن دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان


برای اینکه متوجه شوید به چه دلیل دستگاهتان روشن نمی شود باید به قطع بودن پریز برق توجه کنید. حتما یک وسیله برقی را در به همان پریز متصل کنید. اگر دوشاخه مشکلی داشته باشد پس از اطمینان یافتن از معیوب نبودن برق و بررسی وسیله در پریز اگر باز هم آن وسیله روشن نشد بدانید که دوشاخه خراب است. فعال بودن قفل کودک باعث می شود دستگاه روشن نشود. برای رفع این مشکل فورا به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان مراجعه کنید. نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  قادر است مشکل شما را در کوتاه ترین زمان رفع کند.

گرم نکردن دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان


گرم نشدن مواد غذایی در داخل دستگاه یکی از مشکلاتی است که بیشتر افراد با آن رو به رو می شوند. برای مشخص کردن عیب باید به ارزیابی موردهایی چون ولتاژ کابل ها، چربی بیش از حد دستگاه و ترانس های انباره معیوب و غیره بپردازید. تمامی این کار ها را تکنسین مجرب از نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان به کمک انباره و مولتی سنج انجام می دهد و هرکدام سوخته باشند آن ها را عوض خواهد کرد. حتی به ارزیابی اتصالات درب مایکروفر هم با مولتی سنج می پردازند اگر وصل نبود آن ها را درست می کنند. شما همیشه سعی کنید دستگاه خود را از چربی های زیاد نظافت کنید. هرگاه مشکلی برای دستگاه پیش آمد به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان مراجعه کنید.

خدمات تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان

جرقه زدن و نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان

یکی دیگر از ایرادهایی که بیشتر اشخاص زمان کار کردن با دستگاه با آن رو به رو می شوند جرقه ی داخل دستگاه است. یکی از اصلی ترین دلایل جرقه تمیز نبودن دستگاه می باشد. اگر از ظرف های فلزی در داخل دستگاه استفاده کنید جرقه خواهد زد. اگر با رعایت کردن تمامی نکات این مشکل دستگاه برطرف نشد باید با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان تماس بگیرید. تکنسین ها از نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان به خوبی دستگاه را عیب یابی و تعمیر می کنند. اگر قطعه ای مشکل داشت آن را عوض می کنند.

صدای زیاد


بعضی مواقع زمان استفاده از مایکروفر،  صدای زیادی ایجاد می شود که علت های گوناگونی برای این عیب وجود دارد، نخستین علت می تواند به خاطر تمیز نبودن ریل باشد که اجازه نمی دهد سینی حرکت کند و همین صدای زیادی را در سینی به وجود می آورد. معیوب بودن شفت مایکروفر هم سبب ایجاد صدای بسیار در دستگاه می شود. شما اگر در داخل مایکروفر غذا با حجم زیادی قرار دهید فن دستگاه صدای زیادی را ایجاد می کند. پس برای رفع این مشکل به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان رجوع کنید.

مرکز تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان

سخن پایانی

اگر دستگاه شما کارکرد صحیحی ندارد، قبل از تماس با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان باید تمامی موردهای گفته شده در این متن را ارزیابی کنید. اگر ایراد دستگاه برطرف نشد حتما برای تعمیر با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان تماس بگیرید. تکنسین ها سال هاست که در این زمینه آموزش دیده اند و برای تعمیر دستگاه به خوبی می توانند اقدام کنند و شما دستگاهتان به ندرت خراب خواهد شد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر تکنوگاز در زنجان

تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر تکنوگاز | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر تکنوگاز در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر تکنوگاز در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.