مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال هیمالیا

نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان | خدمات مرکزی

برند هیمالیا (HIMALIA) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال و ساید بای ساید نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت تعمیرات را نموده است.

نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیر یخچال هیمالیا در زنجان (HIMALIA)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال و ساید بای ساید های هیمالیا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال هیمالیا در زنجان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در زنجان :

1-دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیر یخچال هیمالیا در زنجان

2-تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3-سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4-اعزام تعمیرکار یخچال در کمتر از نیم ساعت برای اولین بار در زنجان

5-تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

6-ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه

7-استفاده از گازهای برودتی درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8-سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

9-تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود.)

 

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در زنجان
نمایندگی هیمالیا در زنجان

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال هیمالیا در زنجان :

– یخچال از کار افتاده و خنک نمی کند

– یخ زدن کندانسور

– روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

– روشن نشدن یخچال و یا صفحه نمایش

– تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب یخچال

– تعمیر و تعویض انواع سنسور – ترمو فیوز در فریزر ساید بای ساید

– تعویض و نصب تایمر به همراه ترمو دیسک

– پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

– عدم کارکرد فن

ضمانت و گارانتی تعمیرات یخچال هیمالیا در زنجان

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.همینطور گازهای برودتی مورد استفاده در این مرکز، از گازهای درجه یک بازار می باشند که در سرمادهی دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان

نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان مرکز رسیدگی به تمام خرابی های یخچال هیمالیا است. یخچال هیمالیا بخش جدایی ناپذیری از خانه هستند، زیرا وظیفه آنها تازه و سالم نگه داشتن مواد غذایی است.

 به همین دلیل عناصر ضروری در نظر گرفته می شوند و تعمیر و نگهداری آنها ضروری است. هنگام مواجه شدن با انواع خرابی یخچال خود، نگران نباشید و از تیم تعمیر یخچال هیمالیا در زنجان به بررسی و رفع این نواقص بپردازید. برای شناخت بهتر انواع خرابی در یخچال هیمالیا به خواندن ادامه مقاله بپردازید.

خدمات تعمیر یخچال هیمالیا در زنجان

توصیه ی تیم نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان برای تشکیل شدن یخ در فریزر

تشکیل شدن یخ در فریزر شما نشانه ی نقص یخچال هیمالیا است. متخصص های نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان برای رفع این مشکل توصیه های زیر را می کنند:

 1. مهر و موم درب

تشکیل یخ در فریزر شما بیشتر به دلیل درزبندی نامناسب در است، بنابراین بخش واشر و مهر و موم درب را در بالا در فریزر به اندازه کافی سرد نیست. تعویض مهروموم سخت است و به مهارت نیاز دارد. از تیم نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان درخواست کمک نمایید.

 1. یخچال خیلی نزدیک به دیوار

ممکن است یخچال خیلی به دیوار نزدیک باشد تا هوا به درستی در گردش و پخش شود. فقط یخچال را کمی دورتر از دیوار ببرید تا فضای بیشتری داشته باشید.

 1. دریچه های مسدود شده

دریچه های پشت و پایین یخچال ممکن است کثیف یا مسدود شده باشند که باعث جریان ناکافی هوا می شود. اگر کثیف یا گرفتگی هستند، آنها را بدون کمک تیم نمایندگی یخچال در زنجان  تمیز کنید تا جریان هوای مناسب بازیابی شود.

مرکز تعمیر یخچال هیمالیا در زنجان

 1. گرفتگی فاضلاب فریزر

اگر تجمع یخ منحصر به فریزر باشد، ممکن است تخلیه فریزر مسدود شده باشد. برای رفع گرفتگی آن، طبق توصیه تیم باید یخچال را از برق بکشید، درپوش های فریزر را بردارید، و آب داغ را در لوله فاضلاب بریزید تا زمانی که بتوانید ببینید که آب داخل ظرف تخلیه زیر یخچال می چکد.

 

چرا یخچال هیمالیای من خیلی پر سر و صدا است؟

اگر یخچال شما به طور غیر معمولی پر سر و صدا یا بلند است، در اینجا مواردی وجود دارد که بر اساس تحقیقات تیم نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان می توانید بررسی و رفع کنید.

 • پره ی پنکه

اگر یخچال سر و صدای زیادی تولید می کند، به خصوص وقتی یکی از درهای آن را باز می کنید، ممکن است تیغه فن اواپراتور یا کندانسور مقصر باشد.

