امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر پاناسونیک در زنجان | خدمات مرکزی

برند پاناسونیک (PANASONIC) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر پاناسونیک در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر پاناسونیک (PANASONIC)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای پاناسونیک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

 

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر پاناسونیک در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان

 پاناسونیک از برندهای معتبر و معروف در بین انواع مارک های مایکروفر است که طرفداران زیادی دارد. لازم است بدانید که کیفیت قطعات این برند مایکروفر بسیار بالا است. اما مایکروفرها در صورت کار زیاد و یا استفاده نادرست ممکن است دچار اختلالاتی شوند. برای تعمیر دستگاه مایکروفر لازم است که به نمایندگی تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان مراجعه نمایید.

خدمات تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان

 اختلالات متداول در دستگاه مایکروفر پاناسونیک

 مایکروفر پاناسونیک امکان دارد به علل رایجی خراب شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • بدنه مایکروفر برق دارد و نمایندگی تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان

اگر بدنه مایکروفر برق دارد در اغلب موارد به دلیل نبود پریزهای ارت دار در ساختمان است. در این جا لازم است که مشکل را با تعمیرکاران نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان در میان بگذارید.

  • متوقف شدن مایکروفر بعد از چند ثانیه و نمایندگی تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان

اگر دکمه شروع را فشار می دهید و بعد از چند ثانیه دستگاه خاموش می شود این مساله می تواند به دلیل خرابی قطعاتی مانند اینورتر یا مگنترون باشد. همچنین لازم است که بخش های دیگر دستگاه مانند پاور یا بخش تغذیه چک شوند.پ

مراکز تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان

  • بعد از فشار دادن دکمه شروع فیوز می پرد و نمایندگی تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان

 اگر این مشکل برای دستگاه شما پیش آمده است باید مشکل را در اینورتر دستگاه پیدا کرد. همچنین این امکان وجود دارد که کلیدهای کنترل در عقب درب دچار اختلال شده باشند و سبب بروز این مساله شده باشند. لازم است توجه داشته باشید که در زمان به وجود آمدن این ایراد نباید دستگاه را روشن کنید.

  • ایجاد صداهای زیاد از دستگاه مایکروفر پاناسونیک

 اگر بعد از روشن کردن دستگاه مایکروفر پاناسونیک متوجه صداهای زیاد و نامعمول از دستگاه می شوید باید این اختلال را در موتور گردان سینی جست و جو نمایید. همچنین باید بدانید که نباید از ظرف های با وزن زیاد در داخل مایکروفر استفاده نمایید. اگر موتور دچار ایراد شده است لازم است که تکنسین های نمایندگی تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان آن را رفع نمایند.

  • جرقه زدن مایکروفر پاناسونیک

 اگر مایکروفر پاناسونیک جرقه می زند باید قطعه ای به نام مگنترون را بررسی کرد. اگر این اشکال در دستگاه شما به وجود آمده است دیگر از دستگاه استفاد نکنید تا مشکل اساسی توسط متخصص برطرف شود.

مرکز تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان

  • گرم نشدن غذا در داخل دستگاه مایکروفر پاناسونیک

 اگر غذا در درون دستگاه به خوبی داغ نمی شود و یا این که مایکروفر عمل پخت و پز غذا را به درستی انجام نمی دهد باید بدانید که یکی از قطعه های مهم در دستگاه دچار عیب شده است. برای مثال خرابی در خازن، لامپ، دیود، برد و ترانس های ولتاژ می تواند سبب بروز این موضوع شوند که همه این قطعات باید توسط کارشناس مربوطه چک و تعمیر شوند. در صورتی که هر یک از این قسمت ها نیاز به تعویض داشته باشند لازم است که این کار انجام شود. برای برطرف کردن این ارور با نمایندگی تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان تماس بگیرید.

  • روشن نشدن مایکروفر پاناسونیک

 اگر مایکروفر روشن نمی شود ممکن است پاور دستگاه یا برد خراب شده باشد. دلیل این ایراد می تواند مربوط به نوسان های زیاد برق و یا متصل بودن همیشکی دستگاه به پریز باشد. برای رفع اصلی عیب لازم است که تکنسین زبده و با تجربه در نمایندگی تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان این موضوع را ارزیابی نماید و درصدد رفع آن بر بیاید.

نتیجه گیری

 در این مقاله در مورد خرابی های مرسوم در مایکروفر پاناسونیک اشاره کردیم. لازم است که در صورت بروز هر گونه مشکل در دستگاه خود با نمایندگی تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان تماس بگیرید تا تعمیرکاران این مرکز اشکال دستگاه شما را به صورت تخصصی برطرف سازند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر پاناسونیک در زنجان

تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر پاناسونیک | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر پاناسونیک در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر پاناسونیک در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.