مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال مدیا

نمایندگی یخچال مدیا در زنجان | خدمات مرکزی

برند مدیا (MIDEA) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال و ساید بای ساید نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت تعمیرات را نموده است.

نمایندگی یخچال مدیا در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیر یخچال مدیا در زنجان (MIDEA)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال و ساید بای ساید های مدیا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال مدیا در زنجان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

9 دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال مدیا در زنجان :

1-دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیر یخچال مدیا در زنجان

2-تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3-سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4-اعزام تعمیرکار یخچال در کمتر از نیم ساعت برای اولین بار در زنجان

5-تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

6-ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه

7-استفاده از گازهای برودتی درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8-سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

9-تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود.)

 

نمایندگی تعمیرات یخچال مدیا در زنجان
نمایندگی مدیا در زنجان

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال مدیا در زنجان :

– یخچال از کار افتاده و خنک نمی کند

– یخ زدن کندانسور

– روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

– روشن نشدن یخچال و یا صفحه نمایش

– تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب یخچال

– تعمیر و تعویض انواع سنسور – ترمو فیوز در فریزر ساید بای ساید

– تعویض و نصب تایمر به همراه ترمو دیسک

– پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

– عدم کارکرد فن

ضمانت و گارانتی تعمیرات یخچال مدیا در زنجان

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات یخچال مدیا در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.همینطور گازهای برودتی مورد استفاده در این مرکز، از گازهای درجه یک بازار می باشند که در سرمادهی دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

نمایندگی یخچال مدیا در زنجان

نمایندگی یخچال مدیا در زنجان می تواند در زمان اوقات تلخ خرابی یخچال یکی از بهترین همراهان شما باشد. یخچال مدیا یکی از مهم ترین لوازم خانه است، به هر حال از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری می کند و از سفرهای زیاد شما به سوپرمارکت صرفه جویی می کند. با این حال، یخچال ها تخریب ناپذیر نیستند. آنها مانند سایر وسایل روزانه فرسوده می شوند.

در حالی که برخی از مشکلات جدی تر از سایرین هستند، بسیاری از آنها را می توان با یک تعمیر یخچال مدیا در زنجان سریع بدون کمک تکنسین نمایندگی یخچال مدیا در زنجان یخچال حل کرد. با این حال، قبل از اینکه بتوانید خرابی را برطرف کنید، مهم است که منبع خرابی را شناسایی کنید. به علائمی که یخچال شما نشان می دهد توجه کنید تا منبع مشکل را پیدا کنید.

خدمات تعمیر یخچال مدیا در زنجان

آب سردکن یخچال مدیا کار نمی کند

اگر تلگراف آب شما کار نمی کند، ممکن است یک لوله آب یخ زده داشته باشید. طبق توصیه ی نمایندگی یخچال مدیا در زنجان ساده ترین راه برای بررسی یخ زدگی لوله آب این است که آن را از پایین درب جدا کنید.

اگر با دمیدن هوا به داخل لوله؛ هوا از طریق لوله عبور نمی کند، احتمالاً یخ زده است. اگر چنین است، لوله آب را در مرکز  تعمیر یخچال در زنجان یخ زدایی کنید و بررسی کنید که فریزر دمای مناسب را بین 0 تا 5 درجه فارنهایت حفظ می کند. 

مراکز تعمیر یخچال مدیا در زنجان

مراجعه به مرکز نمایندگی یخچال مدیا در زنجان برای نشتی آب روی زمین

این نه تنها برای افرادی که در آشپزخانه قدم می زنند یک مشکل خطرناک است، بلکه حل آن نیز کمی دشوار است زیرا می تواند ناشی از چند چیز باشد. خوشبختانه، دو علت رایج، یک راه حل سریع و آسان دارند که معمولاً نیازی به کمک حرفه ای تعمیر یخچال مدیا در زنجان ندارد.

