امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر تکا در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر تکا در زنجان | خدمات مرکزی

برند تکا (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر تکا در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر تکا (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای تکا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر تکا در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر تکا در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر تکا در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان

مایکروفر یکی از لوازم های مهم آشپزخانه به حساب می آید و مزیت های زیادی دارد. در خیلی از مواقع کمک بسیاری به افراد می کند. مانند دیگر وسایل های مهم در منزل، مایکروفر هم امکان دارد دچار مشکل شود و باید برای رفع مشکل به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان مراجعه کرد. برخی مواقع به راحتی نمی توانیم تشخیص دهیم مشکل مایکروفر به خاطر چه می باشد. توصیه ما این است که پیش از تماس با نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان دستگاه خود را ارزیابی کنید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان

گرم نکردن غذا و نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان


گرم نکردن غذا یکی از مشکلات شایع در مایکروفر به حساب می آید که باید با دقت راه کارهای آن را ارزیابی کنید. علت ایجاد این مشکل ممکن است به خاطر معیوب بودن دیود، سوئیچ درب و لامپ اشعه باشد، از طرفی سعی کنید هیچ وقت حجم زیادی از غذا را داخل دستگاه قرار ندهید.

پیش از مراجعه به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان بررسی کنید که دیود مایکروفر ولتاژ کافی برای کارکردن دارد یا خیر. دیود را با کمک مولتی سنج ارزیابی کنید و اگر سوخته بود آن را عوض نمایید. با بهره گیری از مولتی سنج، معیوب نبودن سوئیچ های درب دستگاه را بررسی کرده و اگر وصل نشد باید عوض شود. برای رفع این مشکل حتما با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان تماس بگیرید.

جرقه زدن و نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان


این عیب یکی از شایع ترین مشکلات در دستگاه است. بنابر این باید دقیق راه کارهای آن را ارزیابی کنید. علت ایجاد این مشکل به خاطر تمیز نبودن قطعات داخلی دستگاه و اتصال پیدا کردن در داخل دستگاه است. شما باید برای رفع این مشکل یک لیوان آب داخل دستگاه قرار دهید و مایکروفر را روشن نمایید، اگر جرقه ای ایجاد شد بدانید دستگاه اتصالی دارد و باید با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان تماس بگیرید.

هیچگاه داخل مایکروفر ظروف های فلزی و استیل قرار ندهید همین باعث ایجاد جرقه می شود. اگر ظروفی داخل دستگاه لب پریده باشد امواج با آن ها برخورد می کند و جرقه به وجود می آید. در نهایت باید برای تعمیر به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان تماس بگیرید.

مرکز تعمیر مایکروفر تکا در زنجان

روشن نشدن دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان


علت ایجاد چنین مشکلی در دستگاه به خاطر مشکل در پریز بریق و دوشاخه است. پیش از تماس با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان برای رفع این مشکل باید به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه کنید. برای بررسی پریز برق، یک ابزار برقی را به آن پریز وصل کنید تا از معیوب نبودن پریز اطمینان حاصل کنید. برای متصل شدن جریان برق به دستگاه نباید از محافظ استفاده کنید و مایکروفر باید به طور مستقیم به پریز اتصال پیدا کند. حتما در آخر بررسی کنید که قفل کودک فعال نشده باشد حتما آن را غیر فعال نمایید‌. اگر مشکل دستگاه حل نشد با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان رجوع کنید.

صدای زیاد مایکرویو


صدای زیاد از  هم از شایع ترین علت خرابی مایکروفر به حساب می آید. دلیل ایجاد همچین مشکلی به خاطر نوع قرار گرفتن سینی و ریل و تمیز نبودن ریل سینی است. برای رفع مشکل با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان ارتباط برقرار کنید.

خدمات تعمیر مایکروفر تکا در زنجان

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم شایع ترین علت های مشکل مایکروفر را برای شما بیان کنیم. همیشه راه کارهای تعمیر مایکروفر یکی از خواسته های افراد است اما باید در برخی اوقات حتما با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکا در زنجان تماس بگیرید تا برای تعمیر کردن دستگاه شما سریعا اقدام کنند. تعمیر این دستگاه تخصصی است و به تنهایی آن را دستکاری نکنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر تکا در زنجان

تعمیر مایکروفر تکا در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر تکا در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر تکا | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر تکا در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر تکا در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.