امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر لتوپلاس در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر لتوپلاس در زنجان | خدمات مرکزی

برند لتوپلاس (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر لتوپلاس در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر لتوپلاس (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای لتوپلاس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر لتوپلاس در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر لتوپلاس در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر لتوپلاس در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر لتوپلاس در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر لتو پلاس در زنجان

مایکروفر که از وسایلی است که پخت و پز و گرم کردن غذا‌ها را به صورت سریع انجام می‌دهد. بنابراین خراب شدن این وسیله می‌تواند دردسرهایی را برای شما به وجود بیاورد. یکی از مواردی که ممکن است حین کارکردن با مایکروفر با آن روبه‌رو شوید دود کردن و احساس بوی سوختگی از درون دستگاه است. این ممکن است در اثر استفاده نادرست اتفاق بیافتد اما جای نگرانی نیست زیرا در ادامه این مطلب نمایندگی تعمیر مایکروفر لتو پلاس در زنجان قصد دارد تجربیات خود را در این زمینه در اختیار شما بگذارد تا بتوانید مشکل خود را به سرعت حل کنید.

مرکز تعمیر مایکروفر لتو پلاس در زنجان

دلایل دود کردن مایکروفر طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر لتو پلاس در زنجان

دود کردن مایکروفر می‌تواند نتیجه یک ایراد جزئی در درون دستگاه باشد. بنابراین بهتر است طبق راهنمایی که در ادامه این مطلب در اختیار شما قرار داده می‌شود دستگاه خود را بررسی و ارزیابی کنید. اما در صورتی که نتوانستید مشکل را رفع کنید بهتر است دستگاه را از برق بکشید و در اسرع وقت با نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان تماس بگیرید.

نظافت نامناسب مایکروفر لتو پلاس

برای جلوگیری از ایجاد دود درون مایکروفر بهتر است غذاهای چرب و روغنی را بدون محافظ و درپوش درون مایکروفر قرار ندهید. همچنین اگر متوجه شدید که غذا روی دیواره داخل مایکروفر پاشیده شده بهتر است سریعا آن را با یک پارچه نرم و مخلوط آب و صابون تمیز کنید. زیرا باقی ماندن مواد غذایی در درون دستگاه می‌تواند دلیل دود کردن و ایجاد بوی سوختگی درون مایکروفر باشد. در صورت عدم رفع بوی سوختگی از نمایندگی تعمیر مایکروفر لتو پلاس در زنجان کمک بخواهید.

خدمات نمایندگی تعمیر مایکروفر لتو پلاس در زنجان

قرار دادن ظروف فلزی درون مایکروفر لتو پلاس

قرار دادن ظروف فلزی در مایکروفر باعث جرقه زدن و دود کردن در مایکروفر می‌شود. بنابر این بهتر است از قرار دادن ظروف فلزی در مایکروفر خودداری کنید. زیرا این کار می‌تواند به دستگاه شما آسیب جدی رسانده و آتش سوزی ایجاد کند. به خاطر داشته باشید بهترین راه برای گرم کردن غذا درون مایکروفر استفاده از ظروف مخصوص مایکروفر است. زیرا حتی باریک‌ترین تراشکاری فلز درون ظروف نیز می‌تواند موجب ایجاد جرقه و دود در مایکروفر شود. در صورت عدم رفع مشکل با نمایندگی تعمیر مایکروفر لتو پلاس در زنجان تماس بگیرید.

پختن بیش از حد غذا در مایکروفر لتو پلاس

مایکروفر بسیار سریعتر از اجاق گاز معمولی غذا را می‌پزد بنابراین لازم است هنگام گرم کردن و پختن غذا درون مایکروفر مواظب باشید تا غذا بیش از حد پخته نشود. زیرا پخته شدن و سوختن غذا درون دستگاه می‌تواند موجب ایجاد دود و بوی سوختگی ‌شود. بهتر است پیش از استفاده از مایکروفر دفترچه راهنمای دستگاه را به دقت مطالعه کنید. چنانچه ایجاد دود و بوی سوختگی درون دستگاه متوقف نشد بهتر است از نمایندگی تعمیر مایکروفر لتو پلاس در زنجان کمک بخواهید.

اتصالی سیم‌ها در درون مایکروفر لتو پلاس

اگر دستگاه شما بوی سیم سوخته می‌دهد و دود از منافذ آن خارج می‌شود ممکن است سیم کشی دستگاه دچار اتصالی و سوختگی شده باشد. در این صورت باید دستگاه را بلافاصله خاموش کنید و از برق بکشید و سپس در اسرع وقت با نمایندگی تعمیر مایکروفر لتو پلاس در زنجان تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کنند. چنانچه بوی سوختگی با به صدا افتادن مایکروفر همراه باشد می‌تواند ناشی از سوختگی سیم پیچ‌های ترانس باشد و اگر در این حالت استفاده از مایکروفر را متوقف نکنید ممکن است مایکروفر آتش بگیرد و بسوزد.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر لتو پلاس در زنجان

در این مطلب به بررسی دلایل ایجاد دود و بوی سوختگی درون مایکروفر پرداختیم و روش‌های برطرف کردن مشکل را با شما در میان گذاشتیم. اما چنانچه به هر دلیل قادر به رفع مشکل دستگاه خود نبودید بهتر است دستگاه را از برق جدا کنید و در اسرع وقت با نمایندگی تعمیر مایکروفر لتو پلاس در زنجان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر لتو پلاس در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر لتوپلاس در زنجان

تعمیر مایکروفر لتوپلاس در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر لتوپلاس در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر لتوپلاس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر لتوپلاس در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر لتوپلاس در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.