مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال آرچلیک

نمایندگی یخچال آرچلیک در زنجان | خدمات مرکزی

برند آرچلیک (arçelik) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال و ساید بای ساید نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت تعمیرات را نموده است.

نمایندگی یخچال آرچلیک در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیر یخچال آرچلیک در زنجان (arçelik)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال و ساید بای ساید های آرچلیک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال آرچلیک در زنجان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

10دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال آرچلیک در زنجان :

1-دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیر یخچال آرچلیک در زنجان

2-تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3-سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4-اعزام تعمیرکار یخچال در کمتر از نیم ساعت برای اولین بار در زنجان

5-تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

6-ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 36 ماه

7-استفاده از گازهای برودتی درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8-سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

9-تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود.)

10- ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار و ارائه خدمات در هر نقطه از زنجان

(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 40000 تومان می باشد)

نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در زنجان
نمایندگی آرچلیک در زنجان

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال آرچلیک در زنجان :

– یخچال از کار افتاده و خنک نمی کند

– یخ زدن کندانسور

– روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

– روشن نشدن یخچال و یا صفحه نمایش

– تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب یخچال

– تعمیر و تعویض انواع سنسور – ترمو فیوز در فریزر ساید بای ساید

– تعویض و نصب تایمر به همراه ترمو دیسک

– پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

– عدم کارکرد فن

ضمانت و گارانتی تعمیرات یخچال آرچلیک در زنجان

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا 36 ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.همینطور گازهای برودتی مورد استفاده در این مرکز، از گازهای درجه یک بازار می باشند که در سرمادهی دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

چه مشکلاتی برای یخچال آرچلیک پیش می‌آید؟ 

یخچال‌‌‌های برند آرچلیک در دو نوع ساید بای ساید و یخچال فریزر مجزا در بازار وجود دارد. این یخچال‌ها از سیستم‌های پیشرفته و به روزی استفاده می‌کنند. در نتیجه برای تعمیر یخچال آرچلیک در زنجان حتما باید از نمایندگی یخچال آرچلیک در زنجان کمک بگیرید .

هر دستگاهی که در محل سکونت یا در منزل خود می‌بینید، اگر کوچک و ساده باشند یا بزرگ و پیچیده، نیازمند نگهداری است. نگهداری صحیح از استهلاک دستگاه کاسته و طول عمر یخچال آرچلیک شما را افزایش خواهد داد. در نتیجه شما می‌توانید بیشترین استفاده را از یخچال بدون نیاز به تعمیرات اساسی، داشته باشید.

در این مطلب به نکاتی برای نگهداری بهتر می‌پردازیم. سپس مشکلاتی که احتمال دارد برای یخچال‌های آرچلیک اتفاق بی‌افتد و همچنین راهکارهای برطرف نمودن مشکلات را مرور خواهیم کرد.

نکات نگهداری از یخچال آرچلیک

اگر نکاتی که در این قسمت گفته شده است را رعات کنید، عمر و راندان یخچال شما افزایش پیدا خواهد کرد.

  • فاصله یخچال با دیوار پشتی را رعایت کنید.
  • یخچال را بصورت دوره‌ای تمیز کنید.
  • سعی کنید یخچال از وسایلی مثل اجاق گاز فاصله داشته باشد.
  • درهای یخچال را بصورت طولانی مدت باز نگه ندارید و همچنین باز و بسته نکنید.
  • از محافظ برق حتما استفاده کنید.
  • بار اضافی به یخچال یا فریزر خود تحمیل نکنید.
  • همیشه از تراز بودن یخچال فریزر مطمئن شوید.
  • مواد غذایی داغ را داخل یخچال قرار ندهید.

در ادامه این مطلب به مشکلاتی که احتمال دارد برای یخچال‌های آرچلیک اتفاق بیافتد نگاهی خواهیم کرد و در حد امکان راهکارهای برطرف نمودن مشکلات توسط شما را نیز مرور خواهیم کرد.

