امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال وست پوینت

نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان | خدمات مرکزی

برند وست پوینت (WESTPOINT) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال و ساید بای ساید نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت تعمیرات را نموده است.

نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیر یخچال وست پوینت در زنجان (WESTPOINT)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال و ساید بای ساید های وست پوینت باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال وست پوینت در زنجان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

10دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال وست پوینت در زنجان :

1-دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیر یخچال وست پوینت در زنجان

2-تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3-سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4-اعزام تعمیرکار یخچال در کمتر از نیم ساعت برای اولین بار در زنجان

5-تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

6-ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه

7-استفاده از گازهای برودتی درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8-سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

9-تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود.)

10- ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار و ارائه خدمات در هر نقطه از زنجان

(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 40000 تومان می باشد)

نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان
نمایندگی تعمیرات یخچال وست پوینت در زنجان

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال وست پوینت در زنجان :

– یخچال از کار افتاده و خنک نمی کند

– یخ زدن کندانسور

– روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

– روشن نشدن یخچال و یا صفحه نمایش

– تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب یخچال

– تعمیر و تعویض انواع سنسور – ترمو فیوز در فریزر ساید بای ساید

– تعویض و نصب تایمر به همراه ترمو دیسک

– پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

– عدم کارکرد فن

ضمانت و گارانتی تعمیرات یخچال وست پوینت در زنجان

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات یخچال وست پوینت در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.همینطور گازهای برودتی مورد استفاده در این مرکز، از گازهای درجه یک بازار می باشند که در سرمادهی دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان

نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان برای تمام خرابی های یخچال شما بهترین تعمیرات را ارائه می دهد. امروزه در هر خانه ای حداقل یک یخچال وجود دارد که با خرابی آن استرس می گیریم. برای رفع این نقص می توانید از نیروهای نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان کمک بگیرید و یا با کمک این مقاله به تعمیر یخچال وست پوینت در زنجان بپردازید.

تعمیرات یخچال وست پوینت در زنجان

چرا یخچال وست پوینت من یکسره کار می کند؟

عوامل زیادی وجود دارد که می تواند باعث کار یکسره یخچال شود. تیم پشتیبانی نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان علت این نقص را به موارد زیر ربط می دهند و راه حل تعمیر یخچال وست پوینت در زنجان در زیر ذکر کرده اند:

 • اگر در یک منطقه مرطوب زندگی می کنید و یخچال را تازه پر کرده اید، یا اگر اخیرا دما را تغییر داده اید، ممکن است کمی طول بکشد تا کاملا خنک شود. این دوره خنک کننده می تواند 24 ساعت یا بیشتر باشد.

 • در صورت تجمع بیش از حد یخ، فریزر را یخ زده و قفسه کندانسور را تمیز کنید: اگر زباله های زیادی روی گریل کندانسور انباشته شده باشد، گریل کندانسور نمی تواند کار خود را برای دفع گرما به طور موثر انجام دهد و یخچال باید دائماً خنک شود. اگر یخ ساز معیوب باشد، اواپراتور یخ می زند و یخچال برای سرد ماندن باید انرژی بیشتری مصرف کند. تعویض این قطعات در نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان قابل اجراست.

 • مهر و موم درب را بررسی کنید: درب یخچال دارای درزگیر است که از خروج هوای سرد جلوگیری می کند. اگر مهر و موم معیوب باشد، یخچال باید دائماً خنک شود. برای تعویض یا تعمیر این قطعه می توانید از ما درخواست کمک نمایید.

 • گریل کندانسور را با جاروبرقی یا برس تمیز کنید: این جزء به دفع گرما کمک می کند و اگر بیش از حد کثیف باشد، یخچال برای خنک ماندن باید انرژی بیشتری مصرف کند. به یاد داشته باشید که قبل از شروع تمیز کردن دستگاه باید دستگاه را خاموش کنید. توصیه می شود سالی یک بار گریل عقب و دو بار در سال گریل پایینی را تمیز کنید.

  ولتاژ پریز را تست کنید: از یک مولتی متر یا مولتی متر برای بررسی ولتاژ خروجی که یخچال به آن وصل است استفاده کنید. اگر ولتاژ پایینتر از حد معمول باشد باعث کار یکسره یخچال می شود تا انرژی کافی جذب ماید.

