مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال هایسنس

نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان | خدمات مرکزی

برند هایسنس (HISENSE) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال و ساید بای ساید نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت تعمیرات را نموده است.

نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیر یخچال هایسنس در زنجان (HISENSE)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال و ساید بای ساید های هایسنس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال هایسنس در زنجان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

10دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در زنجان :

1-دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیر یخچال هایسنس در زنجان

2-تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3-سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4-اعزام تعمیرکار یخچال در کمتر از نیم ساعت برای اولین بار در زنجان

5-تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

6-ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه

7-استفاده از گازهای برودتی درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8-سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

9-تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود.)

 

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس در زنجان
نمایندگی هایسنس در زنجان

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال هایسنس در زنجان :

– یخچال از کار افتاده و خنک نمی کند

– یخ زدن کندانسور

– روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

– روشن نشدن یخچال و یا صفحه نمایش

– تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب یخچال

– تعمیر و تعویض انواع سنسور – ترمو فیوز در فریزر ساید بای ساید

– تعویض و نصب تایمر به همراه ترمو دیسک

– پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

– عدم کارکرد فن

ضمانت و گارانتی تعمیرات یخچال هایسنس در زنجان

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.همینطور گازهای برودتی مورد استفاده در این مرکز، از گازهای درجه یک بازار می باشند که در سرمادهی دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان

نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان یکی از بروزترین مراکز تعمیر انواع نقص در یخچال شماست. یخچال هایسنس یکی از پرطرفدارترین مدل های یخچال در ایران است اما با این حال همه ما می دانیم که حتی بهترین گجت ها نیز به مرور زمان دچار مشکل می شوند.

تعمیر و نگهداری منظم و دانستن اینکه به دنبال چه چیزی باشید می تواند به شما در جلوگیری از تعمیر یخچال هایسنس در زنجان کمک می کند. بیایید نگاهی به دوتا از خرابی های رایج یخچال هایسنس بیندازیم و نکات و راه حل ها را در هنگام بروز این مشکلات بیاموزیم.

تعمیر یخچال هایسنس در زنجان سرویس

 

مراجعه به مرکز نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان برای زمانی که یخچال هایسنس خنک نمی شود

یکی از رایج ترین و اساسی ترین مشکلاتی که می توانید در یخچال خود با آن مواجه شوید، زمانی است که یخچال به سادگی کار نمی کند. 

بدیهی است که اگر یخچال به درستی خنک نشود، هیچ یک از مواد غذایی به درستی نگهداری نمی شوند و در صورت رفع نشدن مشکل در اسرع وقت، سریع خراب می شوند.هنگام مراجعه به مرکز نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان، بررسی تعدادی از دلایل رایج برای این مشکل و راه حل های نسبتا آسان زیر را برای شما پیشنهاد می دهند:

 • پریز برق را چک کنید:  قبل از هر چیز مطمئن شوید که یخچال به درستی به پریز برق وصل شده است و برق دریافت می کند. هر بار که در یخچال را باز میکنید، چراغ یخچال باید روشن شود. اگر چراغ یخچال روشن نشد اما یخچال به برق وصل است، ممکن است با پریز برق مشکل داشته باشید و نیازی به مراجعه نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان ندارید.

 

 • تنظیمات ترموستات را بررسی کنید: به ترموستات یخچال نگاه کنید و مطمئن شوید که دما به درستی تنظیم شده است. اگر شخصی به اشتباه دمای یخچال را خیلی گرم تنظیم کرده باشد ممکن است خنک نشود.

خدمات تعمیر یخچال هایسنس در زنجان سرویس

 

 • اگر ترموستات روی دمای مناسب تنظیم شده است اما یخچال هنوز به درستی خنک نمی شود، طبق توصیه ی تیم نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان کنترل ترموستات را از پایین ترین حالت ممکن به بالاترین درجه ممکن برگردانید. کنترل ترموستات باید صدای کلیک ایجاد کند.