 نمایندگی آرچلیک در زنجان

برفک زدن در یخچال‌های نوفراست

یخچال نوفراست یخچال یا فریزری است که برفک نمی‌زند. این خاصیت کمک خواهد کرد تا سرمای بیشتری در فضای یخچال آرچلیک در جریان باشد. اگر یخچال آرچلیک شما از نوع نوفراست است و برفک زده است، یعنی مشکلی در این یخچال وجود دارد. اقدامات اولیه‌ای برای رفع این مشکل وجود دارد که خود شما می‌توانید انجام دهید. اما اگر مشکل برفک همچنان ادامه داشت، نیاز به نمایندگی تعمیر یخچال آرچلیک در زنجان دارید.

ابتدا به این نکته دقت کنید که غذای داغ را نباید داخل یخچال قرار دهید. سپس برای برطرف شدن مشکل برفک، فاصله یخچال با دیوار پشتی را بررسی کنید تا حدود بیست سانتی متر باشد. همچنین اگر لاستیک‌های دور در یخچال که کاربرد عایق‌کاری نیز دارند، خراب یا پاره شده باشند، دلیلی برای ایجاد برفک خواهند بود.

اگر مشکل با بررسی موارد گفته شده برطرف نشد، باید با استفاده از نمایندگی یخچال آرچلیک در زنجان و یا متخصص تعمیر یخچال  موارد بعدی را بررسی و برطرف کنید. برفک در یخچال می‌تواند به دلایلی همچون درست کار نکردن ترموستات، وجود مشکلی در اواپراتور یا اشکال در فن کمپرسور نیز ایجاد شود.

افتادگی یا کامل بسته نشدن درهای یخچال آرچلیک

استهلاک می‌تواند دلیل شایعی برای افتادگی یا آسیب دیدگی درهای یخچال باشد، در این موارد باید به تعمیر یخچال آرچلیک در زنجان اقدام کنید. تعمیر کار نمایندگی یخچال آرچلیک در زنجان لولاها را بررسی کرده و در صورت نیاز جوشکاری یا تعویض لولاها را برای شما انجام خواهد داد. اما اگر یخچال شما عمری کمی دارد و در یخچال به خوبی بسته نمی‌شود و یا ناخودآگاه باز می‌شود، اجسام یا موادی که در داخل در یخچال قرار داده‌اید را کمتر کنید. یادتان باشد که اجسام سنگین، تعادل درهای یخچال آرچلیک را بهم خواهد زد.

تعمیر یخچال آرچلیک در زنجان

تغییر صدای یخچال، دلیلی برای تعمیر یخچال آرچلیک در زنجان

یخچال‌ها هرچقدر هم که بی‌صدا باشند، اما صداهایی مخصوصا در زمان کار کردن کمپرسور تولید می‌کنند. اما در بعضی مواقع، صدای یخچال تغییر کرده و یا صداهای جدیدی از یخچال شنیده می‌شود. این موضوع را در اولین فرصت با نمایندگی یخچال آرچلیک یا کارشناس نمایندگی یخچال آرچلیک در زنجان درمیان بگذارید تا فن کمپرسور و کمپرسور یخچال را بررسی و در صورت نیاز، تعمیرهای لازم را انجام دهد.

اگر آب در کف یخچال دیدیم، باید چه کاری انجام بدهیم؟

عملیات برفک زدایی یا دیفراست، به صورت اتومات انجام شده و آب ایجاد شده از ذوب برفک‌ها از طریق مجاری مشخص تخلیه می‌شوند. اما اگر دیفراست به درستی انجام نشود یا مسیر تخلیه آب برفک با مشکلی مواجه شود، آب در کف یا حتی در طبقات یخچال جمع می‌شود. ابتدا از تراز بودن یخچال آرچلیک مطمئن شوید. تا حد امکان از تمیز بودن مسیر تخلیه آب اطمینان حاصل کنید. اگر مشکل برطرف نشد، باید در اولین فرصت به فکر تعمیر یخچال آرچلیک در زنجان باشید. یادتان باشد که جمع شدن آب علاوه بر اینکه خود نشانه وجود مشکلی در یخچال شما است، می‌تواند مشکلات جدیدی را نیز بوجود بیآورد.