یکی از دلایل نشت آب زیرزمینی مسدود شدن زهکش مذاب است. زهکش یخ زدایی معمولاً در دیواره پشتی فریزر، درست بالای شیب از کف به سمت عقب قرار دارد.

تجمع ذرات غذا یا زباله ها می تواند شلنگ تخلیه را مسدود کند و باعث تجمع یخ و نشت آب از فریزر و یخچال شود. برای رفع این مشکل، با کمک تیم نمایندگی یخچال مدیا در زنجان سعی کنید سوراخ را از داخل با استفاده از آب داغ تخلیه کنید. برای از بین بردن گرفتگی از یک ابزار بلند و نازک مانند لوله پاک کن یا سوزن بوقلمون استفاده کنید.

اگر این کار را انجام نداد، ممکن است برای تعمیر یخچال مدیا در زنجان مجبور شوید به صورت دستی انباشته ای را که باعث مسدود شدن شیر در انتهای شیلنگ تخلیه شده است، بردارید. با دور کردن یخچال از دیوار، شلنگ تخلیه یخ زدایی را در پشت پانل سرویس قرار دهید. این شیلنگ باید دارای یک دریچه لاستیکی باشد تا به جمع آوری زباله ها و جلوگیری از گرفتگی کمک کند. شیر را در آب گرم و صابون بشویید و دوباره آن را نصب کنید.

مسدود شدن یا منجمد شدن منبع آب نیز می تواند باعث نفوذ آب به کف و جمع شدن آن در زیر یخچال شود. برای رفع این نقص دیگر زمان مراجعه به نمایندگی یخچال مدیا در زنجان رسیده است.

مرکز تعمیر یخچال مدیا در زنجانگ

چرا یخ در کف فریزر، یخچال مدیای من جمع شده است؟

اگر متوجه می شوید که لایه ای از یخ در کف فریزر جمع شده است یا آب به داخل یخچال می ریزد، احتمالاً یک زهکش یخ زدایی مسدود شده است. این معمولاً طبق توصیه ی نمایندگی یخچال مدیا در زنجان

یک تعمیر سریع و آسان دارد. فعلاً فقط غذای خود را در جای دیگری ذخیره کنید، یخچال را از برق بکشید و اجازه دهید تا آب شود. این باید مشکل را حل کند.

با این حال، اگر می خواهید بیشتر مراقب باشید، دیواره پشتی فریزر را قبل از وصل کردن مجدد دستگاه به دقت جدا کنید. مواد غذایی یا ذرات مسدود کننده سوراخ کوچک در پایه کویل های اواپراتور را بررسی و حذف کنید. 

 

درخواست کمک از تیم نمایندگی یخچال مدیا در زنجان برای زمانی که یخچال در حال انجماد مواد غذایی است

اگر متوجه شدید که یخچال غذای شما را منجمد می کند، به احتمال زیاد مشکل از ترموستات کنترل دما است. این ترموستات ولتاژ کمپرسور و موتور فن اواپراتور را کنترل می کند. بنابراین، اگر به درستی کار نمی کند، می تواند باعث شود که سیستم یخچال بیش از حد لازم کار کند و باعث سرد شدن بیش از حد دستگاه شود.

معیوب بودن ترموستات را با چرخاندن آن از پایین ترین تنظیم به بالاترین، با گوش دادن به یک کلیک، تعیین کنید. اگر صدای کلیکی شنیدید، مطمئن باشید که احتمالاً ایراد ندارد. با این حال، اگر صدای کلیکی نمی شنوید، با درخواست کمک از تیم نمایندگی یخچال مدیا در زنجان به تست تداوم ترموستات بپردازید. اگر در هیچ تنظیمی تداومی ندارید، ترموستات را در کارگاه تعمیر یخچال مدیا در زنجان تعویض کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال مدیا در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال مدیا در زنجان

تعمیر یخچال مدیا در زنجان | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر یخچال مدیا در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال مدیا | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال مدیا در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات یخچال مدیا در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر یخچال در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.