امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر هیتاچی در زنجان | خدمات مرکزی

برند هیتاچی (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر هیتاچی در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر هیتاچی (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای هیتاچی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر هیتاچی در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

 نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان

 هیتاچی از جمله برندهای معروف و معتبر در میان برخی از کاربران مایکروفر است. این دستگاه معمولا می تواند بدون نقص تا سال ها کار کند. از آن جا که دستگاه مایکروفر از بسیاری از قطعه ها تشکیل شده است لازم است که در صورت بروز هر گونه ایراد به نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان رجوع نمایید.

مرکز تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان

 مشکلات متداول در مایکروفر هیتاچی و تعمیرات آن ها

 مایکروفر هیتاچی می تواند به سبب علل رایجی خراب شود. در زیر به بعضی از اختلالات مرسوم در این مدل از مایکروفر اشاره می نماییم:

  • شنیده شدن صداهای زیاد از دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان

اگر صداهای غیر معمول از دستگاه مایکروفر به گوش می رسد باید علت را در موارد متعددی جست و جو کرد. برای مثال ممکن است ریل زیر سینی دچار کثیفی و جرم شده باشد. بنابراین لازم است که آن را به خوبی تمیز نمایید تا این مشکل برطرف شود. اگر فن دستگاه مایکروفر به درستی کار نمی کند لازم است که تعمیر یا تعویض شود.

در بسیاری از موارد فن خراب می تواند سبب ایجاد صداهای نامعمول از دستگاه شود. همچنین این امکان وجود دارد که سینی و ریل و شفت به درستی در جای خود قرار نگرفته باشند. در موارد بعدی باید بدانید که نباید بر روی سینی مایکروفر سینی سنگین وزن بگذارید. وزن زیاد سبب می شود تا صداهای ناهنجار از مایکروفر شنیده شود.

 در هر صورت لازم است که برای رفع ایراد با نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان بگیرید.

  • کار نکردن لامپ مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان

 در بسیاری از موارد لامپ مایکروفر دچار ایراد می شود. اگر متوجه شده اید که لامپ دستگاه کم نور شده و یا کاملا خاموش است باید به رفع این مساله بپردازید. نقش لامپ مایکروفر ایجاد روشنایی داخل دستگاه است. با استفاده از این قطعه می توانید متوجه شوید که آیا غذای شما داغ شده است یا خیر. چنان چه لامپ اصلا کار نمی کند و خاموش است به احتمال زیاد سوخته است. چنان چه لامپ چشمک می زند یا کم نور شاید با انجام برخی از تنظیمات بتوانید این ایراد را رفع نمایید.

مراکز نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان

  • خاموش شدن ناگهانی دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان

اگر دستگاه مایکروفر شما در صورت روشن بودن به طور ناگهانی خاموش می شود لازم است که هر چه سریع تر برای رفع این ایراد از طریق نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان اقدام نمایید.

 باید بدانید که دلیل ایجاد کننده این مشکل می تواند مربوط به قفل درب باشد که بایستی توسط متخصص تعمیر شود.

 اگر فن موتور خراب باشد و یا قطعات دیگری مانند تاچ پد یا ترانسفورمر دچار ایراد شده باشند سبب خاموش شدن ناگهانی دستگاه می شوند. همچنین برخی از بخش های مایکروفر ممکن است قدیمی و کهنه شده باشند. اگر خازن یا سوییچ ها در اثر کار زیاد فرسوده شده اند باید عوض شوند. زیرا این قطعات فرسوده می توانند سبب شوند تا دستگاه خاموش شود.

  • روشن نشدن مایکروفر

 اگر مایکروفر هیتاچی روشن نمی شود باید این نقص را در دو شاخه، پریز برق، سه راهی و یا قفل کودک بررسی نمایید.

 لازم است که برای برطرف ساختن این مشکل به نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان رجوع نمایید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان

 نتیجه گیری

 در این مقاله در مورد دستگاه مایکروفر هیتاچی و برخی از اختلالاتی که ممکن است برای این دستگاه پیش بیاید صحبت کردیم. لازم است بدانید که در صورت بروز هر گونه عیب لازم است که هر چه سریع تر با نمایندگی تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان

 تماس بگیرید تا تیم متخصص برای برطرف کردن اساسی مشکل به مکان مورد نظر شما اعزام شوند و ایرادات را رصد نمایند.

 

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر هیتاچی در زنجان

تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر هیتاچی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر هیتاچی در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر هیتاچی در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.