امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال وایت هاوس

نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان | خدمات مرکزی

برند وایت هاوس (WHITE HOUSE) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال و ساید بای ساید نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت تعمیرات را نموده است.

نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان (WHITE HOUSE)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال و ساید بای ساید های وایت هاوس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

10دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان :

1-دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان

2-تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3-سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4-اعزام تعمیرکار یخچال در کمتر از نیم ساعت برای اولین بار در زنجان

5-تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

6-ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه

7-استفاده از گازهای برودتی درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8-سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

9-تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود.)

نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در زنجان
نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان :

– یخچال از کار افتاده و خنک نمی کند

– یخ زدن کندانسور

– روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

– روشن نشدن یخچال و یا صفحه نمایش

– تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب یخچال

– تعمیر و تعویض انواع سنسور – ترمو فیوز در فریزر ساید بای ساید

– تعویض و نصب تایمر به همراه ترمو دیسک

– پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

– عدم کارکرد فن

ضمانت و گارانتی تعمیرات یخچال وایت هاوس در زنجان

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.همینطور گازهای برودتی مورد استفاده در این مرکز، از گازهای درجه یک بازار می باشند که در سرمادهی دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان

نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان با بهترین و مورد اعتمادترین تجهیزات به بررسی و رفع انواع خرابی های یخچال وایت هاوس شما می پردازند. همه ما بدون استثنا حداقل یک یخچال در منزل خود داریم.

خرابی های رایج یخچال معمولاً به دو دلیل اصلی شروع می شود. اولاً به دلیل پیشرفت عمر مفید دستگاه و ثانیاً به دلیل استفاده بی رویه از آن. برای جلوگیری از افزایش خرابی ها باید در هنگام مواجه شدن با این نواقص سریعا از تیم نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان درخواست  تعمیر یخچال در زنجان  نمایید و یا با کمک این مقاله خودتان به مقابله با آن بپردازید.

تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان

درخواست مشاوره از تیم نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان برای زمانی که یخچال وایت هاوس کار نمی کند

در صورتی یخچال به کار ما می آید، که هنگام زدن به برق شروع به کار کند. اگر می بینید که یخچال وایت هاوس شما کار نمی کند، طبق توصیه ی نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان به بررسی موارد زیر بپردازید:

  • مطمئن شوید که سیم برق به خوبی وصل شده است. در صورت لزوم یخچال را بیرون بکشید و دو شاخه را محکم به پریز فشار دهید. سیم برق دستگاه را بررسی کنید تا ببینید آیا آسیب دیده است یا خیر. اگر می توانید هر گونه قسمت در معرض، پیچ خوردگی یا بریدگی سیم را مشاهده کنید، این می تواند دلیل کار نکردن یخچال وایت هاوس شما باشد. در این صورت، باید استفاده از کابل را متوقف کنید و یا با تیم روابط نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان تماس بگیرید.

  • سعی کنید یخچال را به پریز دیگری وصل کنید. اگر هنگام انجام این کار یخچال کار می کند، مشکل از خروجی است. جریان و ولتاژ را با مولتی متر یا مولتی متر بررسی کنید. اگر نمی دانید چگونه از این ابزارها استفاده کنید، با یک تکنسین نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان تماس بگیرید.

  • اگر موارد بالا نقصی نداشته باشد، سیم رابط یخچال را چک نمایید. در صورتی که این سیم بریدگی یا مشکل داشته باشد، از نیروهای نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان درخواست تعویض سیم یا تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان نمایید.

خدمات تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان

چرا یخچال وایت هاوس به اندازه کافی سرد نیست؟

اگر یخچال شما به اندازه کافی سرد نباشد، ممکن است تمام مواد غذایی شما فاسد شود. از این رو با کمک تیم نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان سریعا به بررسی موارد زیر بپردازید:

  1. ترموستات داخل دستگاه را بررسی کنید: اگر به طور تصادفی چرخانده می شد، می توانست دما را افزایش دهد. مهم است که دمای یخچال و فریزر را بررسی کنید، زیرا این دومی است که سرمای یخچال را تامین می کند. بنابراین اگر فریزر مشکلی داشت روی یخچال هم تاثیر می گذاشت.

  2. کانال های تهویه را بررسی کنید: بررسی کنید که در دریچه های بین فریزر و یخچال یا در لوله تخلیه زباله یا یخ وجود نداشته باشد. در صورت لزوم زباله ها را دور بریزید. مشکل می تواند انسداد باشد.

  3. مهر و موم درب را بررسی کنید: یک تکه کاغذ بین مهر و دستگاه قرار دهید. در را ببندید و کاغذ را بیرون بکشید. اگر مهر و موم به درستی کار کند، احساس تنش خواهید کرد. این کار را روی تمام لبه های درزگیر یخچال تکرار کنید. اگر در هیچ یک از نقاط تنش احساس نمی کنید، به این معنی است که مهر و موم شروع به از بین رفتن کرده است. همچنین، باید بررسی کنید که آیا ترک یا سفتی وجود دارد که در صورت باید با مرکز نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان تماس بگیرید تا سریعا به تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان بپردازند.

  4. اجزای یخچال را چک کنید: از یک مولتی متر برای بررسی تداوم الکتریکی اجزای دستگاه استفاده کنید. به بررسی درب، تایمر بخاری و یخ زدایی و اواپراتور بپردازید. اگر متوجه شدید که هر یک از اینها کار نمی کند، به این معنی است که آنها می توانند علت اصلی مشکل است و با مراجعه به تیم نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان کار را پایان دهید.

مرکز تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان

مراجعه به مرکز نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان برای نشتی یخچال وایت هاوس

مواجه شدن با چاه آب در آشپزخانه خطرناک و سخت است. بیشتر مراجعه کنندگان موسسه ی نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان از مشکل نشت یخچال شکایت دارند. تیم نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان قبل از مراجعه به بررسی موارد زیر توصیه می کنند:

  • سینی و لوله تخلیه را بررسی کنید: مایع جمع شده در قسمت بیرونی یخچال ممکن است به دلیل کثیف شدن ظرف تخلیه باشد. شما باید آن را حدود 1 بار در سال تمیز کنید. آب جمع شده در داخل یخچال ممکن است به دلیل مسدود شدن لوله تخلیه باشد. برای تمیز کردن آن باید محلولی از آب و جوش شیرین یا سفید کننده به کمک سرنگ آشپزخانه وارد کنید.

  • یخچال را تراز کنید: اگر یخچال تراز نباشد، ممکن است درزگیر به درستی کار نکند و زهکشی یخ زدایی نشتی داشته باشد. یخچال طوری طراحی شده است که در حالت تراز به درستی کار کند. آن را از برق بکشید و یک سطح را در بالا قرار دهید. پشت و جلوی دستگاه را بررسی کنید و تنظیم کنید تا کاملاً تراز شود تا نیاز به تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان نباشد.

  • فیلتر آب را چک کنید: اگر این به درستی تنظیم نشود، امکان نشتی وجود دارد. یخچال را از برق بکشید و سپس فیلتر آب را خارج کرده و تعویض کنید. همچنین، هرگونه ترک در سر یا محفظه فیلتر را بررسی کنید. اگر موردی پیدا کردید، باید قطعه آسیب دیده را در کارگاه نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان تعویض کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال وایت هاوس در زنجان

تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال وایت هاوس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال وایت هاوس در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر یخچال در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.