امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر ونوس در زنجان | خدمات مرکزی

برند ونوس (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر ونوس در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر ونوس (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای ونوس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر ونوس در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان

 ونوس از برندهای معتبر در ساخت مایکروفر است که دوام بالایی دارد و کیفیت قطعاتی که در آن استفاده م شود عالی است. چنان چه در اثر کار زیاد یا استفاده نادرست این بخش ها دچار خرابی شوند لازم است که برای تعمیر آن ها از طریق نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان اقدام نمایید.

تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان

 خرابی های مرسوم در مایکروفر ونوس و تعمیر آن ها

بیشتر اختلالاتی که برای انواع مایکروفرها رخ می دهند بسیار شایع هستند. در زیر به برخی از این ایرادات اشاره می کنیم:

  • ماکروفر روشن نمی شود و نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان

خرابی در برخی از اجزای دستگاه مایکروفر می تواند سبب شود تا دستگاه مایکروفر روشن نشود. در نظر داشته باشید اگر فیوزها، دیود، مگنترون، میکروسوییچ ها، بخش های مختلف درب دستگاه دچار عیب شوند این اشکال ایجاد می شود.

 برای یافتن عیوب اصلی لازم است که با نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  تماس بگیرید.

  • حرکت نکردن سینی مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان

 اگر سینی مایکروفر نچرخد غذایی که در داخل دستگاه قرار داده اید به خوبی نمی پزد یا داغ نمی شود. زیرا حرارت نمی تواند به صورت یکنواخت بر روی غذا پخش شود. این اختلال می تواند بسیار اذیت کننده باشد. باید بدانید که چندین قطعه سبب چرخیدن صفحه گردان می شوند. اگر هر یک از این بخش ها دچار نقص شوند سبب می شوند تا سینی مایکروفر به درستی نچرخد.

 برای مثال اگر قطعاتی مانند ریل های زیر سینی، شفت مایکروفر، غلتک های پایین سینی، کوپلینگ یا موتور گردان خراب شوند این ایراد برای دستگاه مایکروفر ونوس پیش می آید. لازم است برای حل این عیب با نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان تماس بگیرید.

  • گرم نشدن غذا توسط دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان

اگر مایکروفر غذا را گرم نمی کند باید علت این ایراد را در قطعه های مختلفی مانند مگنترون و برد یافت. در صورتی که این قطعه ها خراب شده باشند لازم است که تعمیر یا تعویض شوند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان

  • تولید صداهای ناهنجار از دستگاه

 اگر مایکروفر ونوس دچار صداهای زیاد و غیر عادی شده است بایستی با نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان تماس بگیرید. لازم است بدانید که اشکال در قطعه های مختلفی مانند کوپلینگ، ریل ها، غلتک ها، موتور گردان و غیره می تواند این مشکل را ایجاد نماید.

  • خاموش شدن مایکروفر به صورت ناگهانی در زمان کار کردن

 این مشکل برای مایکروفر بسیار رایج است. ممکن است زمانی که مایکروفر خود را روشن کرده اید بعد از چند دقیقه یا چند ثانیه مشاهده نمایید که دستگاه ناگهان خاموش می شود.

 این مساله لازم است که توسط متخصص نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان بررسی شود. باید بدانید که خاموش شدن ناگهانی مایکروفر ونوس می تواند به سبب پاره ای از دلایل رخ دهد. برای مثال اگر برد الکترونیکی در مایکروفر خراب باشد این مشکل به وجود می آید. همچنین اگر فیوز داخلی یا ترموستات دچار اختلال شوند این موضوع پیش می آید. لازم است که میکروسوییچ ها نیز در صورت رخداد این اشکال چک شوند؛ در برخی از موارد خرابی در این بخش می تواند سبب خاموشی دستگاه شود.

  • باز نشدن درب مایکروفر

 اگر قفل، اهرم، چفت و قلاب ها خراب باشند سبب می شوند تا درب مایکروفر باز نشود. همچنین اختلال در فنر درب، شکستگی اهرم یا دکمه درب دستگاه نیز می تواند این مساله را ایجاد نماید.

نتیجه گیری

 در این مقاله در مورد برخی از عیوب در مایکروفر ونوس صحبت کردیم. شما می توانید برای رفع تخصصی هر گونه ایراد با نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز مشکل مایکروفر شما را در سریع ترین زمان حل نمایند.

مرکز نمایندگی تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان

 

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر ونوس در زنجان

تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر ونوس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر ونوس در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر ونوس در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.