 

 • ترموستات معیوب از دریافت برق و عملکرد صحیح کمپرسور، موتور فن اواپراتور و موتور فن کندانسور که سیستم تبرید را تشکیل می دهند، جلوگیری می کند. بنابراین، اگر ترموستات تداوم نداشته باشد، کار نمی کند و باید در کارگاه تعمیر یخچال هایسنس در زنجان تعویض شود تا یخچال شما دوباره به خوبی خنک شود.

 

 • کویل های کندانسور کثیف: کویل های کندانسور یخچال در زیر دستگاه قرار دارند و در هنگام عبور مبرد گرما را دفع می کنند. تجمع زباله روی این کویل های کندانسور باعث می شود یخچال کارایی کمتر و کمتری داشته باشد و یخچال را مجبور می کند تا سخت تر کار کند و انرژی بیشتری برای خنک شدن خود صرف کند. بنابراین تنها راه حل کارکنان نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان برای این نقص، تمیزی کویل ها است.

 

 • موتور فن کندانسور: موتور فن کندانسور یخچال برای کشیدن هوا از طریق کویل های کندانسور یخچال و روی کمپرسور استفاده می شود. برای بررسی، تیغه موتور فن را با دست بچرخانید. اگر تیغه موتور فن آزادانه نچرخد، موتور فن کندانسور باید با کمک متخصص های  تعمیر یخچال در زنجان  تعویض شود.

 

 • موتور فن اواپراتور: اگر موتور فن اواپراتور به درستی کار نکند، هوای سرد به قسمت یخچال دستگاه گردش نمی کند. در چنین حالتی ممکن است فریزر همچنان به اندازه کافی سرد باشد اما ممکن است یخچال سرد نباشد. یک موتور فن اواپراتور پر سر و صدا نیز باید در مرکز مرکز یخچال هایسنس در زنجان تعویض شود. اگر موتور اصلا کار نمی کند، تداوم را با مولتی متر بررسی کنید و اگر پیوستگی وجود نداشت، موتور فن اواپراتور باید در موسسه نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان تعویض شود.

 

مرکز تعمیر یخچال هایسنس در زنجان سرویس

درخواست کمک از تیم نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان برای نشتی آب

اگر یخچال شما نشتی آب دارد، ممکن است به دلیل یکی از موارد زیر باشد:

 1. زهکشی یخ زدایی منجمد یا مسدود شده

یخ زدگی یا گرفتگی زهکشی یخ زدایی باعث سرریز شدن آب از کانال می شود و به پایین محفظه می چکد و آب روی زمین می ریزد. ببینید آیا زهکشی یخ زدایی مسدود شده یا یخ زده است. در این صورت، اجازه دهید یخ ذوب شود و با آب گرم بشویید تا باقیمانده آن از بین برود.

 1. شیر ورودی آب

اطمینان حاصل کنید که دریچه ورودی آب که آب یخساز و پخش کننده یخچال را تامین می کند، ترک نداشته باشد یا شل نباشد که می تواند باعث نشت آب از شیر شود. اگر شیر ورودی آب ترک خورده است، آن را با کمک نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان تعویض کنید. اگر خیلی شل است، آن را محکم به خط آبرسانی محکم کنید.

 1. فیلتر آب

اگر سر فیلتر آب ترک خورده باشد یا آب بندی آن از بین رفته یا شکسته باشد، ممکن است باعث نشت آب شود. محفظه فیلتر آب را از نظر ترک یا پارگی بررسی کنید. اگر چنین است، کیس باید تعویض شود؛ برای این کار از تیم نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان درخواست کمک نمایید.

 1. مخزن آب

مجموعه مخزن آب باید از نظر نشتی بررسی شود، حتی اگر کوچک باشند و به سختی پیدا شوند. اگر مجموعه مخزن آب نشتی داشت، زمان تماس گرفتن با تیم نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان رسیده است. سعی نکنید آن را با چسب تعمیر کنید.؛ ار نخواهد کرد.

 

نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در زنجان سرویس

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال هایسنس در زنجان

تعمیر یخچال هایسنس در زنجان | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر یخچال هایسنس در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال هایسنس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال هایسنس در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات یخچال هایسنس در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر یخچال در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.