امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال هیوندای

نمایندگی یخچال هیوندای در زنجان | خدمات مرکزی

برند هیوندای (hyundai) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال و ساید بای ساید نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت تعمیرات را نموده است.

نمایندگی یخچال هیوندای در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیر یخچال هیوندای در زنجان (hyundai)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال و ساید بای ساید های هیوندای باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال هیوندای در زنجان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

9 دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال هیوندای در زنجان :

1-دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیر یخچال هیوندای در زنجان

2-تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3-سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4-اعزام تعمیرکار یخچال در کمتر از نیم ساعت برای اولین بار در زنجان

5-تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

6-ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه

7-استفاده از گازهای برودتی درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8-سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

9-تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود.)

 

نمایندگی تعمیرات یخچال هیوندای در زنجان
نمایندگی هیوندای در زنجان

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال هیوندای در زنجان :

– یخچال از کار افتاده و خنک نمی کند

– یخ زدن کندانسور

– روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

– روشن نشدن یخچال و یا صفحه نمایش

– تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب یخچال

– تعمیر و تعویض انواع سنسور – ترمو فیوز در فریزر ساید بای ساید

– تعویض و نصب تایمر به همراه ترمو دیسک

– پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

– عدم کارکرد فن

ضمانت و گارانتی تعمیرات یخچال هیوندای در زنجان

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات یخچال هیوندای در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.همینطور گازهای برودتی مورد استفاده در این مرکز، از گازهای درجه یک بازار می باشند که در سرمادهی دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

نمایندگی یخچال هیوندای در زنجان

نمایندگی یخچال هیوندای در زنجان برای تمام کسانی که با خرابی در یخچال هیوندای خود مواجه شده اند، خدمات مطمئن و با سرعتی را عرضه می کند.

یخچال هیوندای یکی از مهم ترین لوازم آشپزخانه است. نقش اساسی در حفظ مواد غذایی دارد. اگرچه باورش سخت است، اما یخچال وسیله ای است که بیشترین سردرد را در هنگام خرابی ایجاد می کند، زیرا خرابی در این نوع دستگاه مستقیماً بر غذایی که روزانه می خوریم تاثیر می گذارد. در اینجا برخی از مشکلات رایجی که ممکن است در مورد یخچال خود با آن مواجه شوید و نحوه رفع آنها را نام می بریم.

خدمات تعمیر یخچال هیوندای در زنجان

درخواست کمک از تیم نمایندگی یخچال هیوندای در زنجان برای زمانی که یخچال خنک نمی شود

قسمت داخل یخچال شما طوری طراحی شده است که غذای شما را بین 2.2 تا 3.3 درجه سانتیگراد (36 تا 38 درجه فارنهایت) حفظ کند. اگر در فریزر خود را باز می کنید و احساس می کنید هوای گرم خارج می شود، طبق توصیه ی تیم نمایندگی  تعمیر یخچال در زنجان  این نکات را امتحان کنید:

 • مطمئن شوید که برق دریافت می کنید. اگر هنگام باز کردن در روشن شد، میتوانید ادامه دهید.
 • تنظیم دما را روی صفحه نمایش بررسی کنید. اگر در محدوده تعیین شده نیست، مطابق با آن تنظیم کنید.
 • منافذ تهویه را که اجازه می دهد هوای سرد وارد یخچال یا فریزر شود را بررسی کنید تا از جریان هوای مناسب مطمئن شوید.
 • کویل های زیر یا پشت دستگاه را برای بهبود عملکرد خنک کننده تمیز و جارو برقی کنید.
 • اگر هنوز خنک نمی شود، به این معنی است که احتمالاً فن شما به درستی کار نمی کند یا ممکن است خراب شود. این مشکلات یخچال هیوندای نیاز به توجه تکنسین های معتبر نمایندگی یخچال هیوندای در زنجان دارد.

مراکز تعمیر یخچال هیوندای در زنجان

یخچال هیوندای من یخ زده است

اگر همه چیز در یخچال شما یخ زده است، کار شما بسیار سخت تر از قبل خواهد بود. برای برطرفی این مشکل نباید دست تنهایی به تعمیر یخچال هیوندای در زنجان فکر کنید. گاهی تنها بررسی موارد زیر به رفع نقص کمک می کند:

 1. بررسی کنید که آیا ترموستات در دمای مناسب است یا خیر. در صورت لزوم دوباره با همکاری نمایندگی یخچال هیوندای در زنجان آن را تنظیم کنید.

