مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان

نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان | خدمات مرکزی

برند زیمنس (siemens) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان (siemens)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی های زیمنس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی زیمنس برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

(تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس در زنجان
تعمیرات لباسشویی زیمنس در زنجان

15 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان:

1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5 – تمیز نشستن لباس ها

6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 – باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12 – آبریزش آب از زیر ماشین لباسشویی

13 – عدم ورود آب به لباسشویی

14 – گرم نشدن آب به مقدار لازم

15 – پاره شدن تسمه موتور

چرا زنجان سرویس را برای تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی لباسشویی زیمنس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات لباسشویی زیمنس در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر لباسشویی در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات لباسشویی زیمنس در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان

لباسشویی های زیمنس دارای کیفیت بسیار قابل قبولی در بازار خرید و فروش ماشین لباسشویی می باشد که ممکن است گاهی دچار خرابی در قطعات استفاده شده در ساخت خود شود که البته با کمترین هزینه برای تعویض و یا تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان مثل روز قبل برای شما کار می کند.

جهت دریافت خدمات از زنجان سرویس برای تعویض قطعات و یا تعمیر لباسشویی در زنجان با شماره های ۰۲۴-۳۳۳۶۴۵۰۷و  ۰۲۴-۳۳۳۶۴۵۰۷ تماس بگیرید. زنجان سرویس با ارئه بهترین و با کیفیت ترین خدمات در طی سالیان دراز تضمینی بر خدمت رسانی درست متخصصین حرفه ای خود می باشد. اگر وسایل و لوازم خانگی خود را برای تعمیر و یا تعویض قطعات به دست اناسن های غیر حرفه ای بسپارید علاوه بر هدر رفتن پول زمان خود را تلف میکنید و ممکن است دستگاهتان نیز خراب تر بشود و دگیر هرگز قادر به انجام خدمات برای شما نباشد لذا پیش از تعمیر حتما تحقیق درست از مراکز و نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان به عمل بیاورید.

تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان

چرا ماشین لباسشویی زیمنس شما دچار مشکل می شود؟

هر دستگاهی پس از یک دوره مصرف می تواند دچار سوختگی ، خرابی قطعات و کند شدن شود که بسیار طبیعی است اما از همه اینها میهم تر این است که دستگاه خود را به دست چه کسانی و یا بهتر بگوییم چه مجموعه می سپارید. مجموعه زنجان سرویس با سالها تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان مکانی معتبر در اذهان مشتریان عزیز می باشد و از جمله مزایای تماس با این مجموعه تعمیر لباسشویی در محل زندگی شما می باشد لذا شما در هر مکان و زمانی با متخصصین ما تماس بگیرید با کیفیت ترین خدمات ما را دریافت می کنید.

از جمله مشکلاتی که برای دستگاه شما ممکن است پیش آید و شما مجبور به مراجعه نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان بشوید خراب شدن در قسمت برد الکترونیکی که قلب تپنده تمامی لوازم الکترونیکی است می باشد و موارد دیگر می تواند شامل: روشن نشدن ماشین لباسشویی، روشن شدن ماشین لباسشویی ولی کار نکردن آن، نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی شما، عدم آب گیری درست ماشین لباسشویی شما، ماشین لباسشویی به شدت بلرزد و جابه جا شود، صدای ماشین لباسشویی خیلی زیاد شده باشد، ماشین لباسشویی تخلیه نکند و دیگ آن پر از اب شده باشد ویا دچار نشتی شده باشد، بسته نشدن درب ماشین لباسشویی و یا کد خطا و ارورهایی که در پنل ماشین لباسشویی نمایش داده می شود.

