امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر مجیک شف در زنجان | خدمات مرکزی

برند مجیک شف (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر مجیک شف در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر مجیک شف (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای مجیک شف باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک شف در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان

در این مطلب قصد داریم مشکلات رایج مایکروفر‌ها را بررسی کنیم. امروز مایکروفر‌ها جزو مهمترین وسایل آشپزخانه به حساب می‌آیند و مزایای فراوانی برای گرم کردن غذاها و پخت و پز دارند. مراقبت صحیح و اصولی از مایکروفر می‌تواند عمر مفید این دستگاه را زیاد کند اما حتی علیرغم مراقبت‌های فراوان مایکروفر می‌تواند دچار ایراداتی شود که شما را با دردسر روبرو می‌سازد.

بنابراین در این مطلب قصد داریم تجربیات نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان را در اختیار شما بگذاریم تا بتوانید مشکلات خود را بدون نیاز به حضور تکنیسین برطرف کنید.

تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان

بررسی ایرادات مایکروفر طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان

اگر مایکروفر شما روشن نمی‌شود یا در حین کار خاموش می‌شود و یا سینی گردان آن نمی‌چرخد به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً ادامه این مطلب را دنبال کنید تا بتوانید مشکل دستگاه خود را برطرف کنید.

مایکروفر مجیک شف روشن نمی‌شود.

دلایل مختلفی می‌تواند مانع روشن شدن مایکروفر شود. از جمله این دلایل می‌توان به اشکال در پریز برق، اشکال در سیم و دوشاخه دستگاه، فعال بودن قفل کودک، خرابی تاچ پد و یا ایراد در اتصالات داخلی مایکروفر اشاره کرد.

برای عیب یابی پریز برق را بررسی کنید و از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل کنید. همچنین بهتر است مایکروفر را به سه شاخه متصل نکنید و آن را مستقیما به دوشاخه برق متصل نمایید. از تکنسین مجرب نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان بخواهید تاچ پد و کلید پاور را بررسی کند و چنانچه این قطعات ایراد دارد آنها را تعویض کند. همچنین اتصالات داخلی دستگاه باید بررسی و در صورت نیاز ایرادات آن رفع شود.

خاموش شدن مایکروفر مجیک شف حین کار

از جمله دلایلی که می‌تواند موجب خاموش شدن مایکروفر حین کار کردن شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایراد در خازن‌های برد دستگاه یا سوئیچ‌ها
 • ایراد در فن موتور دستگاه
 • ایراد در تاچ پد مایکروفر
 • خرابی قفل درب مایکروفر
 • اتصالی در مدار دستگاه

بررسی تمامی این موارد تخصصی است و نیاز به حضور تکنسین مجرب نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان دارد. چنانچه تکنسین تشخیص دهد هر کدام از قطعات خراب هستند آن را با قطعات سالم و اورجینال تعویض می‌کند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان

گرم نشدن غذا در مایکروفر مجیک شف

یکی از مشکلات رایج اغلب مایکروفر‌ها گرم کردن غذاست. از دلایل این امر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرابی لامپ مایکروفر
 • خرابی دیود مایکروفر
 • ایراد در سوئیچ درب
 • ایراد در مگنترون
 • ایراد در ترانس‌های ولتاژ و خازن یا اتصالات داخلی دستگاه
 • ایراد در برد اصلی مایکروفر

چنانچه مشکل از لامپ، برد، دیود و خازن باشد برای رفع آن باید از تکنسین مجرب نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان کمک بخواهید. همچنین ممکن است کثیف بودن مایکروفر مانع از چرخیدن سینی گردان شود و این امر از گرم شدن غذا جلوگیری کند. بنابراین بهتر است مایکروفر خود را به طور منظم نظافت کنیم.

جرقه زدن مایکروفر مجیک شف در حین کار

جرقه زدن مایکروفر روز می‌تواند یکی دیگر از ایرادات رایج این دستگاه باشد. دلیل جرقه زدن را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • استفاده از ظروف فلزی استیل یا ظروف لب پر و شکسته
 • اتصال مدار داخلی مایکروفر
 • ایراد در قطعات داخلی مایکروفر

برای بررسی دستگاه را خاموش کرده و از برق جدا کنید. سپس داخل دستگاه را مشاهده کنید. چنانچه داخل کابین دستگاه کثیف است آن را تمیز کنید. ظروف فلزی را به هیچ عنوان درون دستگاه قرار ندهید و برای گرم کردن غذا از ظروف مخصوص مایکروفر استفاده کنید. مدار داخلی مایکروفر و قطعات داخلی آن موضوع تخصصی هستند که حتما باید توسط تکنسین نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان بررسی شود. بنابراین از دستکاری خودسرانه جدا بپرهیزید.

مراکز نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان

نتیجه‌گیری و رفع مشکل طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان

در این مطلب به بررسی مشکلات مایکروفر پرداختیم تا شما بتوانید خودتان در منزل این مشکلات رفع کنید. اما چنانچه مشکل تخصصی بود بهتر است فوراً با نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  تماس بگیرید و درخواست کمک نمایید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر مجیک شف در زنجان

تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر مجیک شف | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر مجیک شف در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر مجیک شف در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.