 2. سنسور دمای یخچال ممکن است دمای اشتباهی را به کنترل ارسال کند تا خنک شدن متوقف شود. این مشکل نیاز به کمک متخصص تعمیر یخچال هیوندای در زنجان دارد.

 3. بررسی کنید که درب به درستی بسته می شود.

چرا فریزر هیوندای من یخ درست نمی کند؟

ترکیب های مدرن یخچال/فریزر اغلب دارای یخ ساز داخلی برای راحتی بیشتر هستند. اگر تولید یخ شما به طور ناگهانی متوقف شده است، یا اگر مقدار یخی که تولید می کند انتظارات شما را بر اساس آنچه که واحد می تواند تولید کند برآورده نمی کند، می توانید طبق تحقیقات محققان نمایندگی یخچال هیوندای در زنجان موارد زیر را انجام دهید:

 • قبل از شروع، شیر منبع آب خانه را ببندید.
 • یخچال را از دیوار دور کنید و به دنبال هر گونه پیچ خوردگی، شکستگی یا نشتی در خط تامین آب باشید.
 • مطمئن شوید که دستگاه زمانی که شیر آب باز است آب دریافت می کند.
 • فیلتر آب دستگاه را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را با همکاری تیم تعمیر یخچال هیوندای در زنجان تعویض کنید.
 • اگر شیر ورودی آب سالم باشد، ممکن است یکی از مکانیسم های یخ سازی معیوب باشد. در چنین شرایطی، اجازه دهید یک متخصص های نمایندگی یخچال هیوندای در زنجان این تعمیر عمیق تر را انجام دهد.

 

مرکز تعمیر یخچال هیوندای در زنجان

 

مراجعه به مرکز نمایندگی یخچال هیوندای در زنجان برای زمانی که آب یخچال نشت می کند

اگر یخچال شما نشت آب روی زمین یا داخل دارد، ممکن است مشکل میعان داشته باشید. رفع این مشکلات بدون مراجعه به نمایندگی یخچال هیوندای در زنجان آسان نیست. با این حال، اگر احساس می کنید مشکل از دسترس شما خارج است، می توانید به بررسی موارد زیر بپردازید:

 1. مهر و موم لاستیکی بین یخچال و درب را بررسی کنید. اگر درزگیرها شل یا شکسته باشند، هوای گرم وارد می شود و باعث می شود یخچال بیش از حد لازم کار کند. این باعث یخ زدگی یا تراکم بیش از حدی می شود که دستگاه برای کنترل آن طراحی نشده است و باعث نشت آب می شود. اگر درزگیرها فشرده هستند، اما یخچال به درستی بسته نمی شود، درزگیرها را با آب گرم یا روان کننده تمیز کنید. اگر معلوم شد که شل هستند، ممکن است لازم باشد مهر و موم مخصوص را محکم کنید یا آنها را با مراجعه به کارگاه نمایندگی یخچال هیوندای در زنجان تعویض کنید. مطمئن شوید که دستگاه عمودی است. اگر خیلی به جلو خم شده اید، این می تواند باعث شود درب کمی باز شود. پاهای عقب را در صورت لزوم به گونه ای تنظیم کنید که عمودی بایستد یا کمی به عقب متمایل شود.

 2. تشت تخلیه را بررسی کنید و به دنبال ترک یا شکاف باشید. ظرف تخلیه معمولاً در زیر فریزر قرار دارد. اگر ظرف تخلیه شکسته است، باید یک جایگزین جدید خریداری کنید.

 3. برای یافتن محل تخلیه یخ زدایی در مدل خاص خود، با نیروهای نمایندگی یخچال هیوندای در زنجان مشورت کنید. اگر زهکش یخ زدایی مسدود شده یا با یخ پوشانده شده است، آب داغ را روی آن بپاشید تا آب شود. اگر زهکشی یخ زدایی مسدود شده باشد، ظرف تخلیه خالی خواهد بود. 

نمایندگی تعمیر یخچال هیوندای در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال هیوندای در زنجان

تعمیر یخچال هیوندای در زنجان | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر یخچال هیوندای در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال هیوندای | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال هیوندای در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات یخچال هیوندای در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر یخچال در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.