مراحل تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان در محل به چه صورت می باشد؟

 1. در قسمت زیر مراحل تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان را به ترتیب اولویت بیان کرده ایم:
 2. ابتدا دستگاه را عیب یابی می کنیم
 3. در قدم بعدی علت اینکه مشکل به وجود آمده است را کشف می کنیم
 4. تمامی هزینه های سرویس و یا تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان را محاسبه می کنیم
 5. تمامی هزینه ها به صورت دقیق به مشتری اعلام شده و توافق می گردد
 6. قطعات مورد نیاز که اورجینال می باشند تامین می شوند
 7. تمامی قطعات جدید با قطعات معیوب و مخروب قدیمی جایگزین می شوند
 8. دوباره دستگاه شما تست و چک می شوند
 9. فاکتور خدمات ارائه شده و قطعات به کار برده شده به مشتری ارائه می شود
 10. دستگاه مثل روز اول به مشتری تحویل می گردد
 11. و در نهایت ضمانتی برای تحویل دستگاه تحویل داده می شود

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان

چگونه لباسشویی خود را عیب یابی و در موعد درست به نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان مراجعه کنیم؟

عیب یابی لباسشویی خیلی پروسه زمان بری نیست اما باید توسط متخصصین در نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان انجام شود تا به درستی و اطمینان کامل تعمیر انجام شود.

مشکلاتی که نشان دهنده خرابی قطعات است

هر یک از علامت های زیر می تواند یکی از علل خراب بودن یک قطعه مهم در داخل ماشین لباسشویی شما باشد و دستگاه شما  نیاز به نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان پیدا کند:

 • صدای زیاد در حالت خشک کن
 • لرزش و تکان های ماشین لباسشویی
 • ماندن آب و تخلیه نشدن آب
 • قفل شدن درب ماشین لباسشویی
 • بوی بد لباس ها بد از شستشو
 • کار نکردن ماشین لباسشویی و تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان
 • خاموش شدن لباسشویی

تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان را به متخصصش بسپارید

از جمله رایج ترین خدماتی که در حوزه تعمیرات لوازم خانگی وجود دارد تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان است لذا مراقب باشید متخصصی را که برای اینکار انتخاب می کنید حتما کار بلد باشد و از تازه های تعمیرات در تکنولوژی روز دنیا با خبر باشد.

چرا که اگر تکنسین مورد نظر شما به اندازه کافی کار بلد نباشد ممکن است خدمات اشتباهی را به شما ارائه دهد و یا اینکه قطعه اشتباهی را تعمیر کند و همین موضوع هم از نظر مالی به شما ضربه بزند و هم برای شما وقت گیر باشد و در نهایت اعصابتان را به هم بریزد لذا برای جلوگیری از تمامی این موارد با مشاورین ما در نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان ارتباط بگیرید تا بهترین خدمات با خبره ترین متخصصین را جهت تعمیر در اختیار شما قرار دهیم.

نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در زنجان چقدر است؟

تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان هزینه های متفاوتی را دربر دارد از این نظر که هر قطعه قیمت مخصوص به خودش را دارد و هزینه تعمیر هر بخش از ماشین لباسشویی زمان خاصی می برد و توانایی های خاصی را می طلبد و همچنین سختی و آسانی مخصوص به خودش را دارد لذا نمی توان یک نسخه برای تمام تعرفه های تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان پیچید. لذا جهت اطلاع از هر گونه خدمات و دریافت مشاوره از متخصصین ما در زنجان سرویس با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

هیچ گاه از ایرادات کوچک ماشین لباسشویی زیمنس ساده نگذرید

در طول روز همکاران ما در بخش مشاوره گزارش های مختلفی از به تعویق انداختن تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان به ما می دهند بهتر است بدانید که هر بار سهل انگارانه نسبت به این موضوع برخورد کنید ممکن است علاوه بر اینکه خرابی قطعه ای که معیوب گشته بیشتر می شود ممکن است عامل خراب شدن مابقی قطعات لباسشویی شما بشود و شما مجبور شوید بابت اینکه ماشین لباسشویی جدید خریداری نکنید، هزینه بسیار هنگفتی برای تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان و تعویض قطعات مختلف بکنید پس پیشنهاد ما به شما چیست؟ افرین! به موقع لوازم خانگی خود را برای تعمیر به نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان بسپارید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی لباسشویی زیمنس در زنجان

تعمیر لباسشویی زیمنس در زنجان | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map