امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر اسمگ در زنجان | خدمات مرکزی

برند اسمگ (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر اسمگ در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر اسمگ (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای اسمگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسمگ در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان

برند اسمگ یک برند محبوب ایتالیایی است که کار خود را از قرن ۱۹ با ساخت اجاق گاز خانگی شروع کرده است. محصولات این برند به دلیل میناکاری و لعاب کاری های خاص خود در تمامی دنیا مسهور هستند و نه تنها به عنوام یکی از لوازم خانگی از آن ها استفاده می شود بلکه به دکوراسیون آشپزخانه شما نیز رنگ لعابی بی نظیر خواهد بخشید. همین امر محبوبیت محصولات بی نظیر این برند را به طور چشم گیری افزایش داده است.پ

محصولات اسمگ در صورت نگهداری اصولی و انجام منظم سرویس های سالیانه عمری طولانی خواهند داشت. اما گاهی پیش می آید که حتی با وجود انجام مراقبت ها و نگهداری اصولی، باز هم دستگاه دچار ایراداتی می شود و شما دیگر قادر به استفاده از آن نخواهید بود. مشکل روشن نشدن مایکروفر در این مطلب بررسی خواهد شد. سایر مشکلات دستگاه تخصصی بوده و نیاز به حضور تکنسین نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان دارد.

تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان

دلایل روشن نشدن مایکروفر طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان

روشن نشدن مایکروفر می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که نیاز به بررسی توسط تکنسین مجرب دارد. از مهم ترین این دلایل می توان به خرابی فیوز سرامیکی، خرابی فیوز حرارتی، خرابی میکروسوئیچ درب، ایراد در مگنترون و … اشاره کرد. تمامی این موارد تخصصی هستند و لتزم است برای برطرف کردن آن ها از نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  کمک بخواهید.

خراب شدن فیوز سرامیکی مایکروفر اسمگ

اگر فیوز حرارتی خراب شود قدرت کنترل دستگاه از بین رفته و مایکروفر دیگر روشن نخواهد شد. این فیوز وظیفه دارد اجزای داخلی دستگاه را از آسیب های ناشی از نوسانات برق محافظت کند. اگر این فیوز خراب شود دستگاه دیگر روشن نخواهد شد. همچنین اگر فیوز شکسته باشد باید پیش از تعویض تمامی قطعات از جمله مگنترون، دیود ولتاژ بالا، خازن و … بررسی شود. با استفاده از یک مولتی متر بررسی شود. فیوز سرامیکی درون کابین دستگاه و در نزدیکی محل ورود سیم برق مایکروفر قرار دارد. برای تعویض فیوز باید از نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان کمک بگیرید.

خدمات تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان

رفع ایراد در سوئیچ درب مایکروفر با کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان

یکی دیگر از دلایل روشن نشدن مایکروفر خراب شدن سوئیچ های درب است. درب مایکروفر چندین سوئیچ دارد که به صورت متوالی عمل می کنند تا از بسته شدن صحیح و کامل درب اطمینان حاصل شود. چنانچه سوئیچ درب مشکلی داشته باشد درب دستگاه به خوبی بسته نمی شود و یا به اشتباه درب باز تشخیص داده می شود که همین اتفاق از روشن شدن مایکروفر جلوگیری خواهد کرد.

برای عیی یابی دستگاه را از برق بکشید. سپس قاب جلویی مایکروفر را باز کرده و سوییچ را پیدا کنید. با استفاده از یک مولتی متر جریان سوئیچ را بررسی کنید و چنانچه عددی غیر از صفر مشاهده شد از نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان بخواهید قطعه را تعویض کنند.

مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان

ایراد در فیوز حرارتی

اگر مایکروفر روشن نمی شود یکی از دلایل می تواند آسیب دیدن فیوز حرارتی باشد. در برخی دستگاه ها از چند فیوز حرارتی استفاده می شود تا از ایجاد گرمای بیش از حد در دستگاه جلوگیری شود. اگر این فیوز قطع شود برای محافظت ایمنی، برق دستگاه قطع خواهد شد.

بنابراین دستگاه روشن نخواهد شد. طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان برای عیب یابی قاب دستگاه را جدا کنید و فیوز را پیدا کنید. سپس با استفاده از یک مولتی متر وصل بودن جریان را بررسی کنید. اگر جریان وجود نداشت از نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان بخواهید قطعه را تعویض کند.

نتیجه گیری و رفع مشکل روشن نشدن مایکروفر طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان

در این مطلب به بررسی مهم ترین دلایل روشن نشدن مایکروفر پرداختیم تا بتوانید مشکل را بدون معطلی رفع کنید.البته چنان چه مشکل تخصصی بود بهتر است با نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان تماس بگیرید تا با اعزام تکنسین های مجرب در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل را برطرف کند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر اسمگ در زنجان

تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر اسمگ | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر اسمگ در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر اسمگ در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.