امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر الکترواستیل در زنجان | خدمات مرکزی

برند الکترواستیل (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر الکترواستیل در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر الکترواستیل (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای الکترواستیل باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر الکترواستیل در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان

مایکروفر که از وسایلی که امروزه در زندگی ما نقش بسیار پررنگی دارد و تقریباً هر خانواده یک مایکروفر در آشپزخانه خود دارد. این وسیله علیرغم مراقبت‌های اصولی می‌تواند دچار ایرادات و اشکالاتی شود که برخی عمومی هستند و در تمامی برندها ممکن است اتفاق بیفتد. اما برخی از این مشکلات می‌توانند فقط مربوط به یک برند خاص باشند. در این مطلب قصد داریم به بررسی ایرادات مایکروفر الکترواستیل بپردازیم و به شما آموزش بدهیم که هر مشکل را چگونه باید عیب یابی و برطرف کنید. چنانچه به هر دلیل قادر به برطرف کردن مشکل دستگاه خود نبودید می‌توانید از نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  کمک بخواهید.

خدمات تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان

ایرادات مایکروفر طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان

برند الکترواستیل یکی از بهترین برندهای موجود در بازار ایران است. این برند با بهره‌گیری از قطعات با کیفیت و به کارگیری تکنولوژی روز دنیا توانسته است محصولات بادوام به بازار عرضه کند. همانطور که گفته شد مایکروفر می‌تواند گاهی دچار ایراداتی شود که شما دیگر قادر نباشید از آن استفاده کنید. بنابراین در ادامه این مطلب به بررسی ایرادات مایکروفر طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان خواهیم پرداخت.

نچرخیدن سینی مایکروفر الکترواستیل

چنانچه هنگام روشن کردن مایکروفر سینی آن نمی‌چرخد یکی از دلایل این می‌تواند جمع شدن تکه‌های غذا یا جرم زیر سینی گردان باشد که اجازه حرکت به دستگاه را نمی‌دهد. همچنین علت دیگر می‌تواند سنگین بودن ظرف غذای روی سینی باشد. اگر ظرف غذا سنگین باشد شفت دستگاه که مسئول چرخاندن سینه گردان است خراب می‌شود و دیگر قادر نیست آن را بچرخاند. بنابراین اگر مشکل از شفت دستگاه بود بهتر است از تکنسین نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان بخواهید آن را تعویض کند.

مراکز تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان

جرقه زدن مایکروفر الکترواستیل

یکی دیگر از مشکلات مایکروفر جرقه زدن آن هنگام کار است. این مشکل می‌تواند به دلیل کثیف بودن یا لب پر بودن ظروف داخل مایکروفر یا قرار دادن ظروف فلزی داخل آن به وجود بیاید. دلیل دیگر می‌تواند اتصالی دستگاه آسیب دیدگی قطعات داخلی آن باشد. برای جلوگیری از جرقه زدن مایکروفر باید توجه داشته باشید که به دستگاه ضربه ای وارد نشود. همچنین از قرار دادن ظروف لب پریده یا فلزی در مایکروفر خودداری کنید. چنانچه مشکل ادامه داشت بهتر است از نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان کمک بخواهید.

روشن نشدن گریل مایکروفر الکترواستیل

یکی از ابزارهای پرکاربرد در آشپزخانه گریل است. خراب شدن گریل می‌تواند شما را سردرگم و کلافه بسازد. خراب شدن گریل مایکروفر می‌تواند به دلیل خرابی برد الکترونیکی اصلی، خرابی المنت و ایراد در ترموستات دستگاه باشد. اگر هنگام روشن شدن مایکروفر چراغ گریل آن روشن شده باشد دستگاه سالم است و در غیر این صورت بهتر است برای رفع ایراد از نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان کمک بخواهید.

مرکز تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان

خاموش شدن مایکروفر الکترواستیل حین کار

اگر مایکروفر به طور ناگهانی خاموش شود ممکن است دلیل آن خرابی میکروسوئیچ درب باشد. این ایراد باعث می‌شود که مایکروفر باز و بسته بودن درب را به اشتباه تشخیص داده و وسط کار متوقف شود. برای رفع این مشکل باید از تکنسین نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان بخواهید میکروسوئیچ درب را تعویض کند. چنانچه با وجود تعویض میکروسوئیچ مشکل حل نشد سایر قطعات مانند تاچ پد و برد الکترونیکی باید بررسی شود. به خاطر داشته باشید که برد قطعه بسیار گرانی است. بنابراین بهتر است ابتدا قطعاتی مانند میکروسوئیچ و تاچ‌پد بررسی شود و چنانچه مشکل حل نشد به سراغ برد الکترونیکی بروید.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان

در این مطلب به بررسی ایرادات مایکروفر الکترواستیل پرداختیم و چند مورد از مهمترین ایرادات را با هم بررسی کردیم. به خاطر داشته باشید چنانچه مشکل فنی و پیچیده بود برای رفع آن می‌توانید از نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان کمک بخواهید تا با اعزام تکنسین مجرب در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل شما را رفع کند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر الکترواستیل در زنجان

تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر الکترواستیل | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر الکترواستیل در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر الکترواستیل در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.