خدمات تعمیر یخچال وست پوینت در زنجان

مراجعه به مرکز نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان برای زمانی که یخچال وست پوینت خنک نمی شود

اگر یخچال شما به اندازه کافی خنک نمیشود، این می تواند به دلیل برخی شرایط استفاده باشد که به معنی خرابی یا ناراحتی محصول نیست. هنگام مراجعه به تیم نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان به شما توصیه میکنند که ابتدا به بررسی موارد زیر بپردازید تا علت اصلی نقص را بدانید:

 1. دریچه های هوا مسدود شده است

اگر مواد غذایی را نزدیک دریچه های هوا قرار دهید، ممکن است آنها را مسدود کرده باشید و بنابراین هوای سرد وارد محفظه یخچال نمی شود. پس مطمئن شوید که غذا دریچه های هوا را مسدود نمی کند

 1. تنظیم دما

اگر دمای خیلی بالا را انتخاب کرده اید، ممکن است یخچال به اندازه کافی خنک نشود، به خصوص در محیط های گرم.با استفاده از کنترل پنل دمای یخچال را کمی کاهش دهید برای اینکه یک تنظیم دمای جدید در یخچال شما موثر واقع شود، لازم است بین 12 تا 24 ساعت صبر کنید تا دستگاه این دماهای جدیدی را که تنظیم کرده اید تنظیم کند.

 1. محل دستگاه

از قرار دادن یخچال در زیر نور مستقیم خورشید یا نزدیک به منابع حرارتی مانند وسایل گرمایشی، اجاق گاز، اجاق گاز و غیره خودداری کنید.

اگر دستگاه به خوبی تهویه نشود، به خصوص در تابستان، ممکن است به خوبی خنک نشود. بررسی کنید که برای تهویه خوب، فاصله کافی از یخچال تا دیوار (یا سایر موارد) وجود داشته باشد.

اگر تمام موارد ذکر شده راه حلی ارائه نمی دهد، لازم است تجهیزات توسط تکنسین های نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان مورد بررسی قرار گیرد.

 

توصیه ی تیم نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان برای زمانی که فریزر وست پوینت کار نمی کند

متاسفانه خرابی فریزر یک چیز نسبتاً رایج است. علاوه بر این، اگر خرابی یخچال به سرعت تشخیص داده شود، این واقعیت که فریزر خراب شده است فقط در طول زمان می تواند باشد و عواقب چنین خرابی می تواند بسیار ناخوشایند باشد. برای رفع این مشکل کارکنان نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان به بررسی موارد زیر توصیه می کنند:

مرکز تعمیر یخچال وست پوینت در زنجان

 • بررسی کنید که آیا ترموستات روی حالت یخ زدایی تنظیم شده است یا خیر.

در حالت بهینه، سنسور ترموستات باید روی دو یا سه (18-19 درجه) باشد. اگر کمتر باشد، این می تواند منجر به برف و یخ بیش از حد در فریزر شود. در نتیجه درب به خوبی روی بدنه قرار نمی گیرد، هوای گرم وارد محفظه فریزر می شود و آب ذوب شده روی زمین جاری می شود.

 • سعی کنید خرابی قطعات واحد را تشخیص دهید.

موتور فریزر برای چند ثانیه روشن می شود و سپس از کار می افتد. به احتمال زیاد کمپرسور خراب مقصر این رفتار موتور است. اغلب این به دلیل سایش قطعات ناشی از افزایش بار روی موتور اتفاق می افتد. جلوگیری از چنین خرابی باعث عملکرد بهینه ترموستات است. لازم است اطمینان حاصل شود که حتی در هوای گرم ترموستات در مقادیر خیلی کم کار نمی کند. اگر به تنهایی از پس این کار بر نمی آیید می توانید از نیروهای نمایندگی تعمیر یخچال در زنجان برای تعمیر  درخواست دهید.

 • خرابی سنسور دما

موتور روشن می شود، اما پس از وقفه های بسیار طولانی. در برخی از مدل ها، این به دلیل خرابی سنسور هوا رخ می دهد. برای جایگزینی آن، بهتر است بلافاصله با متخصص های نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان تماس بگیرید، زیرا در اینجا لازم است دیواره پشتی یخچال را کاملاً جدا کنید.

 • فریزر پایینی خنک نمی شود، همراه با زنگ زدگی روی بدنه.

یک وضعیت معمولی برای واحدهای تبرید با سیستم قطره ای. در اینجا، در حالت عادی، میعاناتی که در حین یخ زدایی روی اواپراتور جمع می شود، به سوراخ تخلیه جریان می یابد و با خیال راحت از سیستم خارج می شود. در این حالت با گرفتگی سیستم، آب به قسمت پایین محفظه سرازیر شده و وارد فریزر می شود. همچنین آب به خوردگی و تشکیل زنگ کمک می کند. در اینجا باید با نیروهای نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان تماس بگیرید و مدار را تنظیم کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال وست پوینت در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال وست پوینت در زنجان

تعمیر یخچال وست پوینت در زنجان | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر یخچال وست پوینت در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال وست پوینت | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال وست پوینت در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات یخچال وست پوینت در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر یخچال در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.