امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر گلداستار در زنجان | خدمات مرکزی

برند گلداستار (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر گلداستار در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر گلداستار (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای گلداستار باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر گلداستار در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان

نمایندگی تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیر انواع مایکروفر از جمله مایکروفر گلداستار در شهر زنجان است. این مرکز با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و با استفاده از قطعات اورجینال و فابریک به رفع ایرادات مایکروفر شما می‌پردازد تا خاطر شما از بابت تعمیر و تعویض قطعات مایکروفر آسوده باشد.

همچنین در ادامه این مطلب به بررسی ایرادات مایکروفر گلداستار خواهیم پرداخت که خود شما در منزل می‌توانید آنها را برطرف کنید و نیازی به حضور تکنسین نخواهید داشت. اما چنانچه به هر دلیلی قادر به رفع مشکل خود نبودید بهتر است است با مرکز تعمیرات تماس گرفته و از دستکاری خودسرانه دستگاه بپرهیزید.

تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان

ایرادات مایکروفر طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان

مایکروفر از جمله لوازم خانگی پرکاربرد است که برای گرم کردن و پختن انواع غذاها به کار می‌رود. چنانچه این وسیله دچار هرگونه ایرادی شود شما دیگر قادر نخواهید بود از آن استفاده کنید. بنابراین در این مطلب به بررسی ایرادات مایکروفر طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان خواهیم پرداخت و روش‌های برطرف کردن مشکل را به شما خواهیم آموخت.

از جمله رایج‌ترین مشکلات مایکروفر‌ها می‌توان به روشن نشدن مایکروفر، خاموش شدن دستگاه،  نچرخیدن سینی گردان، جرقه زدن مایکروفر و موارد دیگر اشاره کرد که در ادامه به بررسی هر کدام از این ایرادات خواهیم پرداخت.

خاموش شدن مایکروفر گلداستار حین کار

اگر هنگام کار به طور ناگهانی مایکروفر خاموش می‌شود و این اتفاق مدام تکرار می‌شود بهتر است قبل از اقدام به روشن کردن مجدد دستگاه آن را بررسی و عیب یابی کنید. یکی از ایرادات می‌تواند مربوط به میکروسوئیچ درب دستگاه باشد. چنانچه دستگاه بسته نشدن درب را تشخیص ندهد قادر به شروع کار نخواهد بود. همچنین اگر فن موتور کار نکند، قطعه‌ای به نام ترنسفورمر دچار خرابی باشد یا سوئیچ خازن دستگاه از کار افتاده باشد ممکن است مایکروفر حین کار خاموش شود. البته بررسی این قطعات کاری تخصصی است و نیاز به حضور تکنسین مجرب نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان دارد.

نچرخیدن سینی مایکروفر گلداستار

چرخیدن غذا بر روی سینی موجب گرم شدن یکنواخت غذا خواهد شد. بنابراین اگر سینی دستگاه نچرخد غذا به طور یکنواخت گرم یا پخته نمی‌شود. برای رفع ایراد نچرخیدن سینی مایکروفر شفت زیر سینی و همچنین ریل گردان آن باید بررسی شوند. همچنین ممکن است موتور چرخاننده سینی دچار ایراد شده باشد. بنابراین لازم است از نمایندگی تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان بخواهید که تمامی موارد ذکر شده را به دقت بررسی و در صورت نیاز قطعات معیوب را تمرین یا تعویض نمایند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان

رفع جرقه زدن مایکروفر با کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان

جرقه زدن مایکروفر بسیار ترسناک است و می‌تواند شما را حسابی بترساند اما باید بدانید که مشکل خیلی جدی نیست. بنابراین بهتر است دستگاه را خاموش کنید و از برق بکشید. علت جرقه زدن می‌تواند خرابی قفسه کابین دستگاه یا پوشش رنگ مخصوص قفس باشد. همچنین اگر قطعه‌ای به نام دیود بسوزد دستگاه می‌تواند حین کار جرقه بزند.

دقت داشته باشید که استفاده از ظروف فلزی درون مایکروفر تولید جرقه کند. بنابراین چنانچه موفق به رفع مشکل نشدید بهتر است از نمایندگی تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان بخواهید که دستگاه را بررسی و عیب یابی کند.

خارج شدن دود از مایکروفر گلداستار

اگر از مایکروفر شما دود خارج می‌شود بهتر است مایکروفر را خاموش کرده و از برق بکشید. این اتفاق می‌تواند به دلیل کثیف بودن محفظه داخلی مایکروفر باشد. بنابراین بهتر است فضای درون مایکروفر خود را به طور منظم نظافت کنید. همچنین ممکن است شبکه بالای دستگاه نیاز به نظافت و تعمیر داشته باشد. همچنین می توانید از تکنسین مجرب نمایندگی تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان بخواهید دستگاه را بررسی و در صورت نیاز قطعات ایراد‌ دار را تعویض کند.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان

در این مطلب به بررسی چند مورد از مهمترین ایرادات مایکروفر گلداستار پرداختیم و روش‌های برظرف نمودن هر مشکل را با شما در میان گذاشتیم. چنانچه به هر دلیلی موفق به رفع مشکل دستگاه خود نشده‌اید بهتر است دستگاه را از برق بکشید و فوراً با نمایندگی تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان تماس بگیرید و درخواست کمک نمایید.

مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر گلداستار در زنجان

تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر گلداستار | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر گلداستار در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر گلداستار در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.