امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر لیبرتون در زنجان | خدمات مرکزی

برند لیبرتون (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر لیبرتون در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر لیبرتون (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای لیبرتون باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر لیبرتون در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان

مایکروفر از وسایل مهم آشپزخانه است که خراب شدن آن می‌تواند دردسر‌های زیادی را برای ما ایجاد کند. برخی از این مشکلات ممکن است  قابل برطرف شدن باشند اما برخی دیگر را نمی‌توان به آسانی رفع کرد. بنابراین اگر مایکروفر شما دچار مشکل شده و نمی‌دانید ایراد آن چیست و چگونه آن را برطرف کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً با نمایندگی تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان تماس بگیرید و درخواست کمک نماید تا از گسترش خسارت و آسیب جلوگیری شود. در ادامه به بررسی ایرادات مایکروفر لیبرتون خواهیم پرداخت تا بتوانید خودتان مشکل را برطرف کنید.

خدمات تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان

ایرادات مایکروفر طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان

ایرادات مایکروفر به دو شکل بروز می‌کند؛ یا مایکروفر به طور کلی کار نمی‌کند و یا عملکرد ظاهری صحیح دارد اما به درستی پاسخگوی دستورات شما نمی‌باشد. در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی چند مورد از مهمترین ایرادات مایکروفر طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان  بپردازیم.

مایکروفر لیبرتون غذا را گرم نمی‌کند.

گرم نشدن غذا در مایکروفر یکی از رایج‌ترین مشکلات مایکروفر می‌باشد. برای عیب یابی لازم است موارد زیر را بررسی کنید:

  • دیود مایکروفر
  • سوئیچ درب مایکروفر
  • مگنترون
  • ترانس‌های ولتاژ، خازن و سیم‌ها

همچنین اگر حجم غذای درون مایکروفر زیاد باشد یا غذا بیش از حد چرب باشد ممکن است غذا به درستی گرم نشود. چنانچه پس از بررسی این موارد مشکل رفع نشد بهتر است از نمایندگی تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان کمک بخواهید.

جرقه زدن مایکروفر لیبرتون

جرقه زدن یکی دیگر از رایج‌ترین مشکلات مایکروفر می‌باشد. علت بروز این مشکل می‌تواند اتصال داخلی مایکروفر استفاده از ظروف فلزی، لب پر بودن ظروف، کثیف بودن قطعات داخلی مایکروفر یا آسیب دیدگی مایکروفر باشد. برای عیب یابی یک لیوان آب در مایکروفر قرار داد و دستگاه را روشن کنید. اگر جرقه مشاهده شد احتمالاً دستگاه اتصال داخلی دارد که لازم است فوراً با نمایندگی تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان تماس بگیرید. از قرار دادن ظروف از جنس فلز و استیل در مایکروفر خودداری کنید. همچنین ظروف لب پریده نباید داخل مایکروفر قرار بگیرد. دلیل بعدی می‌تواند کثیفی و جرم گرفتن قطعات داخلی مایکروفر باشد. بنابراین لازم است مایکروفر در فواصل زمانی منظم نظافت کنید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان

نچرخیدن سینی مایکروفر لیبرتون

اگر سینی مایکروفر نمی‌چرخد ممکن است دلیل آن کثیف بودن فضای دستگاه سینی و ریل زیر سینی باشد. همچنین ممکن است شفت مایکروفر خراب شده باشد. برای رفع مشکل داخل مایکروفر سینی ریل و چرخ زیر سینی باید کاملاً نظافت شوند. در صورت عدم چرخش سینی شفت مایکروفر باید توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان انجام تعویض گردد.

روشن نشدن مایکروفر لیبرتون

اگر مایکروفر روشن نمی‌شود دلیل آن می‌تواند اشکال در پریز برق، دوشاخه، سه راهی و یا فعال شدن قفل کودک باشد. برای رفع مشکل پریز برق را چک کنید و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید. همچنین دو شاخه و سه راهی باید کاملاً سالم باشند. البته بهتر است برای اتصال مایکروفر به پریز برق از سه راهی استفاده نشود و دستگاه را مستقیم به برق وصل کنید. فعال بودن قفل کودک نیز باید چک شود. زیرا چنانچه قفل کودک فعال باشد مایکروفر روشن نخواهد شد. اگر مشکل رفع نشد بهتر است سریعا با نمایندگی تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان تماس بگیرید.

مراکز تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان

نتیجه‌گیری برای رفع مشکل طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان

در این مطلب به بررسی ایرادات مایکروفر لیبرتون پرداختیم و روش‌های برظرف کردن مشکلات مایکروفر این برند را با شما در میان گذاشتیم. چنانچه به هر دلیلی مشکل شما پس از مطالعه این راهنما برطرف نشد می‌توانید با نمایندگی تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان تماس گرفته و درخواست کمک نمایید تا تکنسین‌های مجرب ما به سرعت به محل شما اعزام شوند و مشکل را در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع نمایند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر لیبرتون در زنجان

تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر لیبرتون | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر لیبرتون در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر لیبرتون در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.