محیط داخلی یخچال آرچلیک به اندازه کافی خنک نمی‌شود

وجود سرمای کافی در یخچال اهمیت بسیاری دارد. اگر مواد غذایی داخل یخچال به اندازه کافی خنک نباشند یا مواد غذایی در فریزر، منجمد نباشند، امکان فساد آنها و احتمال مسمومیت زیاد است. در نتیجه همیشه باید دمای داخل یخچال آرچلیک در حدود یک تا پنج درجه سانتی گراد و در فریزر حدود منفی هفده درجه سانتی گراد تا منفی بیست درجه باشد. اگر دمای یخچال یا فریزر شما در محدوده‌های گفته شده نیست، شما با مشکلی در یخچال یا فریزر خود روبرو خواهید بود.

ابتدا مطمئن شوید که بار یخچال شما بیش از توان دستگاه نباشد. همچنین دقت کنید که مواد غذایی در یخچال با یکدیگر فاصله کافی برای جریان هوا را داشته باشند. سپس بسته شدن کامل درهای یخچال را بررسی کنید. لاستیک‌ها را کامل چک کنید تا پارگی یا پوسیدگی نداشته باشند. اگر موارد بالا مشکلی نداشته باشد، باید تعمیرکار نمایندگی یخچال آرچلیک در زنجان گردش هوای مناسب در محیط یخچال را بررسی و سپس به بررسی رله کمپرسور و در نهایت به چک کردن سلامت کمپرسور بپردازد.

نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در زنجان

یخچال دائما کار می‌کند

موتور یخچال باید پس از هر دوره خنک کردن کافی محیط داخلی خود، خاموش شده و پس از دستور دوباره ترموستات روشن شود. اما اگر موتور یخچال دائما روشن باشد، نشانه وجود مشکل است. اگر از سلامت درها و لاستیک‌های در یخچال مطمئن شدید و مشکل ادامه داشت، نیاز به تعمیر یخچال در زنجان است. این مشکل به دلایل متعددی ممکن است ایجاد شود. اما اصولا مشکلی در ترموستات یا کمپرسور دلیل این موضوع است.

روشن و خاموش شدن مکرر، نشانه نیاز به تعمیر یخچال آرچلیک در زنجان

همیشه یخچال یا فریزر بصورت معمول بارها روشن شده و پس از خنک کاری لازم خاموش می‌شوند. اما ممکن است فاصله‌های خاموش و روشن شدن موتور یخچال مثل همیشه نبوده و در فاصله‌های کمی اتفاق بیافتد. این موضوع به معنای وجود مشکلی در یخچال است. بررسی این موضوع نیاز به تماس با نمایندگی یخچال آرچلیک در زنجان دارد. اصولا برای این موضوع، تعمیرکار متخصص فن‌ها و کمپرسور را بررسی می‌کند تا مشکل را پیدا و برطرف کند.

یخچال آرچلیک روشن نمی‌شود

ابتدا پریز، دوشاخه و کابل برق یخچال را چک کنید، اگر در این موارد مشکلی ندیدید، تعمیرکار متخصص باید بخش‌های برقی و الکترونیکی دستگاه را چک کند. البته ممکن اسست کمپرسور نیز با مشکلی موجه شده باشد که باید از نمایندگی یخچال آرچلیک در زنجان کمک بگیرید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال آرچلیک در زنجان

تعمیر یخچال آرچلیک در زنجان | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر یخچال آرچلیک در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال آرچلیک | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال آرچلیک در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات یخچال آرچلیک در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر یخچال در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.