ابتدا تیغه فن اواپراتور را روی پنل پشتی فریزر با چرخاندن آن با دست تست کنید. اگر آزادانه نمی چرخد، بررسی کنید که آیا مانعی وجود دارد که تیغه را مسدود کرده یا گرفته است یا در هنگام چرخش به چیزی ساییده می شود. اگر تیغه فن اواپراتور خوب به نظر می رسد، تیغه فن کندانسور را نیز از نظر گرفتگی یا مالش بررسی کنید.

اگر تیغه فن اواپراتور یا کندانسور معیوب است (آزادانه نمی چرخد ​​یا مانعی دارد که نمی توان آن را پاک کرد)، اگر می خواهید یخچال شما سر و صدای کمتری داشته باشد، باید با همکاری نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان تعویض شود.

 • موتور فن اواپراتور

مشکل ممکن است مربوط به موتور فن اواپراتور باشد که اغلب در صورت خرابی صدای زیادی ایجاد می کند، صدایی که با باز کردن درب یخچال به میزان قابل توجهی بلندتر می شود. اگر خود موتور فن اواپراتور باعث ایجاد صدای بیش از حد شود، باید تعویض شود.

 • موتور فن کندانسور

موتور فن کندانسور نیز می تواند منبع صدا باشد. اگر قبلاً تیغه فن را بررسی کرده اید و مشکلی نیست، ممکن است بلبرینگ موتور فن کندانسور مشکل داشته باشد. در صورت لزوم موتور فن کندانسور را تعویض کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در زنجان

 • شیر ورودی آب

اگر یخچال هنگام پر شدن یخساز صدای زیادی میدهد، ممکن است مشکل از شیر ورودی آب باشد که آب یخ ساز و دستگاه پخش یخچال را تامین می کند. رسوبات معدنی می توانند روی دریچه جمع شوند و مانع از جریان آب شوند. در این صورت، شیر ورودی آب باید تعویض شود. سعی نکنید آن را بدون کمک تیم نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان تعمیر کنید. جدا کردن آن می تواند باعث از کار افتادن یخچال شود.

 • کمپرسور

بررسی کنید که آیا صدا از کمپرسور می آید یا خیر. در این صورت، کمپرسور ممکن است آسیب داخلی داشته باشد، زیرا قطعات ممکن است پس از مدتی فرسوده شوند و صدایی بیش از حد معمول داشته باشند. به خاطر داشته باشید که کمپرسور بعد از نویز شدن می تواند سال ها کار کند، اما در نهایت از کار می افتد. برای تعویض کمپرسور با مراکز تعمیر یخچال هیمالیا در زنجان مجاز تماس بگیرید.

 

مراجعه به مرکز نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان برای زمانی که آب سردکن کار نمی کند

نوشیدن آب خنک در روزهای گرم تابستانی یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیا است. اگر آب سردکن شما نقص داشته باشد، برای شما سخت خواهد بود. هنگام مراجعه به مرکز نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان، به بررسی موارد زیر می پردازند:

 • لوله آب یخ زده: یک لوله تامین آب یخ زده از جریان آب به دستگاه پخش کننده آب جلوگیری می کند. برای بررسی اینکه آیا یخ زده است، تیم نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان لوله تغذیه را در پایین درب جدا می کند و سعی می نماید هوا را از طریق لوله عبور دهد. اگر هوا جریان نداشته باشد، لوله یخ زده است و باید ذوب شود. 
 • فشار آب خانه خیلی کم است: مطمئن میشوند که فشار آب وارد شده به شیر ورودی آب 20 psi یا بیشتر باشد. در غیر این صورت به درستی کار نمی کند و فشار آب در خانه شما ناکافی خواهد بود.
 • شیر ورودی آب: اگر شیر ورودی آب معیوب باشد یا فشار آب کمتر از 20 psi باشد، دریچه ورودی آب باز نمی شود. اگر فشار 20 psi یا بیشتر است، شیر ورودی آب را از نظر تداوم با مولتی متر تست می شود و در صورت عدم تداوم، شیر ورودی آب باید در کارگاه نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان تعویض شود.

نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال هیمالیا در زنجان

تعمیر یخچال هیمالیا در زنجان | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر یخچال هیمالیا در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال هیمالیا | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال هیمالیا در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات یخچال هیمالیا در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر یخچال در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.